כניסה למוסכי דן

מצב
הנושא נעול.

CHAIM333

New member
כניסה למוסכי דן

כניסה למוסכי דן
(יכול להיות ששאלו כבר את השאלה הזו) 1. האם מותר להכנס לכל מוסכי דן או שצריך אישור מיוחד? 2. האם חניון בן גוריון פתוח לכולם או שגם צריך אישור מיוחד?

צחקן

New member
מצטרף לשאלה.

כניסה למוסכי דן
(יכול להיות ששאלו כבר את השאלה הזו) 1. האם מותר להכנס לכל מוסכי דן או שצריך אישור מיוחד? 2. האם חניון בן גוריון פתוח לכולם או שגם צריך אישור מיוחד?
מצטרף לשאלה.
ב"ה לא חשבתי עליה... .

אורי404

New member
לגבי חניון בן גוריון.

כניסה למוסכי דן
לגבי חניון בן גוריון.
אתמול הייתי בחניון, והמאבטח לא איפשר לי להכנס, גם לאחר הסברים, שאני בסך הכל רוצה לראות את האוטובוסים מקרוב (בעיקר את ה-SU240, שהעלו את התמונות שלהם מסוף כרמלית ומיסטר K). אך לשווא, המאבטח בשלו. השערה שלי היא שבשאר החניונים צריך אישור מיוחד. אולי אנחנו (הכותבים בפורום) צריכים לעשות מיני מפגש בחניונים האלה לראות שם דברים מעניינים.

אוהד11

New member
הפעם יש, סוף סוף, שומר בבן גוריון

לגבי חניון בן גוריון.
אתמול הייתי בחניון, והמאבטח לא איפשר לי להכנס, גם לאחר הסברים, שאני בסך הכל רוצה לראות את האוטובוסים מקרוב (בעיקר את ה-SU240, שהעלו את התמונות שלהם מסוף כרמלית ומיסטר K). אך לשווא, המאבטח בשלו. השערה שלי היא שבשאר החניונים צריך אישור מיוחד. אולי אנחנו (הכותבים בפורום) צריכים לעשות מיני מפגש בחניונים האלה לראות שם דברים מעניינים.
הפעם יש, סוף סוף, שומר בבן גוריון

אוהד11

New member
לא הגיוני שיהיה חניון פרוץ

למה יש?
אתה שמח שיש שומר בבן גוריון, למה?
לכל דכפין, כל גנב או חולה נפש או מחבל שיחפוץ לקחת רכב לסיבוב או למטרות פליליות או חבלניות.

0415

New member
אני לא מבין אותך אני מכניס אנשים..

לכל דכפין, כל גנב או חולה נפש או מחבל שיחפוץ לקחת רכב לסיבוב או למטרות פליליות או חבלניות.
אני לא מבין אותך אני מכניס אנשים..
לחניון בצורה חוקית

0415

New member
אורי אם אתה רוצה להיכנס אני יכול..

לגבי חניון בן גוריון.
אורי אם אתה רוצה להיכנס אני יכול..
להכניס אותך לחניון איזור ובן גוריון וגם לשיכון דן

CHAIM333

New member
איפה זה שיכון דן?

כניסה למוסכי דן
איפה זה שיכון דן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה