לאחר שקיבלתי 2 חיסונים וכאב שרירים ליום אחד, ההתנהלות שלי מעכשיו תכלול 3 מרכיבים עיקריים:

רוב הזמן נח

Well-known member
רק בריאות...כל סימפטום של החיסון הוא מבחינתי חיובי ואופטימי כי זה אומר שהגוף קולט עולים חדשים וחזקים.
הגוף שלך קיבל RNA זר שפלש לתאי השריר שלך והפריע להם בפעילו התקינה וגרם להם לייצר חלבון זר שאחרי זה גרם למערכת החיסון שלך לתקוף אותו. ובגלל שהחלבון הזר הזה צמוד לתאי השריר, גם הם עלולים להפגע. וההשפעות לטווח הרחוק של הטיפול הזה לחלוטין לא ידועות.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם אתה נהנה שדוקרים אותך ומחדירים לך חומרי מעבדה שבקושי נבדקו השפעתם לטווח הרחוק, אז בתאבון.
עוד מעט יתנו לך מנה שלישית.

קירשנבאום8

Well-known member
תגידו, אתם חושבים שהחיסון מגיע לכל חלקי הגוף? גם למוח וללב?
כי זה גרם לי לבלבול מוח ולכאב לב

נראה לי שהחיסון בעיקר גורם לסוג של רגיעה ושלוות נפש של לוחם שלוקח הפסקה מהמלחמה.

בכל מקרה אסור לזלזל בשגרת הקורונה שאנו חיים בצילה.

d70

Well-known member
יש לך השפעת פלצבו חזקה מהחיסון :cool:
ככה צריך. לפני החיסונים אנשים היו בפאניקה אם למישהו המסיכה לא כיסתה את האף או דרשו מאחרים לא להיכנס למעלית וכו'.
אני בעד שיתחסנו כמה שיותר (ללא קשר ליעילות החיסון) כדי שירגעו.

רוב הזמן נח

Well-known member
ככה צריך. לפני החיסונים אנשים היו בפאניקה אם למישהו המסיכה לא כיסתה את האף או דרשו מאחרים לא להיכנס למעלית וכו'.
אני בעד שיתחסנו כמה שיותר (ללא קשר ליעילות החיסון) כדי שירגעו.
החיסון מרגיע את ביבי ומשרד הבריאות. :cool:

סתוונית333

Well-known member
נראה לי שהחיסון בעיקר גורם לסוג של רגיעה ושלוות נפש של לוחם שלוקח הפסקה מהמלחמה.

בכל מקרה אסור לזלזל בשגרת הקורונה שאנו חיים בצילה.

החיסון אמור לשחרר אותך מהמגבלות שהגבילו אותך לפניו ולא להשרות עליך רגיעה מעצם הידיעה שהתחסנת.

ממש לא נכון - החיסון הוא לא מעלים קורונה על שלוחות הקוביד לעולמי עד.

החיסון נותן אחוז גבוה של הגנה מפני הנגיף וכרגע לפחות מוטציה וחצי שלו וכנראה לעונה / חצי שנה...ולאור כל זה וכדי להיות בטוח כנגד ה5% אחוז סיכון הנותרים או האפשרות שאני עדיין יכול להדביק אחרים, אני בסדר גמור לגמרי עם האחריות שאני מגלה...

סתוונית333

Well-known member
ממש לא נכון - החיסון הוא לא מעלים קורונה על שלוחות הקוביד לעולמי עד.

החיסון נותן אחוז גבוה של הגנה מפני הנגיף וכרגע לפחות מוטציה וחצי שלו וכנראה לעונה / חצי שנה...ולאור כל זה וכדי להיות בטוח כנגד ה5% אחוז סיכון הנותרים או האפשרות שאני עדיין יכול להדביק אחרים, אני בסדר גמור לגמרי עם האחריות שאני מגלה...

זה מה שאמור לעשות חיסון בדר"כ .
במקרה של הקורונה זה לא תופס ולכן החיסון הנ"ל חשוד בקשר לטיבו ויעילותו.

אז במילים אחרות שלא נתחסן מהקורונה שנמצאת כאן כבר שנה כדי שתתרחב לעוד ועוד מוטציות קשות שכדי לייצר חיסונים שידביקו את קצב ההשתכללות שלהן, נחכה עוד שנתיים של השתוללות מוכפלת ומושלשת של המגפה במיליארדי בני אדם.

במקום לחסן כמה שיותר ולאפשר הפוגה בהתפרצות שתאפשר גם פיתוח חיסונים עמידים יותר...

למעלה