כשהילדים משחקים במשחקי מכות

M לשניים

New member
כשהילדים משחקים במשחקי מכות

אתם מתערבים או לא? אני לא אוהבת בכלל משחקי מכות אבל הבנתי שזה מה שבנים אוהבים. לבן שלי בן ה8 יש חבר טוב שגר קרוב ומגיע די הרבה אלינו, אני מציעה להם ממיטב משחקי הקופסה/מחשב שיש לנו, אבל כמעט תמיד מגיעים משחקי מכות (אוף). איך הייתם מגיבים אם הייתם רואים את חבר של הילד שלכם יושב על הבן שלכם (ממש ככה) ושואל אותו אם הוא נכנע, והבן מנסה להשתחרר ללא הצלחה? אני צריכה ממש להחזיק את עצמי שלא להתערב להם במשחקים המוזרים והכוחניים האלו. הבן שלי ממש שונא שאני מתערבת, הוא אומר שזה רק משחק ושזה בסדר. אני מודה שאם הבן שלי היה יותר חזק אולי זה היה מפריע לי פחות, ככה זה... היום אני מבינה יותר למה אני רוצה רק בנות:)

hedvalib

New member
התשובה טמונה בהודעתך......./images/Emo6.gif

מה שבנך וחברו עושים, הם מתאמנים, מכינים עצמם בצורה מאד פרימיטיבית לחיים. הם בודקים כוח, שליטה, יכולת סבל, יכולת להתגבר. התמודדות עם פחד וכו' וכו'. אני מניחה שראית לא פעם בערוץ נשיונאל גיאוגרפיק גורי יונקים ממשפחת החתוליים נאבקים אלה באלה. הם משחקים. למשחק יש מטרה" הכנה לחיים. אולי הם לא כל כך מתוחכמים כמו האדם, אבל זה מה שהם עושים. ומה עושים הילדים? גם הם בודקים, ובעיקר הבנים. את כמו כל אמא "פולניה" רוצה שקט, רוצה שהילדים ישחקו בצורה מנומסת, אבל מה לעשות כששני רוצנות מתנגשים אלא באלה? הם רוצים להוכיח האחד לשני מי יותר חזק ואת רוצה שהם ישכחו מזה וישחקו. לפעמים את מצליחה ולפעמים לא. אפשרי להם לשחק. אפשרי להם להתגושש. גם בנך, לאחר שיווכח מי החזק יעשה מאמצים שבפעם הבאה זה יהיה הוא. למדי את בנך, שאם ברצונו לשחק במשחק זה, שיכין את המרחב בצורה בטיחותית. לסלק רהיטים שעלולים לקבל מהם מכה, להרחיק אביזרים/חפצים שעלולים להשבר והעיקר, להזהר (כאן המקום לפרט מי מה יש להזהר, אחרת למילה אין כל משמעות, היא כוללנית מדי). בהצלחה לבנך בעימות עם חברו, שהפעם הוא יהיה זה שמכניע
בהצלחה לך שתהייה לך הסבלנות לראות את בנך "מנצח"

M לשניים

New member
תודה

לא בטוחה שזה מה שיעשה אותי מאושרת אם הוא יהיה זה שמנצח, אם כן הייתי אולי מלמדת אותו /tapuzforum/images/emo6.gif

למעלה