כשהילדים חושדים

פונדיצ'רי

Active member
כשהילדים חושדים

לפני שמכבים פה את האור סופית, צריכה רעיונות מבעלי נסיון. גם אם יש הבנות עם הבנזוג, עדיין צריך להסתיר. מהילדים. הגדולים. מסתבר שמתבגרים לא עסוקים רק בעצמם ובהחלט שמים לב למוזרויות שיש בבית. שעות יציאה לא שגרתיות, חניה ריקה בשלוש לפנות בוקר, היעלמויות לכמה שעות. הם חושדים. לא יודעים מה לחשוב. נזרקת הערה בהומור פה ושם. אין לנו כוונות להסביר. אבל יש מצוקת אליבי. כמה אפשר להיפגש עם חברות אחרי שעות העבודה? כמה סביר ללכת לראות כדורגל אצל חברים? צריכה למצוא בדחיפות תירוץ טוב וקבוע לשעות הערב המוקדמות. (המנוי לחדר כושר לא יעיל כי אני לא רוצה לצאת מהבית עם טייטס ונעלי ספורט...).

Forty two

New member
למה לא להסביר?

אתם דוגמה לזוגיות חזקה וכנה. גם הילדים שלכם יבינו שאבא ואמא הם בני אדם, הם לא רכוש אחד של השני, ומותר להם לצאת ולבלות גם בחברת אחרים. &nbsp אני לא מדבר מנסיון, אבל להבנתי במקרים כאלה בדרך כלל המתבגרים מקבלים את זה מאד בהבנה. &nbsp בהצלחה

פונדיצ'רי

Active member
זה נכון שמתבגרים סתגלתנים והם יבינו

אבל כשהם ידעו, אז גם המשפחה המורחבת תדע, וכל העולם. והחברה שלנו עדיין מסתכלת בעין עקומה של זוגות בנישואין פתוחים. חושבים שמשהו מקולקל בזוגיות. לכן נמשיך להישאר בארון בעתיד הקרוב וכנראה גם הרחוק.

Forty two

New member
אוקיי, יש בזה משהו.

על כמה פעמים בשבוע מדובר? &nbsp אין לי עצה ישירה. אני מניח ש"שמעתם על התקיפות באיראן?
" לא יתפוס? &nbsp על כמה ערבים בשבוע מדובר? אולי אפשר לשחק בשעות כך שיהיה סביר יותר, ולא שלוש בבוקר? &nbsp אם לא מגיבים כאן, אז יש קבוצות בטלגרם ובפייסבוק עם הרבה אנשים מנוסים.

Jazz Singer

New member
יש לי זוג חברים שהסבירו את זה בצורה הכי יפה..

הם פשוט אמרו שזה בסדר לאהוב יותר מבן אדם אחד. הילדים שלהם גם מכירים את בני הזוג הנוספים. ומדובר על ילדים לא גדולים. לעזור בהסברים לילדים אני לא יכולה, סורי.

למעלה