כרטיסים לקומדיות שוות ב-

כרטיסים לקומדיות שוות ב-../images/Emo43.gif

כל מה שרציתם לדעת על תהליך היבוא האישי בדואר מהו תפקיד המכס בתהליך יבוא אישי בדואר? באילו מקרים מקבלים פטור ממס יבוא? צביקה גלילי - מנהל תחנת מכס דואר חבילות תל אביב, יגיע בשעה 17:00 לפורום איביי ופייפל ebay & paypal כדי לענות על כל השאלות שלכם בנושא! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1748&MessageId=153674792
ייעוץ חינוכי, התנהגותי וזכויות לADHD התחום החינוכי-התנהגותי הוא בעל חשיבות עליונה בטיפול הרב מערכתי היעיל בהפרעת קשב וריכוז. היום ולאורך היומיים הקרובים ייעצו מומחים בנושאים חינוכים והתנהגותיים בפורום הפרעות קשב ADHD וישיבו לשאלותיכם. הצוות ישיב לשאלות בנושאים הבאים: אבחון דידקטי ופסיכו-דידקטי, הוראה מתקנת ואיסטרטגיות למידה לילד עם הפרעות קשב, ויסות ושליטה בהתנהגות, מוכנות ובשלות ללמידה בגילאים השונים, עזרת מערכת החינוך לתלמיד לקוי הלמידה, בניית מערך תמיכה הורי וחינוכי לילדנו ומתי כדאי אימון אישי ומתי כדאי טיפול התנהגותי. כולם מוזמנים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=201&MessageId=153740178
תחרות יצירות עץ יוצאת לדרך! בא לכם להשוויץ ביצירות העץ שלכם ויש באמתחתכם עבודות ראויות? התחרות הבאה היא בשבילכם! שתפו את פורום נגרות ואומנויות בעץ ביצירת העץ הכי מוצלחת שלכם - ואולי תזכו במלטשת עץ מקצועית של המותג היוקרתי רופס RUPES: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2144&MessageId=153733012
כרטיסים לקומדיה הפרועה של הקיץ - עלינו אוהבים את דני דה ויטו? התגעגעתם לפגי באנדי מ"נשואים פלוס"? רוצים לפתוח את הקיץ בקולנוע? הסרט החדש "לכסח ת'בית" מגיע לאקרנים ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו! שכנעו אותנו בפורום אהבה בגיל ההתבגרות למה אתם הכי מפונקים בעולם - ואולי תקבלו כרטיס זוגי: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=645&MessageId=153726075
הזמנה לתחרות שתעשה לכם חשק לטייל עונת הטיולים כבר החלה וזו ההזדמנות שלכם לעלות על האוטו, להוציא את המצלמה ולנסות לזכות בפרסים מדהימים. פורום טיולים וידיעת הארץ, בשיתוף "גרביטי", מזמינים אתכם להעלות תמונות יפות שצילמתם בטיול בצפון ואולי תזכו בציוד טיולים יוקרתי בשווי מאות שקלים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=683&MessageId=153727214
אנחנו מחלקים כרטיסים ל"מסיבת רווקות"! מתי בפעם האחרונה הייתם במסיבת רווקים או רווקות שהותירה אחריה רושם בלתי נשכח? הסרט "מסיבת רווקות" מגיע לאקרנים ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו! ספרו לנו בפורום 20+ על מסיבת הרווקים/הרווקות הכי פרועה שהייתם בה - ואולי תקבלו מאיתנו כרטיס זוגי http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=100&MessageId=153588143

דורון 345

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo41.gif סוגשל שאלה ../images/Emo41.gif

אם הייתם מכירים מישהו/מישהי, והייתם מגלים שהטעם המוזיקלי שלו לא לטעמכם, או אולי אפילו ז'אנר שאתם שונאים. הייתם שוללים קשר איתו? שופטים אותו לפי הטעם המוזיקלי שלו? (אני לא יודעת אם הייתי לוקחת את זה לקיצוניות כזאת של לשלול קשר אם הבן אדם, אבל אין ספק שמוזיקה זה משהו שמאוד חשוב לי. אני גם מדברת על זה הרבה, ככה שאם יש למישהו קרוב טעם מוזיקלי שאני לא מתעניינת בו בכלל, אוטומטית יורדים הרבה מאוד נושאי שיחה.) מה דעתכם?

חשבתי על השאלה הזאת הרבה../images/Emo131.gif

לא הייתי שוללת קשר איתו, אבל זה רושם ראשוני מבחינתי.. הרבה פעמים בפעם הראשונה שאני פוגשת מישהו, נדבר על המוזיקה שאנחנו אוהבים. אם הוא יגיד לי שהוא שומע רק מזרחית אני לא אנתק איתו קשר, אבל זה יבאס אותי מאוד. ואם אני אפגוש מישהו ששומע יוני בלוך, ביטלס ואביב גפן, זה לא בהכרח אומר שהוא בנאדם נפלא (
) אבל זה יגרום לי לחשוב באותו רגע שהייתי רוצה לשמור איתו על קשר. ואני ממש מסכימה עם מה שכתבת בסוגריים

דורון 345

New member
היי נעה

סתם שאלה לא קשורה כזאת - למה החלטת לשים את ה
בסוף כל נושא שלך? כאילו... למה דווקא את האייקון הזה? אותו דבר לגבי, אם בא לה לענות

