לא חייבים בזוגות אפשר גם לבד או בחברותא

לא חייבים בזוגות אפשר גם לבד או בחברותא

עונה באופן מרוכז על שאלות שנשלחות אלי במסרים אישיים בעקבות הפרסום על סוף השבוע בטבריה (12/2) זה שמופיע למטה בקישור 1. מתוך ה 17 סדנאות רק בשתיים יש תירגול זוגי (פרטנר יוגה וטאי יוגה) אבל ניתן להגיע לסדנה לבד ולמצוא מישהו או מישהי לתרגל איתה (לבוא עם בגדים נוחים). 2. אם מישהו/מישהי מחפש/ת שותפ/ה לחדר ניתן לפנות אלי ואני אתאם בינכם. 3. אם מישהו צריך טרמפ או לחילופין רוצה שותפים לנסיעה ניתן לפנות אלי ואני אתאם בינכם. 4. המחיר כולל את הכל ז"א גם את הלינה במלון קינג סולומון בתנאי חצי פנסיון וגם את כל הסדנאות אשר מתקיימות בתוך המלון כך שיוצא שהמחיר לאדם (שניים בחדר) הוא בסך הכל 535 ש"ח 5. ניתן להביא ילדים (תוספת מחיר) -מבחינה מלונאית מגיל 2 עד 12 נחשב כילד. 6. רצוי למהר להירשם אצלי כי אני צריך להעביר את השמות למחלקת ההזמנות של המלון על מנת שהם יצרו אתכם קשר לאשר את ההזמנה באופן רישמי כי התשלום מתבצע מול המלון . 7. מבחינת התפיסה שלי הדרך להגשמה/לרקוד את החיים/אושר וכדומה עוברת דרך ארבע אינטליגנציות (מנטלית/קוגנטיבית, ריגשית,רוחנית ופיזית) לכן יצרתי את הסוף שבוע הזה בצורה כזאת שיכיל את כולן כך שהתכנים עוצבו בהתאם (קינסיולוגיה, יוגה, NLP,תרפיה באומנות,רפואה סינית,טאי-צ'י,ריקוד ו Coaching). 8. מי שמכיר אותי יודע שאני בעד מקצועיות ומקצוענות ובהתאם לכך בחרתי מנחות שכל אחת מהן מקצועית ומקצוענית בתחום שלה עם רקורד מוכח (וכולן חברות כאן בקפה) 9. ההגבלה על כמות המשתתפים בכל סדנה מגיעה מתוך רצון לאפשר למנחות ולי פיצול קשב יותר יעיל על מנת שכל אחת ואחד מכם יוכל להפיק יותר מכל סדנה ופה חשובה לי האיכות יותר מאשר הכמות .. 10. כדאי למהר להירשם כי בגלל ולנטיין החדרים אוזלים אז תבטיחו את מקומכם. 11. אשמח לקבל משוב מוקדם - מה יהפוך את סוף השבוע הזה למוצלח מבחינתכם ? 12. מחכה בקוצר רוח לראות אתכם ב 12 לפברואר ולרקוד אתכם את החיים חיוך שלכם , גיא נמרוד מאמן אישי וקבוצתי מורשה ע"י לישכת המאמנים נציג יוזמות אקדמי (לימודי אימון אישי) בשרון ובמרכז מנהל פורום אימון אישי והכשרת מאמנים בבימת היוצר ואבא שמתרגש לכבוד הבת מצווה של הקטנה שלו שרוצה כריאוגרפיה ל SLOW להרשמה 054-5865435 [email protected] SHALL WE DANCE "ההזדמנויות רוקדות עם אלה שכבר נמצאים על רחבת הריקודים"

למעלה