כרטיסיות אגד

מצב
הנושא נעול.
כך זה בדימונה למשל, קוד 81

"כרטיסיית פרובינציה" = קוד 81
הקוד הנמוך ביותר שקיים בתח"צ הישראלי, נסיעה עירונית במחיר 2.20 ש"ח. מיועדת ליישובים שבהם נוצר צורך בסיבסוד רציני של התח"צ בגלל שילוב של אוכלוסיה חלשה (בד"כ) וביקושים קטנים. בערד למשל אוטובוס פנימי נוסע לרוב עם 4-7 נוסעים (אפילו בשעות שיא נדיר למצוא יותר מ-10 נוסעים). באתר אגד מופיע מחיר לוותיק/נוער כ-0.00 ש"ח, נשמע לי מוזר.
כך זה בדימונה למשל, קוד 81
לנסיעה פנימיץ, ורוב שעות היום האוטובוסים ריקים, אולי יש נוסע או שניים. הקוים של ב"ש שבאים לדימונה ומבצעים פיזור בעיר, משמשים גם הם כפנימי, כנ"ל גם אלה שעושים את האיסוף

לא ידעתי שבפריפריה שכר מינימום נמוך

בבקשה
כרטסיות של אגד מימין אתה יכול לראות כרטיסיות נוער (קוד נסיעה 2 - מתאים לחיפה וירושלים) בצד שמאל כרטיסית פרובינציה (ככה אני קורא לה) תקפה בחצור הגלילית, רכסים, מגדל העמק, יוקנעם, נתיבות, אופקים, שדרות, קרית מלאכי, דימונה וערד. באמצע - כרטיסיות בצד שני.
לא ידעתי שבפריפריה שכר מינימום נמוך
יותר.. חבל.. מגיע שוויון...

Asaf742

New member
כרטסיה מוגדלת

כרטיסיות אגד
לכל חברי הפורום שלום. אני מבקש את עזרתכם בנושא כרטיסיות אגד. אני כותב עבודה על אגד ואני רוצה לצרף תמונות של הכרטיסיות שלהם. ועכשיו לבעיה : אין לי מושג מאיפה אני משיג תמונות של הכרטיסיות ! אז הבקשה שלי אליכם היא כזאת, אם מישהו יודע על אתר שבו ניתן לראות צילומים של כלל כרטיסיות אגד או לפחות חלק מסויים אני אשמח אם תכתבו פה את הכתובת של האתר. ואם לא אז אני מבקש ממנהל הפורום לפתוח גלריה שיתופית, כך שכל אחד יוכל לסרוק את הכרטיסיה שלו ולהעלות אותה לשם ואם לא לשם אז פשוט לשרשר אותה מתחת להודעה שלי . תודה רבה מראש לכל מי שעוזר בברכה.
כרטסיה מוגדלת
תמונה גדולה וחתוכה

Asaf742

New member
כרטיסים

כרטיסיות אגד
לכל חברי הפורום שלום. אני מבקש את עזרתכם בנושא כרטיסיות אגד. אני כותב עבודה על אגד ואני רוצה לצרף תמונות של הכרטיסיות שלהם. ועכשיו לבעיה : אין לי מושג מאיפה אני משיג תמונות של הכרטיסיות ! אז הבקשה שלי אליכם היא כזאת, אם מישהו יודע על אתר שבו ניתן לראות צילומים של כלל כרטיסיות אגד או לפחות חלק מסויים אני אשמח אם תכתבו פה את הכתובת של האתר. ואם לא אז אני מבקש ממנהל הפורום לפתוח גלריה שיתופית, כך שכל אחד יוכל לסרוק את הכרטיסיה שלו ולהעלות אותה לשם ואם לא לשם אז פשוט לשרשר אותה מתחת להודעה שלי . תודה רבה מראש לכל מי שעוזר בברכה.
כרטיסים
כרטיסים ממכונת הכרטוס, קוד 82 (חולון, ראשל"צ, תל-אביב וכו')

dimshik

New member
תודה רבה... :)

כרטיסים
כרטיסים ממכונת הכרטוס, קוד 82 (חולון, ראשל"צ, תל-אביב וכו')
תודה על הזריזות, אם יש עוד גושלים שיכולים לעזור אני אשמח מאוד... שאלה נוספת, מישהו מכיר כרטיסיות שיש להם את הסמל של אגד כמו בכרטיסיית הניקובים (זהב) רק כסוף ? ולא כמו בחופשי חודשי שהסמל חלק, אלא בדיוק כמו בכרטיסיה של הניקובים. אם מישהו יכול להוסיף צילום של כרטיס כזה יהיה עוד יותר טוב ... תודה רגה לכל מי שעוזר .

harhanegev

New member
חכה חכה לאוסף שלי

תודה על הזריזות, אם יש עוד גושלים שיכולים לעזור אני אשמח מאוד... שאלה נוספת, מישהו מכיר כרטיסיות שיש להם את הסמל של אגד כמו בכרטיסיית הניקובים (זהב) רק כסוף ? ולא כמו בחופשי חודשי שהסמל חלק, אלא בדיוק כמו בכרטיסיה של הניקובים. אם מישהו יכול להוסיף צילום של כרטיס כזה יהיה עוד יותר טוב ... תודה רגה לכל מי שעוזר .
חכה חכה לאוסף שלי
כשיהיה לי זמן, אולי אפילו עוד הלילה.

