כנסוו דחוף

שרשר16

New member
כנסוו דחוף

אני ועוד אחד רוצים לפתוח למירי פורום מכובד במקום הפורום הזה למי צריך לפנות בעניין ??

I מ י ר ב I

New member
בשביל מה פורום חדש?

יש לנו את הפורום הזה כבר שנים וגם מירי פעילה פה. אין צורך..

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo45.gif

ויש סיבה שאנחנו נמצאים דווקא בתפוז ולא בשום מערכת פורומים אחרת...

שרשר16

New member
:)

הפורום הזה של תפוז,הוא אחלה בגלל שיש בו אחלה אנשים אבל אני חושבת שיהיה יותר יפה אם נפתח פורום שיהיו בו תתי פורומים (כגון:תמונות ומדיה של מירי,)אנשים נרשמים לזה יותר.למרות שעכשיו כוכב נולד ויש פחות הופעות אבל כעת אנשים נחשפים ומכירים את מירי יותר ואני מכירה מלא אנשים שהתחילו לאהוב אותה רק בזכות התוכנית ובטח יש עוד הרבה כאלה. זה רק ישדרג יותר את הפורום לפי דעתי וכמובן שנברר את זה גם עם מירי

veredmp

New member
זה הפורום הרשמי של מירי. בנוסף יש לה גם את

הפייסבוק. אני לא רואה צורך בעוד פורום. מי שרוצה לדבר על כל דבר שקשור למירי, יכול למצוא פה מענה

pRimaVeriTaVIV

New member
אבל בשביל מה צריך תתי פורומים?

אחרי הכל זה סתם לקחת פורום אחד ולפצל אותו, ולהתחיל לעבור בין תתי פורומים עד שאתה מגיע למה שאתה רוצה... הרי זה לא שיש כאן עומס מטורף של תמונות וחייבים לפצל, מקסימום ורד מאחדת דברים לשרשור אחד וזה בסדר גמור

מורןס

New member
הכל נכון חוץ מזה שמירי פעילה פה..

היא אולי מבליחה לפה להגיד תודה על המתנה כל שנה + אולי עוד פעם בשנה להגיד משהו.. בכל מקרה פעילה זה לא.

איריס מ

New member
לדעתי אין תחליף לפורום הזה ../images/Emo47.gif

שמספיק מכובד בעיניי על-מנת להישאר בו.

לדעתי האישית

הפורום מאוד יבש ולא פעיל בעליל, אבל זה ממש לא קשור ללהחליף אותו, שישאר ככה :)

הוא יבש ולא פעיל מסיבה מאד מסוימת

שמירי כרגע בתקופה שהיא פחות מופיעה, בגלל כוכב נולד. בקרוב מאד חוזרת להופיע ואיתן מקווה הפורום יחזור להיות פעיל...

veredmp

New member
אם יש לך רעיונות לדיונים או פינות את מוזמנת

לפתוח

ה 22

New member
הכי פשוט זה שמי שרוצה יצטרף לכאן :) ../images/Emo15.gif

פה יש אנשים שמכירים את מירי שנים, כמעט מכל זוית ולמיטב ידיעתי יכולים לענות באמת על כל שאלה כמעט כל מי שרוצה להצטרף, ברוך הבא! עדיף שכולם יהיו במקום אחד :) ברוכים הבאים!

למעלה