כרגיל-שאלות

• פותח הנושא ligo
  • פורסם בתאריך

ligo

New member
כרגיל-שאלות

הי, אני כל הזמן נזכרת אחרי שאני יוצאת מהפורום ששכחתי לשאול- האם מותר לישון על הבטן? משום מה לא נוח לי בזמן האחרון באף תנוחה. כואב לי בגב התחתון, ואני לא יודעת אם זה בריא לישון על הבטן. חוץ מזה, עשיתי היום בדיקת חלבון עוברי (במכבי) ואמרו לי שהתוצאה תישלח אליי הביתה ב- 18/3 (עוד חודש וחצי!!!)- יכול להיות שזה לוקח כל כך הרבה זמן? אני חשבתי שהבדיקה הזו אמורה לעזור לי להחליט האם לעשות בדיקת מי שפיר או לא, ועד שהתוצאה תגיע כבר יהיה מאוחר למי שפיר. מה אתן אומרות? ולסיכום- חשבתי שנפטרתי מהבחילות (שבוע 16) אבל אני כבר 3 ימים מרגישה כמו בתחילת ההריון- סלידה מכל אוכל שבא אל פי, אפילו מטוסט. אז אני רק אתנחם בכך שאני לא היחידה שהבחילות חוזרות להציק לה.

היי ליגו, קצת תשובות ...

אז קודם כל לגבי הבחילות, אצלי הן גם חזרו ובשלושת הימים האחרונים אני מקיאה את נשמתי כמעט לאחר כל ארוחה. ואני מסיימת שבוע 19 מחר! אז זה בטח לא מנחם, אבל זה מה יש. חשוב לשתות כמה שיותר ולנסות לאתר מאכלים שהם פחות בעייתיים ולחכות עוד קצת ולקוות שזה יעלם מתישהו... לגבי שינה על הבטן, אני הבנתי שאין בעיה עם זה בשלב הזה. גם בספר של בר כתוב שזה בסדר, למרות שלי זה כבר ממש לא נוח ואני שוכבת רק על הצד. לגבי חלבון עוברי, אני קיבלתי תשובה בדיוק לאחר שבועיים, והבנתי שיש מעבדות שזה לוקח עוד פחות. חודש וחצי נשמע לי מוגזם. (איפה עשית את הבדיקה?) תרגישי טוב
כוכי

מותר לישון על הבטן.

אם נוח לך, תפאדל. לגבי הבחילות, שמעתי שמסתובב לו וירוס בטן אכזרי בשטח. אולי זה קשור. תרגישי טוב מיכל

ולגבי החלבון העוברי

גם לי נשמע שחודש וחצי זה המון זמן. תנסי להתקשר למעבדה אחרי שבועיים-שלושה ולשאול אם כבר הגיעו התוצאות. לפחות תוכלי לקבל אותן בע"פ.

ועוד תשובות...../images/Emo101.gif

בשלב שלך אין בעייה לישון על הבטן, אח"כ זה כבר סיפור אחר.....גם אם מותר אי אפשר.... לגבי החלבון העוברי, זה נראה לי קצת זמן מופרז בדר"כ יש תשובות תוך 10 ימים, אולי הכוונה הייתה ל18 לפברואר? ולגבי הבחילות, לפעמים יש עוד בחילות בשבוע 16, אל תדאגי את לקראת סיום!!!! בהצלחה!!!!!!

חן123

New member
זה הזכיר לי שבשבוע 17

חזרו לי פתאום הבחילות + הקאות נוראיות, לקח לי איזה יום לתפוס שתפסתי וירוס רשע במיוחד, שנמשך 4 ימים של הקאות, אבל אח"כ עבר... לגבי חלבון עוברי, ממש לא סביר, בעוד שבועיים תנסי לשאול. אם נוח לך על הבטן - אחלה חן

ligo

New member
תודה בנות. הלילה אני

אשן יותר טוב- על הבטן! גם הבחילות היו פחות מעיקות היום אז אולי זה באמת וירוס קטן, ככה אני אוכל להנות מהאוכל במפגש...

yaelhul

New member
גם אני גם אני מתקשה לאכול המון

דברים פתאום. ולי אפילו לא היו בחילות והקאות עד עתה. פתאום בא לי רק על ירקות פירות ודברים "נקיים" כמו יוגורטים וכאלה. ממש מכריחה את עצמי לאכול גם קצת ביצים דגים ובשר בשביל החבר´ה. יעל

ligo

New member
הי יעל

אז אצלך זה הגיע באיחור, הא? לא נורא, זה חלק מ"תענוגות" ההריון. יש לי עכשיו מתקפת שוקולד. אני כבר בחבילה השנייה. מקווה שזה לא יפריע לי להרדם. איך את מרגישה חוץ מזה? יש לך כבר בטן? ומה שלום ה"בן הבכור" שלכם? מקווה שהניתוח עבר טוב.

yaelhul

New member
היי ליגו

אני מברכת את מזלי הטוב על היעדר בחילות לחלוטין, ועוד יותר על כך שה"חשקים" שלי בתחום האוכל הם לכיוון חיובי ובריא ולא משמין, דהיינו - פירות וירקות, אחרת אוי ואבוי היה לי מהרופא שלי... יש כבר בטן, למרות שעד עתה עליתי רק כ-2-3 ק"ג. האיש נורא מרוצה מזה ש"כבר רואים". ה"בן הבכור" במצב לא טוב. הניתוח ארך שעה וחצי יותר מהמתוכנן, התפרים נראים מזעזע (התמוטטתי בבכי אתמול כשבאנו לקחת אותו) והוא עדיין כואב ומטושטש. הכי גרוע שלא הספיקו לעשות את כל מה שרצו כי פחדו להשאיר אותו יותר זמן מהרדמה מחשש שימות... אמא´לה ! עכשיו הוא צריך להישאר כמעט ללא תזוזה במשך חודש !!! ואח"כ להיבדק ולקוות שהעצם לא יצאה שוב מהמקום. נורא עצוב לנו בשבילו. נשארתי איתו היום ואשאר גם מחר. מקווים לטוב. הנה, הוא בוכה אז אני ניגשת אליו. ביי ותודה על ההתענינות יעל

ligo

New member
אוייש, מסכן../images/Emo107.gif

חודש לא לזוז? מקווה שלא יצטרך ניתוח נוסף

ligo

New member
אוייש, מסכן../images/Emo107.gif

חודש לא לזוז? מקווה שלא יצטרך ניתוח נוסף

למעלה