כתבה בוואלה

batyasher

New member
כתבה בוואלה

הי בנות מה דעתכן על הכתבה? http://health.walla.co.il/?w=/5028/1095022 פורסם היום בוואלה בריאות. הרבה זמן לא הייתי אבל קראתי את הכל... אצלנו אין הרבה חדש. מאיה מדהימה, כל יום אומרת ושרה עוד מילים.... והייתן מאמינו שאוטוטו היא בת 3 שבת שלום בתיה

elitp

New member
הרגע פתחתי בדיוק את אותו אשכול

נו,לא בכל יום מזכירים אותנו בוואלה, ובהחלט צפוי שהיום ומחר יהיו יותר כניסות לפורום הזה בגלל הכתבה.

shirly8881

New member
ישששששש אנחנו מפורסמות

בלי תמונות בבקשה חחחחחח סתם הרבה מחשבות מיתרוצצות בראש בעקבות הכתבה... קשה קשה להחליט עד שאני לא יהיה בימקומה אני לא אוכל להחליט. ( שבוע טוב לכולם.

קראתי את הכתבה

אני אישית היה לי מאוד קשה לקבל ביצית מאמא שלי. כלומר ללדת אח או אחות ...ממש לא נשמע לי משהו שהייתי מסוגלת לעבור. אמא שלי שאלה פעם לגבי אחותי אם היא תוכל לתרום לי - וגם אז לא ממש חשבתי שזה נכון. מעדיפה לקבל תרומה בתיה -מקווה שתבואי למפגש . דרומית

גם אני קראתי

כשגילינו שלרוני יש תסמונת טרנר זו השאלה הראשונה ששאלתי את הרופא "האם אפשר לשאוב ביציות שלי ולהקפיא בשביל רוני?" התשובה כמובן הייתה שלילית. אני ממש לא רואה את זה כמשהו שלילי - להיפך. אם רוני תלד ילד/ילדה מביצית שלי, יש סיכוי רב שהילד יהיה דומה לה, ואני ממש לא ארגיש רע עם זה. אז נכון, אני "כאילו" אהיה האמא והסבתא של הילד, אבל בכל מקרה אני אוהב ילד של רוני, אז מה זה משנה.

היי

קראתי את הכתבה אני בחיים לא הייתי מוכנה שאמא שלי או אחיות שלי היו תורמות לי ביצית עצם המחשבה שאנ אגדל את אחותי ואו את ההבת של אמא שלי ממש אבל ממש לא!

barbushi

New member
אני שמחה שיש את האפשרות הזו אבל

גם אני ממש ממש לא הייתי מקבלת תרומה מאמא שלי או אחותי. בדיוק מהסיבות שאמרו והבעיות האתיות. זה בעיה לחשוב שהילד יהיה של אחותי או של אמא שלי. נראה לי שבישראל יהיה מאוד קשה לקבל משהו כזה למרות שאני אקבל ואבין את מי שתרצה לעשות את זה ואולי תחשוב שזו אפשרות עדיפה במקום לחפש תרומה.

למעלה