לא המיטב - האורח במטבח

Zadig

Well-known member
הוא/היא נראה ענק!
אצלינו בת"א מרססים כמה פעמים בשבוע, אז השורדים שבחרקים מגיעים לבתי האנשים, כבר גוססים שרק באו למות; כמו אומרים "תראה היינו יפים נסתרים, זכור אותנו". נו טוב אני לא סנטימנטלי... מטטא את הפגרים ליעה, וזורק על הגג של השכנה, שיהיו למאכל הציפורים עם קיבת ברזל. החתולים אח"כ יתחשבנו אתם...

אבח"י

Well-known member
הוא/היא נראה ענק!
אצלינו בת"א מרססים כמה פעמים בשבוע, אז השורדים שבחרקים מגיעים לבתי האנשים, כבר גוססים שרק באו למות; כמו אומרים "תראה היינו יפים נסתרים, זכור אותנו". נו טוב אני לא סנטימנטלי... מטטא את הפגרים ליעה, וזורק על הגג של השכנה, שיהיו למאכל הציפורים עם קיבת ברזל. החתולים אח"כ יתחשבנו אתם...
בגלל הצילום מקרוב הוא נראה ענק, ננס-ננסי.

אבח"י

Well-known member
ערב שבת, מניין בחצר בית הכנסת, אני מרגיש משהו זז בחלק הפנימי של השרוול. הרגיש כמו דבורה לכודה. שלחתי יד, ויצא עכביש, די שמן וגדול. לא פרוונית, לא ששן, אז שילחתי לשלום.
מהו יתרון הפרוונית והששן על פני האחרים?

אבח"י

Well-known member
שהם נושכים נשיכה שפגיעתה רעה עד רעה ביותר.
בדר"כ עכבישים גדולים ושמנים מסתובבים בחדר האמבטיה, משום מה בתוך האמבטיה [ יוצאים מחור הניקוז כנראה ] ובדר"כ הם נשטפים אחר כבוד חזרה לחור הניקוז.

פונדיצ'רי

Active member
הרעיון לא רע אבל קשה לי להאמין שאצליח לשכנע אותה לאכול חתול.
כלבים לא אוכלים חתולים. הם רק רוצים לרוץ אחריהם בטפשותם, השד יודע למה. החתולים אצלנו בשכונה תמיד מתחמקים בהצלחה ועולים על איזה מקום גבוה או מתחת לרכב חונה. פעם פעמיים שחררתי את הכלבה הלהוטה שלי כדי לראות מה יקרה. החתול פשוט נעצר, הסתובב ונשף באיום. הכלבה שכולה רוח וצלצולים וגדולה ממנו פי 3, לא העזה להתקרב. הייתי צריכה למשוך אותה משם כדי לסיים את הביזיון הזה.

למעלה