לאאא מבין!

• פותח הנושא NFish
  • פורסם בתאריך

NFish

New member
לאאא מבין!

שלום לכולם! אני לא מבין מה הקטע הזה בהשרדות הישראלית של אתגר הכוח הכפול. איזה יתרון זה כבר נותן לך אם אסור להצביע לאותו אדם פעמיים....!!!

LiRs Lullaby

New member
כי ככה זה בישראבלוף.

באמת, אנשים עד עכשיו שואלים את עצמם מה חשבו לעצמם אנשי ההפקה הישראלית. אבל עכשיו ברצינות, הקדשתי לזה מינימום מחשבה והגעתי למסקנה שסוג ההצבעה הזה יכול לעזור אולי בשלבים היותר מאוחרים, כשמספר האנשים יהיה מועט ואז יהיה בידיהם הכח להעיף שני אנשים. ועדיין, לא ברור לי למה כרגע אסור להצביע למישהו אחד פעמיים. באמת לא הכי ברור.

sdisblos

New member
הורג אותי הדבר הזה

מה שאני עוד יותר לא מבין, זה מה המתמודדים עצמם עושים מהדבר הזה?! הם אומרים שהם חייבים לנצח באתגר הזה כדי להבטיח שהחלש ביותר יילך (טינה). עכשיו, מה זה משנה אם הם יזכו בזה או לא? כי נניח טינה תזכה בזה, היא תוכל להצביע פעם אחת ל2 אנשים, זה לא יעזור לה בכלל! פשוט לא מבין את זה.

LiRs Lullaby

New member
דוגרי התפקעתי מצחוק

מראים כל אחד שם אומר "אני חייב לזכות כדי להבטיח את מקומם של הצעירים"/"אני חייב לזכות כדי להבטיח את מקומה של טינה" ואת גיא צועק בדרמטיות שזריקה אחת יכולה לשנות הכל. מה הכל? רוב השבט רוצה להדיח את טינה ושום זכיה בכח הכפול לא ישנה את זה. עובדה שבסוף מושיק זכה ומה היה לו לעשות חוץ מלהצביע נגד עידן ושחר? רגע........... מי הצביע נגד עידן/שחר אם גם טינה הצביעה נגד מישהו מהם?
מוזר.

XקוקיX

New member
חחחחחח גמני שואלת את עצמי את זה.

מילא אח"כ באיחוד, שכל אחד יהיה לעצמו ויזכה בחסינות, זה משהו טוב. אבל גמני כל פרק מחדש לא מבינה מה זה עוזר אם אסור להצביע לשני אנשים. זה ממש טיפשי.

אני אסביר במה זה עוזר

האנשים בשבטים מדבירם אחד עם השני. כל אחד יודע בערך את מי החבר שלו רוצה להעיף, למי יש יותר סיכוי ופחות סיכוי אם יש לך שני אנשים שאתה יכול להעיף, אתה יכול לנצל את זה בשביל האסטרטגיה שלך! אם אתה יודע שיש שני אנשים בשבט שיש להם סיכוי לעוף, ואתה רוצה שרק אחד מהם יעוף, אז אתה יכול להצביע גד זה שאתה רוצה שיעוף, ובקול השני שלך להצביע לבנאדם שאין לו סיכוי לעוף.. וככה תבטיח את ההדחה של הבנאדם המיועד.

RageBot

New member
אז במה זה שונה

מסתם להצביע לבן אדם שאתה רוצה להדיח? תשובה: זה לא!

echerk

New member
נורא פשוט

הרי בראיונות האלו הם לא סתם מדברים. שואלים אותם שאלות והם חייבים לענות משהו (כי זה מה שהחוזה שלהם אומר) אז הם מפליצים איזה תשובה בסגנון של "אני חייב לזכות כי....", כאילו מה הם יגידו? "לא איכפת לי לזכות בזה וזה בכלל לא משנה"? אסור להם להגיד את זה... בגלל זה הם גם תמיד מתאמצים במשימות עד הסוף ומשחקים אותה כאילו הם מנסים לזכות למרות שכבר ברור שהקבוצה השנייה ניצחה... (כמו במשימה עם האותיות או הדגל) בסוף זה סתם נראה מבויים ודפוק...

rosedal

New member
תגובה

גם לטעמי האתגר הכפול מיותר אבל אני מבין שההפקה עלתה הון , והוסיפו זמן מסך כדי לנצל את ההשקעה. היה עדיף שהיו נותנים לזוכה באתגר , חסינות אישית שאי אפשר להצביע נגדו. אבל זה יהיה כמובן בתחרויות הבאות שאחרי האיחוד. כשנותנים 2 קולות להצבעה, זה באמת לא ממש שווה (במיוחד ש2 הקולות לא יכולות ללכת לאדם אחד) אך לא לשכוח שברגע שיש תיקו בין 2 מתמודדים , הקולות ממועצות השבט האחרונים יכולים להשפיע. ככה שבכל זאת יש בזה משהו. ואני לא מאמין שמושיק חשב על זה שהצביע היום.

NFish

New member
טוב חשבתי שרק אני לא מבין...

עכשיו באמת הגעתי למסקנה שאי אפשר להשוות להפקה האמריקאית... ובאמת שקיוויתי שההפקה הישראלית תהיה טובה מאוד... למען השם... זה פשוט מגוחך...! איזה עניין הם עושים את מזה.... מכלום... גם המתמודדים ובייחוד המנחה... אני לי מה להוסיף על זה, חוץ מזה שזה מביך לראות את זה.... בטח בהשוואה לגרסה האמריקאית....

אוהד 49

New member
אז אצלי (ואצל כל מישהו אחר שלא ראה)

את הגרסא האמריקאית זה יותר טוב, כי לנו אין את הרף הגבוהה ו את/או הציפיות שיש לאנשים שכן ראו את האמריקאי..

למעלה