כששחור הופך לורוד

גיא^

New member
כששחור הופך לורוד

אני אני כי אני אני בתוך הגוף הזה אני חי ולא יהיה לי אחר במיטה הזאת אני ישן עם עצמי כל הלילה אם תאהבו אותי זה יעשה לי טוב אם תשמיצו אותי אולי אפגע, אבל לא אחזור בי ממה שאני מאמין בו כי אני זה אני זה אני קח אותי או זרוק את המילים שיוצאות ממני בלי להיגמר אתה יכול לרסק לחתיכות קטנות או לתלות על הקיר לא איכפת לי כבר כי היה איכפת לי בכמויות האם זאת אופטימיות רגעית של חוסר עייפות וקצת משקה ? האם זה יעבור כשאקום מחר ? מסתבר שלא כשרואים שחור ובמקום ללכת אחורה – צועדים דרכו - הוא הופך לורוד

MARMELAD

New member
גיא, אתה כל כך צודק

תמשיך ללכת קדימה.. תעבור בכל החורים השחורים תזכור שאתה אף פעם לא לבד וגם אם אתה מרגיש לבד אתה תמיד יכול לבוא לכאן אנחנו אוהבים אותך כי אנחנו אתה כולנו אותו דבר בסך הכל הומואים לסביות קוקסינלים אנשים שקמים בבוקר וידעים שהם רוצים מהחיים משהו קצת אחר מכל השאר וכל עוד תזכור את זה ותדע שאתה חלק מהמשפחה הגדולה הזאת ה"קהילה" גם אם לפעמים היא נראית מגעילה.. וזנותית.. ושכונתית וכל עוד תחייך גם אם זה קצת בכוח אז העולם יחייך אליך בחזרה (ואמרו את זה חכמים ממני) ואז יהיה לך ולכולנו קצת טוב יותר והשחור יהפוך לורוד ורוד פלורסנטי עם
MARMELAD

גיא^

New member
תודה ../images/Emo13.gif

את התגובות שלך כמו של האחרים ראיתי כבר מזמן, אבל כנראה שבשירים אני יותר טוב מדיבורים, כי פשוט לא היה לי מושג מה לענות אופק, מרמלד, משנה תורן - תודה תודה רבה לכם אני מאוד מסכים עם מה שכתבתם, ואינר קיד - אין מאושר ממני כשמישהו אוהב משהו שאני כתבתי
טוב, האמת שיש משהו מזוכיסטי בלכתוב שירים על עצמך, ועוד לתת לאנשים אחרים לראות אותם, אבל גם המזוכיסט נהנה מהסטייה שלו התמיכה הבלתי מוגבלת שלכם, למרות שהיא וירטואלית, נותנת לי המון
אני נורא שמח אם גם אני עזרתי לכם איכשהו
זהו אני חושב.. צפו לעוד שירים (קצת פחות מיוסרים
) שלכם ב
עד ה
, גיא/קיטקט18

MARMELAD

New member
אל תתבייש

אף אחד לא יכעס גם את סתם תכתוב "תודה" ובכל מקרה אחלא שהצטרפת ואני מאמין שאם תישאר כאן בפורום מספיק זמן תראה בעצמך איך השירים נהיים פחות מיוסרים..!

../images/Emo99.gif אוח...גיא...מעולה ../images/Emo34.gif

אם רק היה לי קצת יותר אומץ (וכשרון כמו שלך...) הייתי כותב ממש ככה... גם מה שכתבת על "הומו"...כל כך קשה לי לומר את זה על עצמי... אני פשוט לא יכול...ואני נורא רוצה, כי אני יודע שזה מה שאני ! לעזאזל! החיים לא הוגנים! למה קשה כל כך להיות ...אוף...נו...ה-ו-מ-ו בעולם הזה?! אחד הדברים החשובים שמחזיקים אותי, הוא באמת, מה שמרמלד כתב, הקהילה. גם אם לפעמים היא קצת קולנית ו"אוחצ´ית" מדי... תמיד יהיה לאן לברוח...אני מקווה... כל טוב

למעלה