כרטיס טלוויזיה

TheLoneWolf

New member
כרטיס טלוויזיה

יש לי כרטיס טלוויזיה ועבדתי לפי כל מדריך אפשרי כדי להפעיל אותו ואני עדיין רואה בשחור לבן בטלוויזיה שלי. איך אני רואה בצבע???? שיניתי כבר ל PAL, האם יש עוד משהו שצריך לעשות?

JohnDoe5

New member
אני מניח שמדובר בכרטיס מסך, לא

בכרטיס טלוויזיה, נכון ? (כרטיס טלוויזיה משמש בשביל לראות טלוויזיה במחשב). אם אכן כך, פרט באיזה כרטיס מדובר, איזו מערכת הפעלה ואיך המחשב מחובר לטלוויזיה (סוג הכבלים והמעבירים)

TheLoneWolf

New member
צודק, כרטיס מסך TV OUT

NVIDIA GFORCE FX 5200 מערכת הפעלה XP המחשב מחובר באמצעות כבל S-VIDEO לטלוויזיה (יוצא מהמחשב כבל ה SVIDEO וכשהוא מגיע לTV השתמשתי גם במעביר SCART

TheLoneWolf

New member
כמו כן

השתמשתי במדריך שלך, ואני עדיין רואה בשחור לבן, ועוד משהו הטלוויזיה היא של LENCO אם זה עוזר

JohnDoe5

New member
שינית את ה-video format

1. מ-svideo ל-composite ? 2. בדקת ב-device adjustments של הטלוויזיה שה-saturation לא על מינימום ?

TheLoneWolf

New member
לא וכן

את ה COMPOSITE כנראה שלא עשיתי, איפה אני עושה זאת? וב device adjustments אכן ווידאתי שזה לא מינימום

TheLoneWolf

New member
ניסיתי

ניסיתי לשנות את האופציות בין 2 הפורמטים אך כלום לא השתנה, ב COMPOSITE אני לא רואה כלום על המסך ב SVIDEO אני רואה שחור לבן

JohnDoe5

New member
תן לי לנחש

בכרטיס יש לך גם יציאת SVIDEO וגם יציאת COMPOSITE, נכון ? שתי אפשרויות: 1. תשתמש עם כבל ה-SVIDEO שלך במטרה לחבר SVIDEO ל-SVIDEO (ללא המעביר של ה-scart). 2. אם יש לך רק חיבור SCART בטלוויזיה, תחבר את הכבל ליציאת ה-composite במחשב במקום ליציאת ה-svideo (ככל הנראה תצטרך כבל אחר) הבעיה נובעת מכך שאופן שידור האות ב-svideo מתאים אם מחברים בצד השני לשקע svideo. אם משתמשים במעביר ל-RCA או ל-SCART האות לא מועבר טוב וגורם לתמונה שחור-לבן

TheLoneWolf

New member
נכון

צדקת גם שאין לי כניסת SVIDEO בTV. אז נחכה למחר ונקנה כבל COMPOSITE... נקווה לטוב. תודה על העזרה.

למעלה