כתובת IP חשופות.

BlogTV Police38

New member
לצערי, אני פסימי

מניסיון רב שנים בתחום אבטחת מידע, אני לא מאמין שנראה שיפור רב. דרך אגב, לאלו שלא יודעים, אבטחת מידע זה תחום רחב מאד הכולל את כל סוגי המידע, בין שנמצא על גבי מחשב, ובין שנמצא על גבי נייר, או אפילו בתוך הראש. כמובן שלא פירטתי את כל הפרצות והאפשרויות העומדות בפני מי שרוצה לגלות פרטים על שוטר או שוטרת. ישנם הרבה דרכים. אני כבר ליוויתי מספר פעמים בחברות גדולות תהליכים של שיפור בהבטחת מידע, ולצערי, גם אחרי השקעות מסיביות בעניין, רובן מקבלות ציון של "עובר בקושי". כשרואים איך נשמר המידע בבנקים הגדולים בישראל, בחברות הביטוח הגדולות, ובחברות הטלקומוניקציה, מבינים שהעניין אבוד. במקרה הזה, בנוסף לבעיות הרגילות, ישנם כמה בעיות מנהליות. כשניסיתי לדבר עם אייל וענת בנושאים הללו, הסתבר לי שענת פשוט עסוקה מידי. ואייל חושב שהוא יודע הכל, אינו מסוגל לקבל ביקורת, וחושב שאף אחד, ובטח לא אני, יכול ללמד אותו דברים חדשים (טוב נו, גם אני פעם הייתי צעיר חסר ניסיון וידעתי _הכל_). כמו שכבר הזכרתי בהודעה הקומת, חלק מהדברים שהזכרתי כבר קרו פה עם השוטרים בבלוג טיווי. אני גם זוכר דיון בפורום הטכני שבו התרעתי שקיימות בעיות, ואף אחד לא פנה אלי, ושום דבר לא נעשה מאז. ושוב אם ענת או אייל רוצים עזרה בנושא, אני מוכן לעזור.

BlogTV Police38

New member
ועוד דבר אחד

אין ספק שבשביל הצופים אנחנו השוטרים מייצגים את תפוז. לא רק זה, אלא שמבחינת הצופים אין הבדל בין שוטר לשומר לעובד תפוז. כולנו באותו הסל, ולכן התנהגות של כל אחד מאיתנו (כן, גם של עובדי תפוז ושומרי הצ'אט) משפיעה על ההתיחסות של הקהל אל כל השוטרים.

BlogTV Police26

New member
בהתחשב....

בהתחשב בנסיבות ובמיקום, מי שמנסה לפרוץ זה בדר"כ ילדים עם משועממים או עם חסכי ילדות קשים... וגם אנשים מוכשרים מאוד לא יכולים לפרוץ למחשב שלא מריץ שום שרת / שירות רשת, מעודכן וללא trajon. (אלא אם הוא מצא פירצה חדשה בחלונות ובדיוק נפל עליך...) אם אתם מריצים שרתים - תיהיה מספיק אחריים כדי להגן על עצמכם... ואם אתם לא מבינים בזה אל תריצו... בכל מקרה הסיכון נראה לי מאוד קטן וחסר משמעות....

eYaL

New member
אתה מוזמן לנסות

ולהוציא כתובת אייפי משרת ה IRC. יותר מזה, אני מתנדב להיות הקורבן. בהצלחה

BlogTV Police38

New member
בימים אלו

אני לא עושה דברים כאלו בלי להחתים את מנכ"ל החברה המבקשת על בקשה רשמית של נסיון לבדיקת רמת אבטחת השרתים. כל סוג של פריצה לשרתים הוא עבירה על החוק, וכיוון שאתה יודע מי אני, לא אסכן את עצמי בתיק פלילי בשביל גאווה טיפשית, מצידי תאמין במה שאתה רוצה. ואני מספיק בעל ניסיון כדי לומר שמי יודע, אולי אתה צודק ואני טועה....

BlogTV Police24

New member
יווו-איזה בלאגן עשיתי ../images/Emo13.gif תרגעו....

יווו איזה בלאגן עשיתי
אכשיו שוטרים יפחדו להתחבר ויהיו לי משמרות כפולות . Police28 צר לי לאכזב אותך אבל לא נראה לי שתראו בזמן הקרוב מישהו שיבוא להרביץ לכם בגלל שסגרתם לו את החדר.. אני מחזיק עשרות שרתים גם שרתי אינטרנט. למי שיש FIREWALL בסיסי ותוכנת אנטיוירוס רצוי נורטון. מוגן! ואז גם אם יש למישהו את כתובת IP לא היא תעזור לאף אחד... ואם מישהו ממש רוצה להשתולל ריסט למודם של ה ADSL כבלים יחליף את כתובת הIP ... .

BlogTV Police10

New member
נורטון ../images/Emo5.gif בעצמו וירוס

תוכנה ממש גרועה לא יודעת למה כולם אוהבים אותה

BlogTV Police26

New member
נורטון

התוכנה לא רעה - אבל תופסת משאבים רבים וכאשר יש לה תקלה - אז לא קל בכלל לפתור אותה או להסיר את התוכנה... יש פיתרונות יותר טובים בשוק.

למעלה