כפל מבצעים לא כולל כפל הנחות

• פותח הנושא 1030
  • פורסם בתאריך

1030

Member
אני רק שאלה. מועדון לקוחות מכובד יצא ב"מבצע" של 10% הנחה למספר ימים ברשת טרקלין.
התעניינתי אצל המועדון ונציגם הדגיש שמדובר ב"כפל מבצעים אך לא כולל כפל הנחות".
אני מניח שההנחה שהייתה עד כה 4% לא תקפה ובמקומה יש את ה-10% הנחה. וכל זאת למספר ימים.
האם נכון? מה הכוונה לכפל מבצעים? תודה .

GoldenEyes

Well-known member
אני רק שאלה. מועדון לקוחות מכובד יצא ב"מבצע" של 10% הנחה למספר ימים ברשת טרקלין.
התעניינתי אצל המועדון ונציגם הדגיש שמדובר ב"כפל מבצעים אך לא כולל כפל הנחות".
אני מניח שההנחה שהייתה עד כה 4% לא תקפה ובמקומה יש את ה-10% הנחה. וכל זאת למספר ימים.
האם נכון? מה הכוונה לכפל מבצעים? תודה .
שאי אפשר לקבל גם את ה 10% וגם את ה 4%

1030

Member
מתלבט אם אקנה בטרקלין כי לטענתם המחיר באתר לא תקף להנחה של המועדון כך שכל העיסקה תהיה יותר יקרה. בקיצור לבדוק באותיות הקטנות שלפעמים לא משקפות את האמת. אולי אם אגיע פיזית לחנות המחירים יהיו שונים .

יוסי זיו1

Active member
היות ואני בתחום שאתה התעניינת בו אמרתי לך בטלפון שאין מצב להנחה שכזו כי רווח החנות קטן מאד וברור שהחנות לא תכניס ידה לכיס רק כדי לתת את ההנחה הזו.

1030

Member
באתר -5713 ש"ח. בחנות -5850 ש"ח. לא הפרש גדול אך אופן הפרסום מרגיז. 5850 פחות 10% יוצא 5265ש"ח. עדיין זול יותר מכל חנות אחרת.
השאלה כמו שסיכמנו בטלפון איזו סחורה אקבל בסופו של דבר.

יוסי זיו1

Active member
כשתגיע להזמנה תראה שלא תקבל יותר מ 4% מהמחיר בחנות,ואח"כ הובלה וטיפ למוביל בנפרד.
מחיר מחירון תדיראן 9500 ש"ח ,הנחה מקובלת בשוק למכירה לטכנאי 38-40 אחוז הגעת ל 5700.
מחיר חנות כמו שכתבת 5850 פחות 4% יוצא 5616.

1030

Member
ממרום שנותי אני מניח שכשאגיע לחנות אוציא את הארנק מהכיס ואגיד "אני קונה" המחיר אולי יירד.
שוב, הספק הגדול הוא מה אקבל בתמורה. אשתדל לעדכן. בריאות ושבת שלום.

יוסי זיו1

Active member
ממרום שנותיך אתה צריך להבין שלא יהיה מצב בו טרקלין חשמל יממנו את ההפרש במחיר.בהצלחה.

למעלה