כרגע אני מקבל הודעה שלנתניהו יש ביד שני באנקרים כלומר שני מנדטים

ממפלגה ימנית במידה ויו'ר המפלגה הזאת יחליט להקים ממשלה עם השמאל הקיצוני הבוגדני והתבוסתני.
אני יודע גם מי מהם הבאנקרים.
זה בדוק ומאומת (לא קורונה) חחחחחחחחחח.
סקטור 5 מעולם לא טעה בדיוק ובאמת של הידיעה.
באיזו מפלגה מדובר ומי חברי הכנסת הבאנקרים?
מותר גם לנחש.

ממפלגה ימנית במידה ויו'ר המפלגה הזאת יחליט להקים ממשלה עם השמאל הקיצוני הבוגדני והתבוסתני.
אני יודע גם מי מהם הבאנקרים.
זה בדוק ומאומת (לא קורונה) חחחחחחחחחח.
סקטור 5 מעולם לא טעה בדיוק ובאמת של הידיעה.
באיזו מפלגה מדובר ומי חברי הכנסת הבאנקרים?
מותר גם לנחש.
אתן לכם רמז לפחות לגבי דמות אחת.
מישהי אם היא רוצה להישאר כל כך בבלפור לעוד 4 שנים תצטרך לוותר הפעם ולהסיר את הווטו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתן לכם רמז לפחות לגבי דמות אחת.
מישהי אם היא רוצה להישאר כל כך בבלפור לעוד 4 שנים תצטרך לוותר הפעם ולהסיר את הווטו.
ביבי זקוק לשני עריקים רק במידה ובנט מצטרף, אם מפלגת ימינה בחוץ ביבי זקוק לתשע עריקים ולא לשניים.

סביר שיש לו עוד 8 בטוחים, די לחכימא ברמיזא
לא יודע. מה שאני כן יודע זה שנתניהו רוצה בחירות. בקונסטלציה הנוכחית עדיף לו לנתניהו בחירות. הוא יאמר לפני הבחירות לגוש שלו מדינת ישראל והרעיון הציוני בסכנה. השמאל יחסל את מדינת הלאום ולא יהיה יותר בית לעם היהודי.

לא יודע. מה שאני כן יודע זה שנתניהו רוצה בחירות. בקונסטלציה הנוכחית עדיף לו לנתניהו בחירות. הוא יאמר לפני הבחירות לגוש שלו מדינת ישראל והרעיון הציוני בסכנה. השמאל יחסל את מדינת הלאום ולא יהיה יותר בית לעם היהודי.
ההסלמה היזומה עם אירן מחייבים תיאום והסכמה בין נתניהו, גנץ, הרמטכ"ל, וראש המוסד
שיתןף הפעולה של גנץ עם נתניהו הם סימן לכוונותיו הפוליטיות

לא מד
לא מדובר כלל על הגנץ.
נתניהו מת להיפטר מחטוטרת הגנץ בממשלה הפריטטית שלו.
גנץ כרגע לא יחבור לקואליציה בראשות נתניהו.
בנט הבין. ומיד אמר שהוא מעדיף ממשלת ימין וזה ברור שממשלת ימין רק בראשות נתניהו.
הוא כבר הבין שעליו להיפרד מהחלום להיות ראש ממשלה ימני.
7 מול 30 זה לא רציני.
בנט מבין שיש מצב שאולי הוא פתאום יוותר בלי כלום ובלי 2 מנדטים שלו ולכן הוא סוגר את הפירצה הזאת ואומר לנתניהו שכנע את הסמיטרץ ללקק את עכוזו של המחבל מנצור ואני ביחד איתך בממשלה.
סמיטרץ אומר תגרמו לגידום לדמם ולהבין שהוא בצומת קריירה פוליטית ושכנעו אותו לחזור לימין תחת נתניהו.

הגנץ לא יצטרף לממשלה בראשות נתניהו.
נכון בפוליטיקה הכל אפשרי אבל גנץ כבר הבטיח פעם לבוחרים שלו לא אצטרף לממשלה של נתניהו.
הבטיח והצטרף ועכשיו הוא ונתניהו תקועים בממשלה פריטטית תקועה מהתחת.
אתה מאמין שהדביל הזה דביל מארץ הדבילים שיצטרף פעם נוספת לממשלה בראשותו של נתניהו אחרי שכינה אותו "זבל" ואמר שפעם אחת יכולים לרמות אותו אבל לא פעמיים.

חנן44

Well-known member
לא יודע. מה שאני כן יודע זה שנתניהו רוצה בחירות. בקונסטלציה הנוכחית עדיף לו לנתניהו בחירות. הוא יאמר לפני הבחירות לגוש שלו מדינת ישראל והרעיון הציוני בסכנה. השמאל יחסל את מדינת הלאום ולא יהיה יותר בית לעם היהודי
נהג מונית מטומטם! את זה הוא אמר גם בבחירות הקודמות והקודמות לקודמות וכו
והעובדה שהוא יורד במצביעים ולא עולה כי לציבור נמאס ממנו

נהג מונית מטומטם! את זה הוא אמר גם בבחירות הקודמות והקודמות לקודמות וכו
והעובדה שהוא יורד במצביעים ולא עולה כי לציבור נמאס ממנו
. הליכוד היו 34 מנדטים. בבחירות האלה הם ירדו. גידום לקח להם 2 עד 3 מנדטים.
בבחירות הבאות אלה שהצביעו עבור הגידום בטוח יחזרו לליכוד כי הגידום אמר בזמנו אקים מפלגה ימנית יותר ימנית מהליכוד.
בכל מקרה לנתניהו יהיה עדיף ללכת לבחירות ולהחזיר לליכוד מנדטים שלקחו גידום ובנט.
לפני הבחירות אמרתי אם הליכוד מקבלת מעל 32 מנדטים לנתניהו יש קואליציה של 61 בלי הערבים.
יכול להיות שאתה צודק כי לחלק מציבור המצביעים לליכוד נמאס מנתניהו אבל איזו אלטרנתיבה יש להם למנהיג ימני שיחליף את נתניהו בליכוד או במפלגה ימנית אחרת?

למעלה