לאחר שהבנו שיש בערך 20 משתתפים

מרחף1

New member
לאחר שהבנו שיש בערך 20 משתתפים

מי מביניכם ירצה להגיע למפגש פורם בחול המועד סוכות? סבא - אנא נעץ את ההודעה.

gilpor

New member
אני

באופן עקרוני אני ארצה להגיע, אבל כמובן שזה תלוי ביום, שעה והמיקום המדויקים.

gilpor

New member
זמנים ומקומות נוחים עבורי

בסדר עדיפות יורדת (1 הוא בעל העדיפות הגבוהה ביותר): 1. כל אחד מהימים 22-25/10 בערב, במרחק נסיעה סביר מת"א (נגיד לא יותר משעה נסיעה לכל כיוון). 2. כל אחד מהימים 19-21/10 בכל שעה אך עדיף בערב, באיזור ת"א בלבד (אני צריך להגיע באוטובוס). 3. יום ד' 15/10 ב-19:00 באיזור הסינמטק בת"א. 4. יום שבת 18/10 בין 14:00 ל-19:00 באיזור הסינמטק בת"א. 5. יום ה' 16/10 ב-18:00 באיזור הסינמטק בת"א. 6. יום ו' 17/10 בין 15:00 ל-19:00 באיזור הסינמטק בת"א. 7. יום ג' 14/10 ב-19:00 באיזור הסינמטק בת"א. אני יודע שזה מאוד מפורט
גם אם יקבעו זמן ומקום קרובים לנ"ל אני אוכל לנסות להגיע לפחות לשעה. תודה מראש על ההתחשבות

מרחף1

New member
אני מוכן לארח

ב-23 לחודש בערב בבנימינה (רכבת של 40 דקות מת"א ובית במרחק הליכה מהרכבת). יש עניין? יש מישהו שיכול לארגן מקרן כדי לתת הרצאות (לי בבית אין אפילו טלוויזיה).

רוצה לבוא, לא בטוח שאוכל

אנסה להגיע. דרך הגב, לא חייבים מצגת כדי לתת הרצאה אבל אין ספק שזה כלי עזר משמעותי.

איילפ

New member
אני אשמח לבוא אם לא יהיו לי תוכניות אחרות

אומנם אני בור מדעי יחסית לכולם כאן, אבל אני מניח שזה אומר שאני יכול רק ללמוד.

איילפ

New member
אני די מהצפון, כל מקום יהיה עבורי טרחה. ../images/Emo6.gif

אל תתחשב בי. מה שייצא ייצא, ואם אני אוכל אני גם אבוא.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אני מקווה שאתה מבין שפגישה כזו היא סוג של

סיכון נפש, במיוחד בגלל משתמש אחד ששולח מסרים פה שמאיים עליהם.

מרחף1

New member
אתה מודאג?

אפשר להפגש במקום ציבורי
אולי אפשר להיפגש אצלי (אבל זה קצת בצפון), אם מישהו יכול להציע מקום במרכז זה יהיה יותר נוח... ואם מישהו יכול לארגן מקרן אני בטוח שנוכל לארגן הרצאה או שתיים.

Hard Nut

New member
גם אני קיבלתי, אבל אני בא. אתה גר בחו"ל ?

אמא'לה... איומים... ? מי איים עליך ? גם אני קיבלתי...
אבל אני בא בכל זאת. משהו לא הגיוני במשפט שכתבת: " אני מקווה שאתה מבין שפגישה כזו היא סוג של סיכון נפש, במיוחד בגלל משתמש אחד ששולח מסרים פה שמאיים עליהם. " התחביר של המשפט איננו הגיוני ואני לא מצליח להבין אותו. למה התכוונת ? האם התכוונת ל : " אני מקווה שאתה מבין שפגישה כזו היא סוג של סיכון נפש, במיוחד בגלל שמשתמש אחד שולח מסרים פה לאנשים שונים ומאיים עליהם, וגם עלי הוא איים ? " מיזה המשתמש הזה, ואיזה איומים קיבלת ממנו ? אגב, מאחר שאתה גר בחו"ל, ואם קשה לך להגיע לישראל למיפגש, אני מוכן לעזור. ואם אינך יכול מסיבות אחרות - אני מוכן לבוא אליך, אפילו אם אתה באוסטרליה, כי יש לי חבר שם, ואני אנצל את ההזדמנות ואבקר גם אותו.

yoavj1

New member
אם כבר תיקונים לשוניים

הצירוף "בגלל ש" אינו תקין.

yoavj1

New member
הוא לא אומר שם שזה תקין

אלא שזה נפוץ. יש הבדל רב בין השניים.

איילפ

New member
אתה צריך לקרוא בין השורות

קודם כל, כיצד אתה מגדיר "תקין"? בלשן א' יכול להגיד שזה לא תקין, ובלשן ב' יכול להגיד שזה כן תקין. אין כאן גבול ברור, במיוחד לא במקרה הספציפי הזה - בדיוק משום שזה כבר נהיה כה פופולרי, והמילה כבר נותקה ממשמעותה המקורית - כך שהתיקון הזה חסר משמעות: "בשפה טבעית, קשה היום ואולי אף בלתי אפשרי, להסביר מדוע מותר להשתמש במילה בתוספת "ה" ולא בתוספת "ש". שתי התוספות הללו מתחלפות היום ביניהן בצורה טבעית וללא הבחנה. "

hezy44

New member
הבזדמנות זו, אני רוצה למחות על סירוס העברית

מרגיז אותי שבכתיב מלא, ממשיכים להשמיט את "ה" הידוע בסוף פעלים אשר מציינים פניה לזכר. כמו: אמרתה, כתבתה, חשבתה וכו רצוף בזה התכתבות (עקרה) עם האקדמיה ללשון, אשר מעודדת את המשך הסירוס של העברית...

Hard Nut

New member
../images/Emo32.gif סבא בבקשה השמט ההודעות העוסקות בבלשנות

השירשור הזה תכליתו מכוונת למיפגש של משתתפי הפורום, ולכך בלבד.

למעלה