כשאת אומרת לסבית- למה את מתכוונת?

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

dify

New member
כשאת אומרת לסבית- למה את מתכוונת?

איפה עוד יש לי לסביות בהמוניהן? אז יאללה, בהשראת לסבית בת, שכל אחת תזהה את עצמה כמובן שמותר יותר מאחת (בגילינו זה בלתי נמנע, לא? :) הבוצ`ה- חייבת להגיע עם שיער קצר ופוזה קולית בכתפיים. תלבש דגמ"ח ולעולם, אבל לעולם, לא תהיה על סוג כלשהו של עקבים. יש בוצ`ות שונות (החל מבוצ`ה לייט, סטון בוצ`, בוצ`ה וואנבי, אוהבות בוצ`ות וכד`). הן נמצאות בכל מקום והן בהחלט המודל הנחשק על ידי רוב הלסביות האחרות בלי אבחנה, החיבה לבוצ`ה חוצה גבולות J הפאמית- הבחורה הנחמדה עם השיער הארוך שיושבת על הבר. כן זו היא. את מתלבטת אם היא לסבית או סתם טעתה בבר. בעידן המודרני היא אולי אפילו תלבש שמלה. גם פה אפשר ללכת מפאמית לייט (זו שלובשת קאסטרו (שאינו קאסטרו-מן החביב על הבוצ`ות) ועד המאופרת, מאובזרת ומוקפדת שקונה רק בגדי וינטאז`. כן. גם להן יש תת קהילה קטנה שבה הן בוכות אחת באוזני השניה כמה קשה להיות פאמית בקהילה של אקטיביסטיות. האקטיביסטית- המודל האהוב על התקשורת. יש לה שיערות מתחת לידיים (ועל הרגלים ולפעמים על הסנטר), אם היא צעירה בטח יהיה לה שיער קצוץ, אם היא מבוגרת הוא יהיה אפור או אסוף לקוקו בגומיה J לעולם לא מאופרת, קונסילר? מה זה? היא תגיע לכל מצעד, הפגנה, מחאה, היא תפיץ מידע באינטרנט ותכלס תצא ממתחם אלנבי להפגנות אפילו עד בילעין. כן, זו היא בלי החזיה. הפעילה חברתית- אוהבת אדם שכמותה, מוכנה, ללא שום תמורה כספית, להגיע מוקדם (יחסית...), לכתוב, לצבוע, לגזור, לנפח, לתלות, לסדר, לחייך ולקבל את פני הבאות. היא תהיה הידידה הראשונה שלך בעולם הזה. יש לה יתרונות ברורים- לכל מקום שתגיעי היא תהיה שם. מומלץ לא לשכב איתה, אחרת מהר מאד תגלי כמה הביצה היא קטנה ותתקלי בתופעה הלסבית הידועה- בכל חדר שאת נכנסת אליו יש 5-6 נשים שכבר ביקרו אצלך בחדר השינה... בהתחלה זה מגניב, אח"כ זה נגמר במכות (ראי רישפונשים). הלסבית המבוגרת- היא יכולה להיות פליטה של הבוצ`ה/האקטיביסטית או החברתית. או לפחות נראית כמו איזשהו עירבוב של שלושתן. היא לרוב תהיה מאד חביבה, מאד פעילה, ואם תבדקי היטב תגלי שהיא זו שיוזמת, מפיקה ומתפעלת את האירועים של הקהילה. גם אותה אפשר לפגוש כמובן בכל אירוע (חוץ מבמנרווה) אבל איתה בדר"כ את לא תמצאי את עצמך באמצע הלילה סגורה בתא השירותים. (ואולי רק לי זה לא קרה?) הטראנסית הפעילה- היא יפה, היא מטופחת, והיא אף פעם לא שקטה. אם היא פה אז היא יוזמת, עושה, מזיזה דברים. תמיד היא תתנדב לתפקידים הקשים. כן, יש לה מלא נוכחות ובדר"כ גם סיפור חיים מעניין. אי אפשר שלא לאהוב אותה. בטוח J הדראג קינג- היא, בטח נולדה בירושלים. או שלפחות ירושלים זה הבית השני שלה, או את יודעת מה, היא שמעה פעם על עיר הבירה. היא תמיד רצתה לעמוד על במה, כשהיא היתה ילדה ואחותה שחקה לאמא עם האיפור, היא שיחקה לאבא עם העניבה ונעלי ההרים שלו. עכשיו היא יכולה לממש את כל הפנטזיות שלה ועוד לקבל תשואות בסוף האירוע ואולי אף להפוך למיני סלב קהילתי קטן. לדראג קינגס יש לקסיקון שלם שאינו ברור מאליו להדיוטות, משימתך לפעם הראשונה שאת מגיעה למופע דראג, גלי ביינדר מהו. בהצלחה. סטוציונרית העל- היא זו שיושבת במינרווה על כסא הברים שממוקם מול הכניסה. היא ציידת והיא יודעת את זה. הרזומה שלה מכיל רשימה ארוכה ארוכה ארוכה ארוכה של בחורות שכבר ביקרו במינרווה פעם. לוקה במחלה הידועה "שיט, שוב חדר מלא אקסיות". יושבת הפאבים- חומר המאכל לסטודציונרית העל. לרוב תהיה צעירה, תנוע בחבורות של 1-3. תאהב אלכוהול ועוד יותר תאהב פלירטוטים. התוצאות, יקירתי, באחריותך בלבד. השייכת לבית נשים פמניסטי- היא לא תשב במינרווה. היא תשב בחדר קטן על כסא בית הספר ותשתתף בדיון שברומו של עולם (לסבי), אולי היא בדיוק תכתוב על מעמד הנשים או תראה מייצג פמניסטי. לא ברור. גם זה מקום שכל לסבית מתחילה בטח תעבור דרכו, לא בטוח שכל אחת תמצא בו את עניינה (בעיקר אם עניינה זה כייף, יקירתי, זה בהחלט לא המקום). הבייתית- היא יושבת בבית. היא אמנם לסבית, היא פעם שמעה משהו בעקיפין ובעמימות מכל מה שתיארתי כאן, אבל זה לא הקאפ אוף תי שלה. היא לסבית עם עצמה. הזוג- נראה שהן יחד מהיום שהן נולדו. הן מגיעות יחד לכל מקום או לפחות מדברות ב"אנחנו חושבות ש.." הן גרות יחד, מתקלחות יחד, אוכלות יחד צהרים. הן אושיה קהילתית, אין אף אחד שיודע באמת איך קוראים לכל אחת מהן בנפרד, כשהן יתקשרו אליך הן תצגנה את עצמן כ"נחמה של ברכה...". יהיה להן חתול משותף ודיבורים על ילד, בנק זרע וארוחות משפחתיות. פרידה בין שתיים כאלה לא תעלה על הדעת, ואם דבר בלתי מתקבל על הדעת שכזה קורה, זה תכלס יתעלה על הודעת מלחמה, אם תהיה כזו, באותו יום בחדשות הכלליות. הזוגית הסידרתית- היא לא סטוציונרית. היא מחפשת אהבה. היא נמצאית בכל מקום ללא הגבלה, פאמית או בוצ`ה, את לעולם לא תוכלי לדעת. היא מקסימה. היא מפלרטטת, היא אוהבת. את לא יכולה שלא להתאהב בה. יש בה כזה תום כובש. והיא רוצה, אותך, ורוצה אהבה וכל מה שטוב בלהיות לסבית. היא סאגה גדולה של התאהבות שנמשכת לרוב עד כ4 שבועות. היא לא עושה את זה בכוונה. והיא סובלת. בעיקר באירועים חברתיים, לראות את האקסיות שלה זועמות עליה או נופלות אחת בזרועות השניה. וזו שאינה יודעת לשאול
- היא רק לאחרונה החלה להתלבט האם היא לסבית. היא גם בדר"כ לא תגיד את המילה. אולי אפילו לא לעצמה. היא רוצה להתנסות אבל חושבת שזה רק עניין זמני. בפעם הראשונה שלה היא לרוב תיפול על סטוציונרית העל שתסחוף אותה בלהט ותשאיר אותה מאוהבת עד מעל לאוזניה, עם דגש על המילה תשאיר אותה, ותמשיך הלאה. היא תאהב נשים, תשנא נשים, תחליט לחזור לגברים, תגדיר את עצמה לתקופה כ"דו" ובטח לא תחשוב שיש מה לספר להורים. כשהיא תתאהב פעם ראשונה היא תחשוב שזה קורה רק לה, ורק עם הבחורה הזו, ובכלל, זה לא שהיא לסבית. ממממ... מ. *אין מהאמור לעיל להוריד מערכן של הדו, כן, יש נשים שהן דו.

