כפר הסטונדטים- איך בורחים משם?

Light Spark

New member
כפר הסטונדטים- איך בורחים משם?

אני עתודאית ולפי מה שהבנתי אף אחד לא דואג לשמור לנו מעונות. קיבלתי את כפר הסטודנטים. ניסיתי להתקשר ואמרו לי שלא נשארו מקומות יותר חוץ ממקום אחר בהר הצופים גם הוא. בינתיים שילמתי את המקדמה ועשיתי הוראת קבע, עוד לא שלחתי את הטפסים בדואר והפקס. מה אני יכולה לעשות כדי לא להיות שם?

אהמ... אהמ...

בזה ששילמת את המקדמה למעונות הבעת בפועל את רצונך לשהות ב"כפר הסטודנטים" שאליו שובצת. צעד נבון יותר היה יכול להיות לא לשלם את המקדמה, וללחוץ על הנהלת המעונות לשבצך במעונות שהולמים יותר את מצבך כעתודאית לרפואה. האוניברסיטה נוהגת השנה בכל הסטודנטים ב"שיטת מצליח" הידועה, שמטרתה למלא את כל הדירות בכפר הסטודנטים (אחרת מי שיישא בהפרשי התשלום לקבלן, "אפריקה-ישראל", היא האוניברסיטה עצמה). אבל, בסופו של חשבון, אם הסטודנט יודע להעמיד את האוניברסיטה בפני הברירה של לתת לו מעונות כלשהם שאינם כפר הסטודנטים או לוותר על כספו כדייר במעונות - הרי שהנהלת המעונות תעדיף ללכת לקראת הסטודנט, וכך אכן קורה ברובם הגדול של המקרים. כאמור, בזה ששילמת את המקדמה לא יצרת לעצמך תנאים טובים למלחמה. העצה שלי עבורך תהיה לנסות בכל זאת ללחוץ על הנהלת המעונות (לבוא אליהם פיזית, אם את מרגישה שזה מלחיץ אותך - קחי את אחד ההורים איתך). אם לא תצליחי, גם בתחילת השנה ניתן להחליף בין המעונות, אבל כבר יותר קשה.

למעלה