כתיבת קו"ח וחיפוש עבודה

hila546

New member
כתיבת קו"ח וחיפוש עבודה

שלום לכולם אני בת 22 ולפני כשבועים חזרתי מקנדה לאחר שעבדתי שם שנה במכירת מוצרי ים המלח בעגלות. כרגע אני מחפשת עבודה, ונמצאת בשלב שבו אני צריכה לעדכן את קו"ח. רציתי לדעת כיצד אני יכולה לתמצת את השנה על מנת שיכול לעזור לי בחיפוש העבודה בארץ. כעקרון, מה שעשיתי בקנדה, זה מכירת קוסמטיקה לנשים וגברים כאחת, זה כולל מרגע עצירת הלקוח ועד המכירה. תקשורת בינאישית. אבחון הבעיה (אם בעיה רפואית והמלצה על מוצר), הגדלת מכירות, דיבור שוטף באנגלית. נתינת שרות מלא, חייבת לציין שרוב הלקוחות שלי באמת היו מאושרים מצורת המכירה שבהשוואה להשאר לא היתה כ"כ כפיתית. אז אם יש כמה מילים שיכולות להוסיף אשמח לשמוע. תודה רבה הילה

q9p

New member
אל תרגישי נחותה

הניסיון שצברת יעזור לך בכל תחום שדורש אנגלית לחלק ניכר מהמקצועות הנחשבים (תכנות,כלכלה,כל מקצוע שדורש תואר...) חשוב שליטה טובה באנגלית תוך כדי העבודה בקנדה האנגלית שלך השתפרה שזו נקודה שכדאי לציין יש צורך קודם להחליט מה המקצוע שמתאים לך וזאת ניתן לעשות על ידי בדיקה במכוני אבחון או שימוש באתרים חינמיים לאבחון מקצועי שניתן למצוא על ידי חיפוש בגוגל אחרי שתחליטי לאיזה כיוון מקצועי ברצונך ללכת - תוכלי לדעת מה להדגיש ברזומה אך העבודה בחו"ל מבחינת שכר?

למעלה