כתיבת ספר

simo341

New member
כתיבת ספר

כתיבת ספר

שלום וערב טוב.
אני מעוניין לכתוב ספר ביקורת בתחום אדריכלי למרות שאינני אדריכל,
האם ידוע לכם אם יש לי אפשרות לעשות את זה
ואם כן, אז איך בדיוק לפי דעתכם ניתן להתחיל ולסיים פרוייקט שכזה ?.
אשמח לשמוע תגובות ממכם.
תודה

גלמיש1

New member
השאלה לא ברורה?! כל אחד יכול לכתוב מה שבא לו.

אני יכולה להחליט לכתוב ספר ביקורת על כימיה אורגנית או פילוסופיה פרה קאנטיאנית, למרות שאין לי שמץ בזה. אז גם אתה יכול.
השאלה המענינת היא - למה אתה חושב שיש לך כישורים לביקורת אדריכלות, והאם ומדוע לדעתך אנשים ירצו לקרוא את מה שאתה חושב? וגם להשקיע בזה כסף ולקנות את ספרך... אלו השאלות המשמעותיות פה.

בינא

Member
כתיבת ספר<br><div><br/> שלום וערב טוב.<br/> אני מעוניין לכתוב ספר ביקורת בתחום אדריכלי למרות שאינני אדריכל,<br/> האם ידוע לכם אם יש לי אפשרות לעשות את זה<br/> ואם כן, אז איך בדיוק לפי דעתכם ניתן להתחיל ולסיים פרוייקט שכזה ?.<br/> אשמח לשמוע תגובות ממכם.<br/> תודה<br/> &nbsp;</div>

יש בעיה לענות לך כי כתבת מה אתה לא... אבל לא כתבת מה אתה כן ולא הסברת למה כוונתך במילה "ביקורת" בתחום האדריכלי?
תמיד יש אפשרות לבקר, אבל עזרה לביקורת בלבד לא תקבל, כי "אדם במומו פוסל"...
אם כוונתך לכתוב ביקורת בונה = המלצות לאדריכלות "נכונה", "טובה", "ירוקה", "נועזת", "הנדסית", "עירונית", "כפרית" וכיו"ב... הסבר זאת בבקשה.
עקרונית, ביקורת על אדריכלות יכולה לבוא מכל אחד... מבין או לא מבין, אבל רצוי לעדכן את הפורום איזה בעל מקצוע היית רוצה ש"יבקר" בנוסף לתחום הביקורות האפשריות כנ"ל...: אדריכל/ית עם רישיון ; מעצב/ת פנים (ללא רישיון) ; מפקח בניה עם תואר אדריכלי או הנדסי או שניהם ; מנהל פרוייקטים ; מפקח בניה "מעכר", ללא תואר אבל מדבר יפה בהתחלה ללקוח ואחר כך לא שם עליו... ; אחרים?
מחכה לתשובות אם אתה עדיין מעוניין...:unsure:

למעלה