כרגע יש לי רק אזרחות ישראלית, אבל הייתי רוצה גם אזרחויות אמריקאית ורוסית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם תגיד להם שאתה האיש הכי חכם בעולם ותראה להם למה אתה הכי חכם, הם ישר יתנו לך אזרחות. :sneaky:
דווקא תוכנית לא רעה בכלל, כי כאילו, איזו מדינה לא תרצה שהאדם החכם בעולם יימנה על אנשיה?

אני מניח שאני יכול להסביר להם את שם המשתמש שלי לדוגמה. זה, ביחד עם תאריך פתיחת החשבון, כשלבדו וכשלעצמו יהיה הרבה יותר ממספיק בשביל להוכיח להם את מה שאתם כאן בתפוז ידעתם ויודעים לפני כולם. את מה שיום אחד כל שאר העולם ידע. את הבלתי ניתן להתחמק ממנו. את הדבר שאין מפניו מנוס. את האמת הבלתי נמנעת.

שמאור חיים פז הוא הבן-אדם הכי חכם עלי אדמות.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

__צילום מסך_10-4-2024_11132_www.tapuz.co.il.jpeg

__צילום מסך_27-4-2024_145011_www.tapuz.co.il.jpeg

__צילום מסך_17-4-2024_232432_www.tapuz.co.il.jpeg

רוב הזמן נח

Well-known member
דווקא תוכנית לא רעה בכלל, כי כאילו, איזו מדינה לא תרצה שהאדם החכם בעולם יימנה על אנשיה?

אני מניח שאני יכול להסביר להם את שם המשתמש שלי לדוגמה. זה, ביחד עם תאריך פתיחת החשבון, כשלבדו וכשלעצמו יהיה הרבה יותר ממספיק בשביל להוכיח להם את מה שאתם כאן בתפוז ידעתם ויודעים לפני כולם. את מה שיום אחד כל שאר העולם ידע. את הבלתי ניתן להתחמק ממנו. את הדבר שאין מפניו מנוס. את האמת הבלתי נמנעת.

שמאור חיים פז הוא הבן-אדם הכי חכם עלי אדמות.

צפה בקובץ המצורף 102585

צפה בקובץ המצורף 102576

צפה בקובץ המצורף 102580

צפה בקובץ המצורף 102584
בלי להעליב, אני רק רוצה לדעת, יש מצב שאתה על הספקטרום? עשית אבחון על זה?

רוב האנשים חסרי הביטחון הולכים לכיוון חוסר ביטחון - "חסר לי ביטחון" התלונה הנפוצה של אנשים צעירים.

הוא עושה את ההפוך ביטחון יתר בשביל לפצות על ביטחון חוסר.

שיטת התמודדות פסיכולוגית נדירה יותר אבל גם קורית.

כל עוד שזה לא מוביל אותו לסיכוני יתר שונים ההורים נותנים לו להמשיך את השיגעון.

רוב הזמן נח

Well-known member
רוב האנשים חסרי הביטחון הולכים לכיוון חוסר ביטחון - "חסר לי ביטחון" התלונה הנפוצה של אנשים צעירים.

אבל זה לא קשור למה ששאלתי.

אגב, גם אילון מאסק על הספקטרום.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

אין לי לא ביטחון יתר ולא "ביטחון חוסר". אומרים "חסר ביטחון" או "חוסר ביטחון" אבל לא חשוב. הביטחון הגבוה שלי הוא אמיתי, והוא לא בא לפצות על שום חוסר ביטחון. יש לי תכונות חיוביות רבות והישגים רבים. התגובה הטבעית והנורמאלית של זה היא ביטחון עצמי גבוה ואגו גדול. אין פה שום בעיה.
לפי התיאורים שלו הוא לא עושה רושם של אוטיסט.

לכן התשובה לא.
ברור שלא. כמו מה שגם ברור שאני לא פסיכופת. כל אחד פה נעשה לי פסיכולוג אבל האמת היא שאתם לא מבינים שום דבר מהחיים שלכם 😂

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
למה שאיעלב? אתה הרי מחמיא לי.

ממה שאתה יודע, וממה שהרבה מספרים, האנשים הכי חכמים, הם אוטיסטים, אז אתה מסתכל עליי ואומר לעצמך "הוא כל-כך חכם, כולם גם אומרים. אולי הוא אוטיסט?".

סה"כ אני מבין את ההיגיון שעומד מאחורי שאלתך, ומבין למה אתה שואל את זה, אבל לא, למרות חוכמתי האדירה שכולכם ראיתם שוב ושוב במשך שנים, אני לא אוטיסט.

מה גם, שמעולם לא עברתי אבחון כזה, מרוב שלא היה צורך ומרוב שמעולם לא היה שום חשד קל שבקלים שאני כזה.

מצד שני, גם מעולם לא היה שום חשד אפילו קל שבקלים שאני מחונן, מרוב שאלו היו אנשים טיפשים, אלו שבבית-ספר, המורים, ואני הבן-אדם תרתי משמע הכי חכם בהיסטוריה, אז מצד שני, אולי כן כדאי שאעשה אבחון?

אולי גם אפתח שרשור על כך שאני לא אוטיסט ואיך שהתוצאות מוכיחות את זה, כפי מה שעשיתי עם טענתה של הכוכבית, שטענה שאני פסיכופת וגרמה לי לעשות מבחן פסיכופתיה ששלל את עצם ההשערה?

רק אם תרצה כמובן. אם אתה לא רוצה, לא אעשה מבחן אוטיזם, אבל אם אני עושה, אני מזהיר אותך שאני לא סתם אומר לך את התוצאות בינינו, אלא מפרסם אותן כשרשור, ואז זה עלול להביך אותך שמסתבר שאני לא אוטיסט אז כאילו...אתה יודע...לשיקולך.
אגב, גם אילון מאסק על הספקטרום.
ולכן אתה חושב שאני אוטיסט. כי חלקם גאונים, אז אם אילון מאסק אוטיסט, אז אני, שאני הרבה יותר חכם מאילון מאסק, שגם חזיתי אותו דרך אגב ואת טסלה במרץ של 2020, בדיוק לפני שהם עלו ב-1,400 אחוז בשנה וחצי, אני לא אהיה אוטיסט?

מבין אותך, באמת שכן, אבל באמת שממש לא נראה לי שאני כזה 🤷‍♂️

אם תרצה, אעשה שאלון ואדווח על התוצאות אבל תתכונן להיות מושפל 🤷‍♂️

למעלה