dify

New member
ואני...

אני ללא ספק היום "הזוג" עם שמץ (אבל ממש שמץ) של החברתית והאקטביסטית (בלי כל האקסיות עם חזיה :):):):)

danashi

New member
די, דיפי, אני בהלם ממך!

מה את עושה פה??? ואוו! ועוד באדום? אני מתכחשת לחלוקה הנ"ל, אף על פי שלא קראתי אותה אפילו. אני מתכחשת לכל רשימת חלוקה כלשהי, גם אם הומוריסטית. אני דנש. נעים מאד. לחברותי היקרות - דנשי. כל השאר יתברר כברור מאליו...

dify

New member
את מי אני רואה פה...

דנננננננננננש בדיוק בשבת אמרנו שדי די די צריך להתעדכן מה קורה איתך בימים אלו (אבל למה אנחנו ניזכרות רק ב4 לפנות בוקר לשאול שאלות כאלו???) ממתי יש לך כינוי בתפוז? טוב, עכשיו יש לך חובת נוכחות! ואני אדומה- לא שאלו אותי, האדימו. ככה זה כשאת פטפנטית כרונית ידועה :) מי כמוך יודעת :)

dify

New member
ברוכה הבאה :)

שלום שלום :) בייתית... מממ... כבר נהדר! עכשיו להמלצה על מעשה בייתי להקלת החום...

מורן א

New member
ואני מניחה

שיש בי הכל מהכל, או מעט מהכל ובעיקר הרבה מהמעט. קשה להיכנס למשבצת כל כך צרה, ניסיתי, זה חונק

למעלה