לאחרונה החלפתי ממיר יס לסטרימר אנדרואיד ש"יודע" להעביר את התכנים של יס.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אמה מה? האנדרואיד מחובר לטלוויזיה HD של סוני, ולפעמים התמונה הופכת להיות סגלגלה ירוקה. זה עובר לאחר פרק זמן כלשהו, אבל זה גם חוזר.
ברור שהגדרתי את איכות התמונה ל-HD 1080P, אבל גם זה לא הועיל. ניסיתי להחליף כבלי HDMI, ולא שינה אם שמתי "רגיל" או 2.0. רעיונות?

קבצים מצורפים

• מסך סגול.jpg
    מסך סגול.jpg
    KB 142.5 · צפיות: 3

k-don

Well-known member
אמה מה? האנדרואיד מחובר לטלוויזיה HD של סוני, ולפעמים התמונה הופכת להיות סגלגלה ירוקה. זה עובר לאחר פרק זמן כלשהו, אבל זה גם חוזר.
ברור שהגדרתי את איכות התמונה ל-HD 1080P, אבל גם זה לא הועיל. ניסיתי להחליף כבלי HDMI, ולא שינה אם שמתי "רגיל" או 2.0. רעיונות?
העתקתי מכאן - https://t.me/IsraelMiBox - אמנם זה לא שיאומי אבל שווה לנסות

תופעה של מסך ירוק מוכרת בחיבור שיואמי למסכי טלוויזיה מדגמים של סוני ופיליפס
תנסה לעשות את זה:
הגדרות-->תצוגה -->רזולוציה-->color space
RGB8 יש להגדיר
אם זה לא עוזר יש להגדיר על
אם זה לא עוזר יש להגדיר על rgb 10 bit

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה. אתה צודק פעמיים. המי בוקס שלי הוא אכן שאיומי ואיכשהו גם "נפלתי" בקניה הזו, כי לא ידעתי שיש כבר מי בוקס S שזה דגם מתקדם יותר.
והמסך כפי שרשמתי הוא סוני כבן 10 או אולי קצת יותר.
אבל גם עם האנדרואיד שיס מספקים הייתה לי בעיה שכזו והוא לא של שאיומי. בדיוק אתמול הזדכיתי עליו אגב.
ואגב.. בשנה האחרונה אני משתמש בטלוויזיה שארפ 32 אינטש כמסך למחשב. זה נוח "בגלל הגודל". אז לפעמים, כשהמחשב "עולה" גם מופיע מסך סגול,
אבל זה מסתדר לאחר שהמחשב כבר מתייצב. אז הנה. גם שארפ וגם לא עם סטרימר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שיחקתי קצת בהגדרות ונראה לי שכעת זה הסתדר. במהלך הימים הקרובים אדע "על בטוח" אם התופעה נעלמה או שעדיין צצה מדי פעם..

k-don

Well-known member
שיחקתי קצת בהגדרות ונראה לי שכעת זה הסתדר. במהלך הימים הקרובים אדע "על בטוח" אם התופעה נעלמה או שעדיין צצה מדי פעם..
בכל מקרה אם קונים סטרימר רגיל נוסף בימים אלו,
שצריך להריץ נטפליקס, אפשר:
1. לקנות שיאומי מי בוקס אס ב 176 דרך נקסט טיוי
2.לקנות GOtv דרך ksp ב 295 (או ישירות דרך היבואן ב 299)
3. לקנות גוגל כרומקאסט עם גוגל טיוי ב 300 פלוס

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש כנראה בעיה של מלאים. אז... במקרה שלי גם לא ממש אכפת לי שלא קיבלתי סטרימר 4K, כי הטלוויזיה ממילא אינה תומכת 4K. בשאר הטלוויזיות שלי יש אנדרואיד מובנה, ככה שאין לי צורך בסטרימר נוסף.