ממש אין לזה סיבה../images/Emo6.gif../images/Emo131.gif

האמת שהיום הקטע של המאומצים פחות נפוץ, כשהצטרפתי לתפוז היה הרבה יותר.. (מרגישה זקנה) היה לי בהתחלה את |אישלג| (עוד יש אייקון כזה?), ואז הורידו אותו ורציתי אחד חדש, וחשבתי שיהיה הגיוני לבחור משהו שאין לו הרבה אותיות, שלא יתפוס יותר מדי מקום מהכותרת. חשבתי על זה שאני צריכה להפסיק לשים אותו, כי זה ממש חסר פואנטה, אבל אני פשוט לא יכולה.. אני איתו כבר איזה 3 שנים, התרגלתי P:

אני בכלל אוהבת חתולים ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

גם אני איתו כבר שנים. אין לי מושג למה דווקא כלב, ולמה עוד עצם מתחברת אליו, אבל זה כבר נהיה כ"כ הרגל שאני לא חושבת על זה
(רק שזה תופס פול מקום בכותרת
) כמו שנעה כתבה, פעם זה היה קטע כזה. האמת זה לא כזה פעם. כאילו, כולה כמה זמן? 3 שנים? אבל אני זוכרת שראיתי כל מיני אנשים שהיו להם מאומצים ורציתי גם. היתה לי גם פעם חתימה ישנה שהיא הייתה משהו כזה-
- יהודה לוי
- נינט טיב ותמיד רצו להרביץ לי, או שממש התפקעו מצחוק מהחתימה הזאת, עד שהחלטתי שהיא מטומטמת מידי

miriams4

New member
לא הייתי שוללת קשר../images/Emo3.gif../images/Emo42.gif

אני מכירה אנשים שהם בודקים חברים לפי טעם מוזיקלי בלבד כמעט, אבל זה לא נכון. מוזיקה הרבה פעמים אומרת הרבה על הבנאדם, והרבה פעמים לא. אחת החברות הכי טובות שלי אוהבת את סימפל פלאן וטיילור סוויפט (ומצד שני- שלמה ארצי, תיסלם, ועידן רייכל
) אז אני יורדת עליה שהיא אוהבת את טייילור והיא יורדת עליי שאני מכירה כלמיני זמרים ולהקות מוזרות. וזה בסדר
טעם מוזיקלי יכול להגיד המון על בנאדם אבל אסור לקחת את זה למקומות קיצוניים מדי, סתם תפספסו אנשים מדהימים

Blue Emptiness

New member
האמת? זה ממש לא מפריע לי

מוזיקה אמנם זה חלק נכבד בחיים שלי אבל רוב הזמן אני מעדיפה את השקט שלי מאשר כל מוזיקה אחרת, למרות שזה בא בגלים כאלה. אבל אני לא הבן אדם לדבר יתו על מוזיקה לרוב, אני לא חושבת שאני "מבינה" בזה ובז'אנרים. תמיד שואלים אותי מה אני שומעת ואני אף פעם לא יודעת להגיד כי אני באמת שומעת המון סגנונות ממש שונים אחד מהשני
ככה שגם יותר קל לי להתחבר לכל מיני אנשים שונים, עם טעם מוזיקלי שונה מאחד לאחד. יש לי נגיד חברה טובה ששומעת מזרחית ואמינם ואני לא אוהבת שום שיר שהיא אוהבת אבל זה לא הפריע לי בכלל להסתובב איתה בהפסקות בביתספר (חוץ מהרצון להרוג ואתה כשהיא שמה בפול ווליום מזרחית בבוקר.)

אני אענה בצורה שונה מכולם

הרבה פעמים יצא לי להכיר אנשים שאוהבים אותה מוסיקה כמוני והם בכלל לא היו נחמדים! או שסתם לא התחברנו... מוסיקה זה לא הכל, וחברויות לא נבנות על זה

gafnona

New member
../images/Emo45.gif

זה נוראי לשמוע ילדים שאתה לא סובל שרים שירים שאתה אוהב, זה כאילו שהם "מחללים" את המוזיקה ><

לא שוללת קשר איתו, אבל מערכת יחסית כן

אני מאוד פתוחה מבחינת סגנונות. זה לא שיש לי בעיה עם זה. יש לי חברים מכל הסוגים ששומעים מוזיקה מכל הסוגים - קלאסי, מטאל, יפנית, גרמנית, מזרחית ועוד ועוד סוגים שונים ומשונים - ואני מאוד מסתדרת איתם, כי אני חושבת שהשוני הוא מה שמחבר ביננו. בקשרי ידידות, המוזיקה זה לא הכל, ויש עוד דברים ויש עוד נושאי שיחה. אבל האמת? נגיד אם זה היה בחור שהיה שומע מזרחית והיה יוצר מוזיקה מזרחית, אני דיי בספק אם הייתי רוצה להכנס למערכת יחסים איתו. זה קצת שלב אחד יותר קדימה, ויש שיגידו שאני נסחפת, אבל אני מאמינה שמוזיקה זה דבר מאוד גדול בחיים. להיות עם בחור שיוצר מוזיקה שאני בכלל לא נהנת ממנה/לא סובלת/לא אוהבת? זה דיי קשה, ואני מניחה גם שזה דיי מקשה על מערכת יחסים ועל התקשורת, ולא הייתי רוצה לשקר למישהו שאני אוהבת את המוזיקה שלו כשאני בעצם ממש לא. לא שהייתי שוללת איתו את הקשר, אבל יהיה לי מאוד קשה להיות עם אחד כזה.

למעלה