כסא מדגם רנולוקס

רוי1357

New member
כסא מדגם רנולוקס

שלום מוטי לפני 4 חודשים רכשתי עבור בני כסא מהדגם הנ"ל. לאחר רכישת הכיסא והתקנתו על ידי (שילב לא מתקינים אף כסא) התברר לי שהכסא לא יכול להיות מקובע למושב, לפיכך, חלילה במצב חרום, הילד עלול לקבל חבטה רצינית ואף להיפגע פיזית. כלקוחה ותיקה וטובה הרשתי לעצמי לפנות לשרות הלקוחות, אשר במקום לבדוק את הנושא לעומק, נתן לי פתרון חלופי לרכוש כסא נוסף בהנחה.

רוי1357

New member
המשך לכסא מדגם רנולוקס

לכל מי שחושב לרכוש כסא מהדגם הזה שהינו עבור תינוק ממשקל אפס ועד 18 ק"ג, מתבקש לחשוב פעמיים ולוודא הכסא אכן מקובע למושב כמו שצריך

shilav

New member
כסא מדגם רנולוקס

שלום רב, ראשית חשוב לי שתדעי כי הכסא שרכשת הוא בטיחותי ועומד בכל התקנים הבטיחותיים, אחרת לא היה נימכר בשילב. שילב אכן לא מתקינים באופן קבוע שום כסא בטיחות , מכיון שברוב המצבים אנשיים מניידים את הכסא , מנקים את הרכב ומפרקים את הכסא וכו'... חשוב לנו שהלקוח ידע לתפעל את התקנת הכסא לרכב בדיוק כמו את הפעלתו השוטפת של הכסא. חשוב לי לציין כי אין כל בעיה לקבל תמיכה ועזרה ראשונית ע"י יועץ מכירה בסניף. בנושא הקיבוע של הכסא למושב חשוב שתדעי, כי בגלל המבנה האנטומי של הכסא ברכב ובגלל צורתו האנטומית של כסא הבטיחות , תמיד ובכל כסא יהיה איזה שהוא מרווח בים המושב לכסא הבטיחות . זה דבר שנלקח בחשבון בכח מבדק בטיחותי של כסא בטיחות . האופן היחידי שניתן למחוק את המרווח הנ"ל לחלוטין היה ף באם היתה קיימת אפשרות "לצקת" את כסא הבטיחות לפי המושב סרכב. דבר שכידוע אינו ניתן. חשוב לי שתדעי כי קנית מוצר טוב מבית טוב ואם אינך בטוחה באופן הקשירה לרכב גשי לאחד מסניפי שילב וקבלי תמיכה והסבר לגבי קשירת הכסא לרכבך יועץ בטיחות. תודה על פנייתך מוטי גרמיזה

למעלה