כתבה קטלנית על גבעות בערוץ 1

מצב
הנושא נעול.

shilk84

New member
אני כבר לא יודע מי יותר הזוי

כל פעילי חבד יאספו אף אחד לא ישאר אדיש
החב"דניקים שמאמינים שהרבי הוא המשיח או אתה... וסליחה מהחב"דניקים על ההשוואה...

כמובן שהחבדניקים יותר הזויים!!!

החב"דניקים שמאמינים שהרבי הוא המשיח או אתה... וסליחה מהחב"דניקים על ההשוואה...
כמובן שהחבדניקים יותר הזויים!!!
אבל אל תשווה בכלל, אגב לא נראה לי שלוסקין משיחיסט!!!

dw2322

New member
כנראה שיש מספיק חבדניקים... ../images/Emo3.gif

כל פעילי חבד יאספו אף אחד לא ישאר אדיש
כנראה שיש מספיק חבדניקים...

גבעות עלתה היום 7%, שזה אמנם כמעט הנמוך של היום אך עדיין עליה. או שפשוט לא יותר מדי משקיעים צופים ביומן ערוץ1...
אם תנייד כמה חבדניקים מגבעות לאגח החביב עליך (האגח של שפיר פרוייקטים) אולי האגח יתחיל להתאושש. בינתיים הוא כבר ירד ל 35 נקודות, שזה פחות מאפריקה בזמנו, וזה מתחיל להיות מביך.

מורנא007

New member
לא יודע אם זה החרדים

כנראה שיש מספיק חבדניקים...

גבעות עלתה היום 7%, שזה אמנם כמעט הנמוך של היום אך עדיין עליה. או שפשוט לא יותר מדי משקיעים צופים ביומן ערוץ1...
אם תנייד כמה חבדניקים מגבעות לאגח החביב עליך (האגח של שפיר פרוייקטים) אולי האגח יתחיל להתאושש. בינתיים הוא כבר ירד ל 35 נקודות, שזה פחות מאפריקה בזמנו, וזה מתחיל להיות מביך.
לא יודע אם זה החרדים
היה מסחר די ער, יותר מ- 43M ש"ח (לפי נתוני אתר הבורסה).

תיזהר משורט בכזו מניה.

יש אפשרות כל שהיא
לעשות עליה שורט?
תיזהר משורט בכזו מניה.
לידעתך בשורט ההפסד לא מוגבל כמו בלונג, לדוגמא קנית על גבעות שורט ב-1000 ש"ח והיא ירדה 200% אז הפסדת 2000 ש"ח ואם אין לך יתרה בבנק אז תיכנס למינוס, לעומת זאת בלונג אתה יכול להפסיד רק את מה שהשקעת קרן בלבד.

shilk84

New member
איך מניה יכולה לרדת ב-200%?

תיזהר משורט בכזו מניה.
לידעתך בשורט ההפסד לא מוגבל כמו בלונג, לדוגמא קנית על גבעות שורט ב-1000 ש"ח והיא ירדה 200% אז הפסדת 2000 ש"ח ואם אין לך יתרה בבנק אז תיכנס למינוס, לעומת זאת בלונג אתה יכול להפסיד רק את מה שהשקעת קרן בלבד.
אני חושש שאתה לא מבין בדיוק איך מבצעים מכירה בחסר... שורט הוא ההפך של לונג - בעוד שאם אתה קונה מנייה בלונג אתה מאמין שהיא תעלה, כשאתה קונה מנייה בשורט אתה מאמין שהיא תרד. בשני המקרים תהיה לך מניה ביד, רק שבלונג אתה קונה נמוך כדי למכור גבוה, ובשורט אתה משאיל את המניה במחיר גבוה, מוכר אותה בשוק, ומקווה לקנות אותה שוב במחיר נמוך יותר. ומכאן גם ההבדל בין שורט ללונג - בלונג אתה יכול להפסיד את הירידה המקסימלית של המניה, שהיא 100%. בשורט, אתה עלול להשאיל את המניה במחיר 10, למכור אותה בשוק באותו מחיר, ולאחר חודש תאלץ לקנות אותה מחדש במחיר של 30 (כדי להחזיר אותה לגורם שממנו השאלת). כלומר הפסדת 30 שקלים, כשההשקעה המקורית שלך היתה 10 שקלים.

שורט

אני חושש שאתה לא מבין בדיוק איך מבצעים מכירה בחסר... שורט הוא ההפך של לונג - בעוד שאם אתה קונה מנייה בלונג אתה מאמין שהיא תעלה, כשאתה קונה מנייה בשורט אתה מאמין שהיא תרד. בשני המקרים תהיה לך מניה ביד, רק שבלונג אתה קונה נמוך כדי למכור גבוה, ובשורט אתה משאיל את המניה במחיר גבוה, מוכר אותה בשוק, ומקווה לקנות אותה שוב במחיר נמוך יותר. ומכאן גם ההבדל בין שורט ללונג - בלונג אתה יכול להפסיד את הירידה המקסימלית של המניה, שהיא 100%. בשורט, אתה עלול להשאיל את המניה במחיר 10, למכור אותה בשוק באותו מחיר, ולאחר חודש תאלץ לקנות אותה מחדש במחיר של 30 (כדי להחזיר אותה לגורם שממנו השאלת). כלומר הפסדת 30 שקלים, כשההשקעה המקורית שלך היתה 10 שקלים.
שורט
תיכול לבדוק אצל חבר הבורסה שלך אם הוא מוכן להלוות לך לשורט. יש במה שנאמר כאן מן האמת. קודם אתה צריך לשלם לחבר הבורסה שלך ריבית על הלוואת היחידות. שנית הזמן הוא מוגבל, אתה לא יכול להחזיר בשורט כמה שאתה רוצה. ובכלל אני לא ממליץ לעשות על היחידה הזאת שורט, היא יכולה לברוח לך למעלה כל יום.

