כרטיס קול

doronb

New member
כרטיס קול

אני צריך עזרה.העלו את מערכת הפעלה (ׂWIN 98) תוך מחיקת כל מה שהיה.ולא העלו לי מחדש את הדריברים והגדרות של כרטיס הקול והמולטימדיה.העלתי מחדש את הדרברים,אבל עדין אנני מצליח להפעיל את כרטיס הקול (הרמקולים משמיעים זמזום בלבד,אנני מצליח לשמוע מוזיקה.תודה מראש לכל מי שיכול לעזור לי בעכנין ולפתטר לי את הבעיה

Ey@L

New member
תשובה

קודם כל תנסה להוסיף את הכרטיס קול שלך מ-: לוח בקרה/הוספת חומרה חדשה/חיפוש אוטמאטי אם זה לא הולך, תבדוק את שם כרטיס הכל שלך כנס ל-: http://winfiles.cnet.com/ חפש את הדרייברים המתאימים, תוריד, ותתקין. מקווה שעזרתי, אייל

doronb

New member
קול

תודה על העזרה רק עוד שאלה קטנה איך אני מאתר דרך המחשב את שם כרטיס הקול שלי תודה מראש דורון

@poet

New member
דרך המחשב לא תוכל

כי כרגע הוא לא מכיר אותו ולא רואה אותו שתי אפשרויות : תוכל א: לחפש טוב טוב איפה שזרקת את כל הפריטים של המחשב לחפש את האריזה של כרטיס המסך אפשרות ב: אתה רואה שאין לך את האריזה , אתה לוקח מברג ובעדינות עדינות פותח את מארז המחשב שלך ומסתכל על כרטיס הקול שלך תגיד לי מה ראית שם אני אגיד לך אם זה הגיוני ואם תיהיה מאוד מאוד ספציפי ותגיד לי לא רק את החברה אלא גם איזה סוג הוא אני אנסה למצוא לך את הדרייבר דורון--> ההבדל בין מישהו שאוהב את המחשב שלו לבין אחד שמפחד מהמחשב שלו הוא היכולת לפתוח אותו ללא מורא אז זה המבחן בהצלחה

למעלה