לאדם המסתתר אחרי השם בחשכת הלילה, התגובות שהגבת להודעותי נשארות כאן לנצח. לא תוכל להימלט מהן, אלא אם תביע התנצלות אמיתית וכנה.

aetzbarr

Member
לאדם המסתתר אחרי השם בחשכת הלילה, התגובות להודעותי נשארות כאן לנצח. לא תוכל להימלט מהן, אלא אם תביע התנצלות אמיתית וכנה.

עריסטו

Active member
שלחתי להנהלת הפורומים הודעה בזו הלשון:

ברצוני להתלונן על התנהגותו של הגולש aetzbarr בפורום מתמטיקה. מתוך תקנון הפורומים:

16.2.11. לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר;

הגולש הנ"ל מפריע להתנהלותו התקינה של פורום מתמטיקה שכתובתו https://forums.tapuz.co.il/forums/מתמטיקה.324/ על ידי הצפת הפורום בהודעות זבל שדוחקות הודעות של משתמשים אחרים. ביממה האחרונה בלבד פרסם 15 הודעות שרובן עוסקות בסכסוך שיש לו עם גולש אחר, והשאר מכילות שטויות מוחלטות שאין להן קשר לפורום.
לטיפולכם אודה.

aetzbarr

Member
רצוי מאוד שהנהלת הפורומים תעיין בהודעות האמורות.
בקשר לחלק השני של הודעתך על "שטויות מוחלטות שאין להם קשר לפורום" זאת דעתך , אבל אין זו דעתי.

קלייטון.ש

Well-known member
אתם יכולים להסתיר את התגובות של הגולשים שאינם לטעמכם. הצביעו בצד ימין על העיגול של הגולש ושם יש כפתור "התעלם". סמנו אותו וכל ההודעות של הגולש ייעלמו עבורכם.

אתם יכולים להסתיר את התגובות של הגולשים שאינם לטעמכם. הצביעו בצד ימין על העיגול של הגולש ושם יש כפתור "התעלם". סמנו אותו וכל ההודעות של הגולש ייעלמו עבורכם.
יש אפשרות להסתיר את הזבל הזה לגמרי, שגם אחרים לא יראו אותו?
הערה קטנה: כאן פורום מתמטיקה, וההזיות של הנ"ל הן אנטי-מתמטיקה. ברור שהן "לא לטעמנו".
אם מישהו יבוא, למשל, לפורום חתולים, ויכתוב שם במשך שנים רבות, למורת רוחם של שאר הגולשים באותו פורום, שחתול הוא עוף בעל מקור צהוב המטיל ביצים כחולות בצמרת הברוש, אז ברור שזה יהיה "לא לטעמם" של שאר הגולשים. אז אתה מציע לאותם גולשים בפורום חתולים, שיניחו לטרול להמשיך להשתולל, להציף את הפורום בהזיותיו, וילחצו אצל עצמם על העיגול בצד ימין?

aetzbarr

Member
למרבה הפלא, תגובתך שקולה , הגיונית, ואינה מתלהמת.
אין טעם להתעלם מהמציאות, ולא לראות את מה שאינך אוהב.
חירות הביטוי צריכה להיות ערך עליון, אבל אל תשתמש בביטויים כמו שהשתמשת .
האם תצליח להתגבר על עצמך ? ימים יגידו.

ולעצם העניין
אם אני כותב שפאי משתנה, זה רעיון מתמטי המתאים מאוד לפורום מתמטיקה.
זה שלא אוהבים את הרעיון הזה , ומעדיפים לדקלם את הרעיון של פאי קבוע, לא מצדיק את פסילתי מלהופיע בפורום מתמטיקה.
מה זה "טעמם של חברי הפורום" אולי תציע שרק מה שמופיע תחת הערך מתמטיקה בוויקיפדיה, מותר שיופיע בפורום.

אין לך ברירה
אני אמשיך לדרוש את התנצלותך המלאה , וגם אמשיך לפרסם את מחקרי המתמטיים
זה שהמתטיקה והפיזיקה משולבים, משאיר לי תחום עצום של מחקר.

אני טוען ללא היסוס.
המתמטיקה עיכבה את התפתחות הגיאומטריה , מאז ימי ארכימדס ועד היום שבו הופיעה הגיאומטריה העצברית
למתמטיקה הייתה "הילה" של ידיעת האמת, ואף מתמטיקאי לא התנגד לרעיון השגוי של פאי קבוע.
את רשימת המתמטיקאים אתה מכיר.

מכאן ואילך המתמטיקה תצטרך להסתגל לרעיון פאי משתנה בין 3.1416 ל 3.164
הסתגלות זו מניבה מספר חדש והוא 1.007 , שילווה את עולם המדע בעתיד.
א.עצבר

משעשע :)
הבריון הנאלח המסתתר מאחורי הכינוי AETZBARR "דורש התנצלות" על ההתנגדות להתנהלותו הנלוזה!

טלמון סילבר

למעלה