לא היה אמור להיות פרק במוצ"ש ?

גםצופה

Member
מנהל
לא היה אמור להיות פרק במוצ"ש ?

למה היה רק שידור חוזר לפרק הראשון ??

miribloom

New member
לא היה - אבל ראיתי את מכבי בחמישי

אני מעדיפה לראות את מכבי ובכלל יום חמישי יש בעיה עם התוכנית כי היא מול מכבי ויש השבוע סרט דקומנטרי מאוד מעניין בערוץ 10 אני רואה את המירוץ למליון האמריקאי , מעניין אם הישראלי באותה הרמה אז אם יהיה שידורים חוזרים ביום שבת זה גם בעייתי כי יש הישרדות אולי כדי שיעבירו את התוכנית ליום ראשון,זה יום משעמם בטלויזיה מה אתה חושב? גם אני צהובה בנשמה

גםצופה

Member
מנהל
אני מעדיפה לא לראות מכבי....

בעונות שמכבי הגיעו לשיאים טובים.. תמיד בדקות שאני ראיתי הם התחילו לאבד כדורים וכיוצ'
לערוצי 2 ו 10 יש את השיקולים שלהם לקבוע את התוכניות במועדים שהם בחרו (בימי ראשון אאל"ט יש משחקי כדורגל שערוץ 10 משדר...) ולכן לא יודעת אם יהיו שינויים בימי השבוע... מה שכן, שווה לך להשיג ממיר מקליט (יס מקס, הוט מג'יק) - אם חשוב לך לא לפספס את המשחק והסדרה (או מה שלא יהיה...) - זאת הדרך שלי לצפות בפרקים המשודרים במקביל...

אין שום דרך להעביר ליום ראשון

ערוץ 2 לא כמו ערוץ 10 שהוא יכול "לשחק" עם הימים. בערוץ 22 יש 2 חברות-קשת ורשת קשת-ימים ראשון-שלישי רשת-ימים רביעי-שבת המירוץ למיליון הוא ברשת ולכן הוא חייב להיות בין רביעי לשבת. הבחירה של רשת בחמישי ושבת היא מצויינת. ברביעי יש הישרדות,בשישי אין רייטינג ובשבת בפרק ההדחה של הישרדות הרייטינג נמוך בהרבה. השידור החוזר של המירוץ למיליון הוא ב 6 וחצי בערב (נדמה לי אחרי שנגמר השידור החוזר של הישרדות) חוץ מזה תמיד תוכל לראות גם הישרדות וגם המירוץ למיליון באתרים נענע 10 (הישרדות) ורשת (המירוץ למיליון)

למעלה