לאן נעלמה הרומנטיקה,פרפרים בבטן,חיזור והתשוקה????

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

בעברי כשהייתי בבליינדייט עוד היו גברים מחזרים בחלקם,בחלקם האחר היו להם מבטי זימה ומבחינתם חצי שעה אחרי כבר במיטה.
חברות שלי מספרות שזה לחלוטין דו צדדי ואני מסכימה ואין פה מקום לשפוט חלילה רק שהרומנטיקה חסרה לי ומניחה שלהרבה.
הסקס הוא מזדמן ופחות מושקע(תלוי)הכל רץ מהר מידי לטעמי ולא רק בגלל שאני בת 50 ויודעת בוודאות מה עושה לי אלא בגלל שזה באמת נכון.

gilflover

New member
אני לא סבור שהרומנטיקה נעלמה

הכל תלוי בפלטפורמה.
אני מניח שעבר מי שמחפש זוגיות רומנטית, יוצא לדייטים, לסרט, לארוחה, הרומנטיקה והאבירות והפלרטוטים חיים וקיימים.
אולם מי שבפלטפורמות מיניות "נטו" כמו טינדר או אפילו פורומים כמו בתפוז שכל מהותם ענייני זימה, סקס, פנטזיות ואפילו בגידות, לא מחפש רומנטיקה. מחפש לבטא את המיניות שלו/ה, למצוא אחרים/ות שרוצים לבטא את מיניותם/ן הם/ן, וכיו'.
שוב, איני נער עול ימים, והאמת שיש משהו בזה שהרומטיקה היום שונה ופחותה ממה שהיה בזמני (לפי מה שאני רואה אצל ילדיי ובני גילם), אבל היא עדיין לא "מתה".
אני יודע שכל חיי הייתי אדם מאד רומנטי מחד, אבל מאד מיני וייצרי מאידך.
במקום שבו המטרה היא לדבר ולשוחח ולפנטז ולמצוא מין/מיניות כדי לגרות, להתגרות באנונימיות, אני לא רומנטי אלא מביא לידי ביטוי את הצדדים המיניים והיצריים שלי באופן מלא וישיר.
בחיים?
הייתי ונשארתי רומנטיקן חסר תקנה

אני לחלוטין מסכים איתך

חלק מזה בהחלט קשור לעידן של הרשתות החברתיות, וחלק מזה קשור לעובדה שאנחנו נמצאים בדור/ חברה של הכל כאן ועכשיו, ואם לא הולך מוותרים או ממשיכים הלאה לעבר היעד הבא.

בעברי כשהייתי בבליינדייט עוד היו גברים מחזרים בחלקם,בחלקם האחר היו להם מבטי זימה ומבחינתם חצי שעה אחרי כבר במיטה.
חברות שלי מספרות שזה לחלוטין דו צדדי ואני מסכימה ואין פה מקום לשפוט חלילה רק שהרומנטיקה חסרה לי ומניחה שלהרבה.
הסקס הוא מזדמן ופחות מושקע(תלוי)הכל רץ מהר מידי לטעמי ולא רק בגלל שאני בת 50 ויודעת בוודאות מה עושה לי אלא בגלל שזה באמת נכון.
היי שמי דוד אני מהצפון

siziphus

Active member

בתור גבר אני מסכים אתך לחלוטין.
חלק מה"כיבוש" הוא החיזור.
זה לא אומר "משחקים".
זה אומר חיוך. מחמאה. ארוחה נעימה.
ליטוף.
נשיקה ארוכה.
עוד מחמאה.
ואז תיניינייניי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הייתי תולה זאת גם בהתגברות קצב החיים. היום הכל "טס". הכבישים נחנקים מכלי רכב. האוויר (היה) מלא במטוסי סילון והים באוניות שיט מפנקות.
המרשתת השתלטה לנו על החיים, ואם לא מול המסך, אז מול הנייד וללא הרף. מידע שלא פוסק מהפייסבוק, והודעות ללא קץ מהווצאפ. הכל "כאן ועכשיו" ועל כן, גם בתחום הרומנטיקה, "מבזבזים" פחות זמן וניגשים ישר ל"מנה העיקרית".
כי... מי חשב פעם על שיחות סקס בהתכתבות (או בשיח טלפוני)? מרשתת כלל לא הייתה, ושיחות הטלפון היו יקרות "אש". אבל כיום???
ובכלל:
כשהיינו צעירים, הכל הלך לאט, תוך כדי גישוש הססני לקראת כל צעד. כיום? אין צעדים! פשוט ניגשים ישר לעניין.
ואולי אני רק משלה את עצמי? כי מה? בלשכות הקצונה הבכירה בצה"ל מישהו חיכה למשהו? ובמי היה מדובר? בחיילות בנות 18-20?
או במשטרה?
ומי דיבר אז על 'הטרדות מיניות' או על ME TOO? חחחחה! הטובים לטייס והטובות לטייסים, כמו שאמר עייזר, שאגב, הפך לנשיא, לתפארת מדינת ישראל.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הייתי תולה זאת גם בהתגברות קצב החיים. היום הכל "טס". הכבישים נחנקים מכלי רכב. האוויר (היה) מלא במטוסי סילון והים באוניות שיט מפנקות.
המרשתת השתלטה לנו על החיים, ואם לא מול המסך, אז מול הנייד וללא הרף. מידע שלא פוסק מהפייסבוק, והודעות ללא קץ מהווצאפ. הכל "כאן ועכשיו" ועל כן, גם בתחום הרומנטיקה, "מבזבזים" פחות זמן וניגשים ישר ל"מנה העיקרית".
כי... מי חשב פעם על שיחות סקס בהתכתבות (או בשיח טלפוני)? מרשתת כלל לא הייתה, ושיחות הטלפון היו יקרות "אש". אבל כיום???
ובכלל:
כשהיינו צעירים, הכל הלך לאט, תוך כדי גישוש הססני לקראת כל צעד. כיום? אין צעדים! פשוט ניגשים ישר לעניין.
ואולי אני רק משלה את עצמי? כי מה? בלשכות הקצונה הבכירה בצה"ל מישהו חיכה למשהו? ובמי היה מדובר? בחיילות בנות 18-20?
או במשטרה?
ומי דיבר אז על 'הטרדות מיניות' או על ME TOO? חחחחה! הטובים לטייס והטובות לטייסים, כמו שאמר עייזר, שאגב, הפך לנשיא, לתפארת מדינת ישראל.
מדוייק להפליא וזה מה שהורס לדעתי גם ביחסים שבינו לבינה,,כולם רצים ונדמה שנשארתי קצת מאחור.

למעלה