harhanegev

New member
שאלה קטנה:

שאלה קטנה:
רק אגד ? כרטיסיות של חברות אחרות לא לסרוק ?

dimshik

New member
אני אישית לא צריך של חברות אחרות

שאלה קטנה:
רק אגד ? כרטיסיות של חברות אחרות לא לסרוק ?
אני אישית לא צריך של חברות אחרות
אבל אני בטוח שמישהו יכול למצוא לזה שימוש אז אם יש לך זמן ורצון בכיף למה לא .... תודה

harhanegev

New member
בבקשה:

כרטיסיות אגד
בבקשה:
מצורפות כל כרטיסיות אגד שאני משתמש בהן באופן שוטף. השימושית ביותר קוד 91, נסיעות בתוך עירי אילת, ושאר הכרטיסיות שנמצאות אצלי, החל מקוד 82 (נסיעה בתוך ת"א / כ"ס / רעננה ועוד כמה ישובים באזור ת"א) ועד לקוד 12/13 (למשל, נסיעה מירושלים לצמת רעננה).

harhanegev

New member
אגב, בקשר לכרטיסיות הנוער:

בבקשה:
מצורפות כל כרטיסיות אגד שאני משתמש בהן באופן שוטף. השימושית ביותר קוד 91, נסיעות בתוך עירי אילת, ושאר הכרטיסיות שנמצאות אצלי, החל מקוד 82 (נסיעה בתוך ת"א / כ"ס / רעננה ועוד כמה ישובים באזור ת"א) ועד לקוד 12/13 (למשל, נסיעה מירושלים לצמת רעננה).
אומנם אני כבר עברתי את גיל 18 ועדיין לא הגעתי לכיל 65, אך כרטיסיות הנוער שבכל זאת נמצאות אצלי הן לשימושים הבאים: קוד 91: כדי לעזור בשעת בצורך לילדים שאין להם כסף לאוטובוס. קוד 7 וקוד 8: לנסיעות בקו ירושלים---בית אל ובקו ירושלים---נריה, אשר כל אדם בכל גיל רשאי לנסוע בהן בכרטיסיות נוער/ותיק ואף משלם חצי מחיר גם ללא כרטיסיה. כך זה ברוב הקוים הנוסעים ביהודה ושומרון.

promter

New member
אתה רציני?

אומנם אני כבר עברתי את גיל 18 ועדיין לא הגעתי לכיל 65, אך כרטיסיות הנוער שבכל זאת נמצאות אצלי הן לשימושים הבאים: קוד 91: כדי לעזור בשעת בצורך לילדים שאין להם כסף לאוטובוס. קוד 7 וקוד 8: לנסיעות בקו ירושלים---בית אל ובקו ירושלים---נריה, אשר כל אדם בכל גיל רשאי לנסוע בהן בכרטיסיות נוער/ותיק ואף משלם חצי מחיר גם ללא כרטיסיה. כך זה ברוב הקוים הנוסעים ביהודה ושומרון.
אתה רציני?
אתה מחזיק איתך כרטיסיות נוער כדי שאם במקרה לנער לא יהיה כסף לאוטובוס... ואתה לא מדריך נוער או משהו כזה?

harhanegev

New member
אני מורה למתמטיקה,

אתה רציני?
אתה מחזיק איתך כרטיסיות נוער כדי שאם במקרה לנער לא יהיה כסף לאוטובוס... ואתה לא מדריך נוער או משהו כזה?
אני מורה למתמטיקה,
ולכן אכן מכיר לא מעט צעירים, ומאוד לא נעים לי לראות מצב של מישהו משלם 4 ש"ח במקום 2 ש"ח רק כי לא היה לו כסף לכרטיסיה, או מישהו שהולך 3 ק"מ ברגל ב-41 מעלות לא כי הוא החליט שזה נעים לו, אלא כי אין לו כסף לאוטובוס (והיו דברים מעולם).

טיפ_טיפ

New member
../images/Emo24.gif

אני מורה למתמטיקה,
ולכן אכן מכיר לא מעט צעירים, ומאוד לא נעים לי לראות מצב של מישהו משלם 4 ש"ח במקום 2 ש"ח רק כי לא היה לו כסף לכרטיסיה, או מישהו שהולך 3 ק"מ ברגל ב-41 מעלות לא כי הוא החליט שזה נעים לו, אלא כי אין לו כסף לאוטובוס (והיו דברים מעולם).

mister K

New member
מה יש לך לחפש בבית אל ונריה?

מה יש לך לחפש בבית אל ונריה?

dimshik

New member
תודה

בבקשה:
תודה
ולגבי השאלה הנוספת, אם מישהו מכיר כרטיסיות שיש להן את הסמל של אגד כמו בכרטיסיית הניקובים (זהב) רק כסוף ? ולא כמו בחופשי חודשי שהסמל חלק, אלא בדיוק כמו בכרטיסיה של הניקובים. אם מישהו יכול להוסיף צילום של כרטיס כזה יהיה עוד יותר טוב ... ??? אף אחד לא מכיר ???

מיכה ס

New member
כרטיסיה יעודית למטרה חשובה

כרטיסיות אגד
כרטיסיה יעודית למטרה חשובה
הכרטיסיה המצ"ב היתה בשימוש בהרצליה

מצב
הנושא נעול.
למעלה