ואני חושב שאתה דוקא טועה....

ראה תשובותו של אמיל יעקובוביץ בעמוד זה.

shilk84

New member
לא, אני לא טועה

ראה תשובותו של אמיל יעקובוביץ בעמוד זה.
לא, אני לא טועה
אתה כתבת "לדוגמא קנית על גבעות שורט ב-1000 ש"ח והיא ירדה 200% אז הפסדת 2000 ש"ח". מה כתבת לא ננכון ולא אפשרי, כי: 1. אני הערתי לך שמנייה לא יכולה לרדת ב-200% (כי אז היא נסחרת במחיר שלילי). 2. ההפסד במכירה בחסר הוא כאשר המניה עולה, לא כאשר המניה יורדת. ולכן הסקתי שאתה לא לגמרי מבין כיצד מתבצעת מכירה בחסר. ואם תבדוק, תראה שאין שום סתירה בין הדברים שלי לבין אלו של אמיל.

בואנה תפסת אותי.............

לא, אני לא טועה
אתה כתבת "לדוגמא קנית על גבעות שורט ב-1000 ש"ח והיא ירדה 200% אז הפסדת 2000 ש"ח". מה כתבת לא ננכון ולא אפשרי, כי: 1. אני הערתי לך שמנייה לא יכולה לרדת ב-200% (כי אז היא נסחרת במחיר שלילי). 2. ההפסד במכירה בחסר הוא כאשר המניה עולה, לא כאשר המניה יורדת. ולכן הסקתי שאתה לא לגמרי מבין כיצד מתבצעת מכירה בחסר. ואם תבדוק, תראה שאין שום סתירה בין הדברים שלי לבין אלו של אמיל.
בואנה תפסת אותי.............
נו באמת זה יכול לקרות לכל אחד ואף אחד לא

Eldadius

New member
מוכר בשורט, לא קונה- נידבקת ממנו כבר...

מוכר בשורט, לא קונה- נידבקת ממנו כבר...

taltal911

New member
דוח חיצוני על סיכויי ההצלחה במגד 5

אתמול ביומן העלו כתבה משובחת על פנטזיית הנפט וחלומות ההתעשרות בגבעות עולם. לנגוצקי (הגיאולוג של ים תטיס) + אינפיניטי קוטלים את גבעות. לנגוצקי מסביר שזה שגילו נפט זה בכלל לא חדשות. הבעיה היא יכולת ההפקה, וכאן עיקר הבעיה שלהם. מראים גם את הטיפוסים המוזרים שמתעסקים עם החברה הזו. מחר הנייר ככל הנראה ירד, כשהמושקעים הזריזים שראו את הכתבה ינסו להקדים את אלה שיגלו אותה מאוחר יותר. תהנו. (הכתבה מתחילה בדקה 45:30)
דוח חיצוני על סיכויי ההצלחה במגד 5
http://maya.tase.co.il/bursa/report.asp?report_cd=430780

אולי כאן יודעים.מה קרה בספונסר שמיש

אתמול ביומן העלו כתבה משובחת על פנטזיית הנפט וחלומות ההתעשרות בגבעות עולם. לנגוצקי (הגיאולוג של ים תטיס) + אינפיניטי קוטלים את גבעות. לנגוצקי מסביר שזה שגילו נפט זה בכלל לא חדשות. הבעיה היא יכולת ההפקה, וכאן עיקר הבעיה שלהם. מראים גם את הטיפוסים המוזרים שמתעסקים עם החברה הזו. מחר הנייר ככל הנראה ירד, כשהמושקעים הזריזים שראו את הכתבה ינסו להקדים את אלה שיגלו אותה מאוחר יותר. תהנו. (הכתבה מתחילה בדקה 45:30)
אולי כאן יודעים.מה קרה בספונסר שמיש
שמישהו שם רשם איזה הודעה מרעישה על גבעות,שהוא היה שם וראה טו טו טו בלה בלה.ומחכו לו אתההודעה ושבפורום של גבעות בגלובס עכשיו דובר על זה.לא הבנתי כלום.אולי מישהו יכול להעיר את עיני.ושיש איזה סירטון בביוטיב.

צימבי

New member
אני לא מבין מה מקשקשים כל כך הרבה

הרי ברור לכולם שזה בלון אויר משום מקום השאלה היא בכלל האם כסוחרים ניתן לעשות מזה כסף ולא מה יש שם כי אין שם הרי אנחנו יודעים שהכסף הטיפש יכנס לשם בכל הודעה טיפשית שלהם אז למה לא לנצל את זה הכל העלאת גירא מציאת משהו שכבר נימצא

בלי להיות חסיד של גבעות ישראמקו גם

הרי ברור לכולם שזה בלון אויר משום מקום השאלה היא בכלל האם כסוחרים ניתן לעשות מזה כסף ולא מה יש שם כי אין שם הרי אנחנו יודעים שהכסף הטיפש יכנס לשם בכל הודעה טיפשית שלהם אז למה לא לנצל את זה הכל העלאת גירא מציאת משהו שכבר נימצא
בלי להיות חסיד של גבעות ישראמקו גם
חיפשה גז 20שנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה