לא התקבלנו לטרום-טרום חובה....

תאירעות

New member
לא התקבלנו לטרום-טרום חובה....../images/Emo10.gif../images/Emo46.gif

בתחילת ההרשמה אצתי רצתי(טוב,לא ממש רצתי,נכנסתי לאתר באינטרנט)ורשמתי את הבת שלי (שתהיה באוקטובר בת 3)לגן טרום-טרום חובה. היו אמורים להודיע לנו בסביבות מאי,כמובן שלא היו תשובות בזמן ושבוע שעבר קיבלנו מכתב שלא התקבלנו לגן מסויים בקרבת הבית אז הנחתי בתמימותי שהגן השני יהיה פנוי בשבילנו ולא דאגתי אפילו...כמה תמימות! היום התקשרתי לעריה ומבירור קצר(עם פקידה גועלית אחת שאמרה שאין לה פתרונות כרגע ושאני אחפש לילדה גן פרטי!!!!)אין לנו מקום בשום גן!!!!אפילו לא לקחתי את זה כאופציה אפשרית...הילדה שלי בלי גן!! לאחר מכן דיברתי שוב עם העיריה וענתה לי מישהי ממש נחמדה,רשמתה אותנו ברשימת המתנה(אחלה אקמול)ושאני אתקשר שוב בשבוע הבא.... לא חשבתי שמצב כזה יכול לקרות@!@ אני לא קולטת,הבת שלי תושבת העיר,אנחנו משלמים מיסים כמו כולם,מדוע לא מגיע לנו גן כמו כולם?? זהו,האם עלי להרים ידיים?? אני נואשת,אם מישהו יודע מה אני יכולה לעשות אשמח לשמוע!@

hedvalib

New member
אכן אכזבה גדולה,אבל.........

אבל, יש לעיריה מנכ"ל שבתוקף תפקידו לשמוע זה לעשות המון דבריםחשובים יותר וחשובים פחות (הכל בעיני המתבונן). פני אליו בכתב וספרי את השתלשלות העניין. בררי איתו מה עליך לעשות. איני חושבת שתשובה כפי שקיבלת נכונה. בררי אם העיריה שלך מחוייבת לספק לילדי העיר גן טרום-טרום חובה. לא כל רשות מקומית מחוייבת בחוק לתת שירות זה. הרשות המקומית ומשרד החינוך מחוייבים להקצות מספיק מקומות לילדי גן חובה בלבד. כל שאר הגנים הם פריווילגיה ולא חובה. בררי היכן העיריה שלך ממוקמת בנושא. מבינה את אכזבתך, אך עדיין יש מסגרות פרטיות שיכולות לתת לך מענה בעת הצורך אם העיריה לא תוכל לעשות זאת. חופשה נעימה, חדוה

למעלה