לאהובתי הוירטואלית

סקסופון

New member
לאהובתי הוירטואלית

יקירתי! ברחת באופן אלגנטי. צודקת. למה להסתבך? האמת היא שאני - באופן אישי - שונא שיחות טלפון. שנואה עליי במיוחד התופעה המוכרת הזו, כאשר פתאום אין מה להגיד... בגלל המבוכה כנראה. או שמא הזרות... זה לא קורה כמעט אף פעם בצ`אט, השתיקה הזאת. שמה, תחת מעטה האנונימיות, קל לתת דרור למילים ולתחושות. שמה, בכלל לא אכפת לי להשמע לעיתים מבולבל, מרושל, חוצפן, מרושע, חנפן, קנאי, מופרע, נועז, סרקסטי, חרמן ולא קוהרנטי. העולם המציאותי, האמיתי, ממלא אותי. אני מתפקד בו באחריות, ברצינות, ועל פי כל הכללים: אני מעונב, קורקטי, מנומס, נחמד, ילד טוב, בעל אוהב, אב למופת, בן לתפארת... לעומת זאת, בצ`אט אני מגלה את המימד החסר. את הפנטזיה. שמה אני מסוגל להגיד כל מה שאני רוצה ואיני יכול. שמה אני פוגש את כל מה שפראי בי. שמה, אני משתחרר מכבלי הנורמות החברתיות הנוקשות, או שמא מהמחסומים המתחייבים מהן. במידה מסויימת, שמה אני (אנחנו?) אמיתי. למעשה, אני בעצם מעדיף להשאר וירטואלי בשלב זה. נוח לי יותר כך. פחות מסוכן, מחייב ומאיים. יותר מרטיט, חושני ומרגש. לכן, למרות שברחת באופן אלגנטי, הרשי נא לי להיות המאהב הוירטואלי שלך... באהבה, באמת.

אני לא המאהבת הוירטואלית אבל בכל זאת...

חלילה לי להתימר להיות המאהבת הוירטאלית שלך אבל אכן נוכחתי בכל המגרעות שלך שאמרת שבאות לידי ביטוי בצ`אט. זה כל מה שיש לי להגיד לך וזה ממש לא מאהבה.

ליהי מתוקה שלי

באמת חבל שאת לא מוצאת את התכונות הטובות של סקסופון אלא רואה רק את הלא טובות . סקסופון הוא אדם חכם אדם מקסים אדם שאכפת לו אדם שלא מפחד להגיד טעיתי אדם ששוקל מילים אדם אוהב ואדם שדורש לאהוב מה שהוא כתב זה נכון מאוד , בכל אחד מאתנו יש את המאהב הוירטואלי שדרכו אנחנו מגשימות את כל הפנטזיות שלנו . נכון שאולי זה לא סקסופון אבל הכל יכול להיות....... מתוקה שלי רק להרויח מהקשר עם סקסופון אם תרצי אני אנסה לראות מה קורה בינכם ולנסות לסדר את הענינים ואל תשכחי שאני אוהבת אותך ...

שרוני...

בחברה הוירטואלית כמו בכל חברה אחרת יש אנשים שאת יותר מחבבת ויש אנשים שפחות וזה לא נורא. לא את כולם צריכים לאהוב ולא את כולם צריכים לחבב זוהי חברה כמו כל חברה אחרת. אני כבר השלמתי עם המצב שגם אותי לא כל העולם צריך לאהוב וזה לא מפריע לי אני שמחה בחלקי שיש כאן לפחות אחד או שניים שאוהבים אותי ואכפת להם ממני וגם אני אוהבת אותם ואכפת לי מהם וזהו. מתוקה אני מסתפקת בחלקי וטוב לי עם זה אבל תודה על ההצעה את מקסימה ואת זה כולם יודעים

tami4

New member
תחשוב לפני שאתה יורה....

סקסו, חשבת למה? למה בעצם היא ברחה? כל מה שכתבת, אכן נכון, אבל כך כולנו, בורחים מעולם המציאות לעולם הצ`אט. גם אנו מוציאים בו את הרוע וכל הדברים הפחות נחמדים בנו, אולם, אנו עושים זאת לא במטרה לפגוע באנשים. אולי גם בה פגעת? אולי הגיע הזמן לסליחה? או אולי הגיע הזמן קצת ``לשקול מילים`` למרות שהכל כאן וירטואלי.

למעלה