k-don

Well-known member
יש כנראה בעיה של מלאים. אז... במקרה שלי גם לא ממש אכפת לי שלא קיבלתי סטרימר 4K, כי הטלוויזיה ממילא אינה תומכת 4K. בשאר הטלוויזיות שלי יש אנדרואיד מובנה, ככה שאין לי צורך בסטרימר נוסף.
הסטרימר הוא 4k.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בעיקר השלט וגם שחלק מהאפליקציות טלויזיה בישראל לא נמצאות בחנות (כמו פרטנר טיוי ואולי יס פלוס)
ברור שיס פלוס נמצאת, כי אחרת לא הייתי רוכש את המכשיר הזה. הוא נרכש אך ורק כדי לאפשר לי לצפות בשידורי יס ללא ממיר מטעמם, שהשימוש בו עולה בתעריף חודשי. איני יודע מה לגבי פרטנר טיוי כי איני לקוח שלהם ומבחינתי זה פחות עקרוני לי. הנטפליקס רץ היטב וזה כן חשוב לי. בעיקרון, יתכן שעשיתי שגיאה, כי עם ממיר HD קטן (שעלותו 10 ש"ח לחודש), יכולתי ליהנות משירות "מולטירום" שלא קיים כאן, ובטח שגם לא הייתי מקבל ממנו מסכים סגולים כשם שאני מקבל כעת מהסטרימר...
אז כן. רציתי להפוך את הטלוויזיה סוני הישנה לטלוויזיה "חכמה" ובקטע הזה, לא ממש הצלחתי.

k-don

Well-known member
ברור שיס פלוס נמצאת, כי אחרת לא הייתי רוכש את המכשיר הזה. הוא נרכש אך ורק כדי לאפשר לי לצפות בשידורי יס ללא ממיר מטעמם, שהשימוש בו עולה בתעריף חודשי. איני יודע מה לגבי פרטנר טיוי כי איני לקוח שלהם ומבחינתי זה פחות עקרוני לי. הנטפליקס רץ היטב וזה כן חשוב לי. בעיקרון, יתכן שעשיתי שגיאה, כי עם ממיר HD קטן (שעלותו 10 ש"ח לחודש), יכולתי ליהנות משירות "מולטירום" שלא קיים כאן, ובטח שגם לא הייתי מקבל ממנו מסכים סגולים כשם שאני מקבל כעת מהסטרימר...
אז כן. רציתי להפוך את הטלוויזיה סוני הישנה לטלוויזיה "חכמה" ובקטע הזה, לא ממש הצלחתי.
אז מה שכתבתי לך בתחילת הפוסט לגבי פתרון של הצבעים לא עזר?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא. עשיתי כמה ניסיונות אם לגבי הרזולוציה ואם לגבי צורת החיבור (RGB או קומפוזיט). כרגע הורדתי רזולוציה ל-720 במקום 1080 P או I אבל עוד לא יצא לי לצפות זמן ממושך, כדי להבין אם זה הועיל או לא.

R 1 3

Well-known member
לי הפריע מהירות התגובה הנמוכה של ה sting הזה וגם לממיר הגדול שלהם יש יתרון
שהוא מתחבר במקביל לטלויזיה ישנה וממיר תכני hd לsd אם מחובר אליו צג hdmi במקביל
דרך יציאות הקומפוזיט.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לי הפריע מהירות התגובה הנמוכה של ה sting הזה וגם לממיר הגדול שלהם יש יתרון
שהוא מתחבר במקביל לטלויזיה ישנה וממיר תכני hd לsd אם מחובר אליו צג hdmi במקביל
דרך יציאות הקומפוזיט.
הממיר הרשתי תמיד איטי יחסית לממיר הצלחת. אבל זו לא הבעיה... ואני מדבר על מה שנקרא יס פלוס ולא סטינג.
הבעיה אצלי היא כנראה יכולת ה"התאמה" בין טלוויזיה סוני ישנה לממיר האנדרואיד. בעיה.

למעלה