כתבה מנייצ'ר על חשיבות מסכות

נסיך.333

Well-known member
כבר הפלת את עצמך, עבד אשמדאי, אתה הוא זה שאיחל כאן איחולי מוות, לכן טקסי הקרבה הם פרקטיקות שלך, לא שלי. אל תפיל עלי את הבעיות שלך. ה333 היה במקור "האופל", כולם זוכרים, חששת אולי לכתוב 666 את השתמשת במחצית, עובד שטן.
אתה זה שאיחלת לכולם איחולי מוות כשאמרת שיצאו כולם וללא מסכות..
333, 666, 999, אולי עליזה מזרחי??
תגיד, אולי ברחת מהארץ בגללי??

SupermanZW

Well-known member
אתה זה שאיחלת לכולם איחולי מוות כשאמרת שיצאו כולם וללא מסכות..
333, 666, 999, אולי עליזה מזרחי??
תגיד, אולי ברחת מהארץ בגללי??
אמרתי ואני עדיין אומר שהמסכות לא מועילות אך לא איחלתי מוות לאיש. אתה איחלת לי מוות. אשמדאי.

נסיך.333

Well-known member
אמרתי ואני עדיין אומר שהמסכות לא מועילות אך לא איחלתי מוות לאיש. אתה איחלת לי מוות. אשמדאי.
לומר לאנשים שהם חולים מאומתים לא להישאר בבית, לא ללכת עם מסיכות זה לאחל להם למות..
אני לא אחלתי לך, הצעתי לך, בדיוק כפי שהצעת לאחרים.. זה שלקחת את האמירה שלי כאילו אני מאחל לך למות
אולי אומר שזה מה שאתה מאחל לאחרים??

SupermanZW

Well-known member
לומר לאנשים שהם חולים מאומתים לא להישאר בבית, לא ללכת עם מסיכות זה לאחל להם למות..
אני לא אחלתי לך, הצעתי לך, בדיוק כפי שהצעת לאחרים.. זה שלקחת את האמירה שלי כאילו אני מאחל לך למות
אולי אומר שזה מה שאתה מאחל לאחרים??
לא אמרתי לחולים מאומתים לא להישאר בבית, אתה מעוות את דבריי. אמרתי שמי שלא הוכח שהוא חולה מאומת אין הצדקה לדרוש ממנו להישאר בבית.
אמרתי לא ללכת עם מסיכות מכיוון שאינן מועילות.
אין בכך שום איחול מוות.
הצעת לי לעטות מסכה שלא ניתן לנשום דרכה ותוצאה של אימוץ הצעה כזו תהיה מוות ודאי, הרי אי אפשר לחיות בלי לנשום, לכן אני מפרש זאת כאיחול מוות

diday

Member
חבל שאתה לא מביא מאמרים בעברית, אני לא בוגר אוקספורד.
מצטער, אבל פרסומים מדעיים הם בדרך כלל באנגלית.
בעיתונות הישראלית מדי פעם מפרסמים תמצית של מאמרים כאלה, או מתרגמים אותם.
בתמצית, המדע מסביר את חשיבות המסכות, אבל מצוין שאין מספיק נתונים.
יש בכתבה דוגמה לספרים שהיו נשאי קורונה, עבדו עם מסכות ולא הדביקו את לקוחותיהם

דיברגנט חדש

Well-known member
תשתמשו בתרגום של גוגל.
אומנם זה תרגום לקוי, אך תוכלו להבין את תוכן הדברים ואם יש לכם שאלות, תעלו כאן ונעזור לכם להבין את הכתוב הן מבחינת האנגלית והן מהבחינה המדעית.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין כל צורך. כל מי שמסוגל להפעיל את מוחו והמוח לא שטוף תיאוריות קונספירציה למיניהן, מסוגל להבין שהמסכה מסייעת בהגנה מפני הנגיף.
מבלי שבדקתי אני מבטיח לך שלא תמצא מאמר מדעי רציני בשום שפה, שייטען אחרת. אמנם יתכנו דיונים בשאלת דרגת הסיוע וכדו'. אבל בזה זה יסתכם. זה נכון לבוגרי אוקספורד, לקוראי אנגלית, למי שלא יודעים מילה חוץ מעברית ולמי שלא סיימו תיכון.

למעלה