כתבתי תגובה, אבל ההודעה בת...

SCaToPHaG

New member
כתבתי תגובה, אבל ההודעה בת...

למעלה משלושה ימים, אז זה לא מקפיץ. בכל במקרה, הנה התגובה להודעה של אייל: קודם כל, *ממש* לא הייתי ממליץ למישהו שמתחיל להתעניין באנימציה להתחיל על פלאש. היא שונה מאוד מכל כלי אחר בתעשיה, יש לה טרמינולוגיה וממשק מנותקים מהמציאות, והיא מוגבלת. מאוד. אלא אם כן הוא רוצה להתמקד באנימציה וקטורית לווב, אז, ורק אז, היא יעילה ורצינית. לאפטראפקטס, שלא נועדה להיות כלי לאנימציה במקור, יש כלי paint מוגבלים מאוד, ועדיף להשתמש בה לייעוד המקורי שלה (פוסטפרוד, קומפוזיטינג, אפקטים ומושן גראפיקס). אם כבר תוכנה מהעץ הזה, אז כמו שציינת AURA ו COMBUSTION (עם כלי Paint חזק, ממשפחת דיסקריט). מה הקשר ל EDIT ? עריכה נטו. [וכל זה בלי לדבר על אנימציה קלאסית כמובן...]

itaysad

New member
שאלה....

מאחר ועיסוקי העיקרי הוא בפלאש ..... הייתי רוצה לדעת כיצד היא מוגבלת... מבחינת מימדים? נכון אין לה תמיכה בתלת מימד אבל גם סימפסון לא בנויה בתלת מימד.... ממשק? אולי היא פשוט לא נבנתה ע"פ דגם מסוים שאתה מכיר כבר. מוגבלת? הדבר האחרון שפלאש היא אז זה מוגבלת להפך נראה לי שהמון תוכנות אחרות הן מוגבלות.... כמה תוכנות יכולות להוציא סרט שמשתנה מצפיה לצפיה ??? מהתעשיה? (אין לי מושג בתעשיה) אבל בגלל שהוא רק מתחיל הוא יכול לחלום על תעשיה...וזה פשוט לשפר את יכולות האנימציה לא לשפר את היכולת העבודה עם תוכנות. איתי

matty

New member
פלאש

אני משתמש כבד של פלאש. ויש לי הרבה בעיות. הממשק נורא ואיום, אני חייב להסכים. רק בורסיה 5 נתנו אפשרות לערוך את הנקודות על גבי הוקטורים, וגם עכשיו פלאש מוסיפה בעצמה נקודות באופן לא ברור ולא קונסיסטנטי. כל מי שעושה עבודת ציור רצינית נאלץ לצייר בתוכנות אחרות וחייבא לפלאש. תוסיף לזה את הבעיתיות של Frame Rate לא קבוע, אלא משתנה ממחשב למחשב, ואת האנטי-אליאסינג המזעזע. אבל.. לא צריך לרנדר. נוח מאוד לעשות Scrabbing קדימה-אחורה ולראות מה יצא לך, והממשק שאינו מאפשר עבודה מפורטת רצינית הוא דווקא נוח מאוד ואינטואיטיבי למתחילים. התוכנה גם לא יקרה מידי, ואפשרות הפירסום ברשת נותנת לך קהל מיידי. אני דווקא מאוד הייתי ממליץ לאנימטורים מתחילים. המתקדמים יחליטו בעצמם. Aura לדעתי האישית זה חרא (ממש כך) ו Combustion זה בטח לא למתחילים, וגם לא ממש לאנימטורים. תוכנות אחרות לדו מימד - ToonBoom שמבוססת פלאש אבל עם ממשק לאנימטורים קלאסיים, Retas וכמובן אנימו.

SCaToPHaG

New member
ToonBoom מבוססת פלאש?!

טוןבום קיימת הרבה לפני הפלאש! מה בה מבוסס פלאש? ואם כבר תוכנות לאנימציה קלאסית, הרשימה האולטימטיבית: Axa Team 2D - www.celmation.com Pro for film and TV Animo - www.animo.com Pro for film and TV expensive but good Amorphium - www.amorphium.com Worth playing with Animation Stand - www.linker.com Pro for TV Creatoon - www.creatoon.com Cut out animation good fun Firka Line Test - www.firkafilm.com Line tester Flipbook - www.digicelinc.com New for TV being developed Jedor - www.jedor.com Worth a try Plastic Animation Paper - www.km-animation.dk/pap/ Line tester Retas/Celsys - www.retas.com Top Japanese anime software Viscosity - www.sonicfoundry.com This could be fun Thirdwish - www.thirdwishsoftware.com Lip sync software very good Toonboom/US-Animation - www.toonboom.com Big studio stuff Toonz - www.divideo.it/toonz/ Fil and TV pro Jedor Viscosity - www.cnet.com Worth a look Winimages - www.blackbeltsystems.com Superb graphics tool Pegs - www.mediapegs.com Fil and TV Archer Animation - www.budde.com TV animation software Flash for vector animation for web sites

למעלה