לא יודעת איך להגיב לזה...

לא יודעת איך להגיב לזה...

רשמתי את הבעיה גם בזהות מינית... אבל... אני ארשום את הבעיה גם פה, בתקווה שיעזרו לי. אני אספר בקצרה: הכל התחיל לפני שנה בערך (קצת פחות). הרגשתי שאני מתחילה להמשך גם לבנות. אך אחד לא ידע חות מהידיד הכי טוב שלי והחברה הכי טובה. בהתחלה (גם עכשיו את האמת) שמתי לב שהיא יותר לא מחליפה לידיי בגדים ודומה לזה, הבנתי זאת. לקחת סוף השנה שעברה, שלא עברתי כלום עם בחורה, פשוט שום דבר... למרות זרציתי רק לא היה עם מי... שחקנו מרוב שעמום אמת או חובה כמו הילדים האלה . היינו 4 שני ידידים שלי שידעו והיא. והחובה שלי הייתה לנשק אותה צרפתית... לקח זמן עד שהסכמתי כי אתה אמת שאני לא נמשכת אליה אישית, היא לא מושכת אותי בכלל. והתנשקנו אבל לא משהו. הרגשתי קצת משונה, זה היה כייף, אבל לא התנקשנו אמיתי עם רגש אז לא בדיוק ידעתי איך ומה עדיין הרגשתי מבולבלת. לא דיבנרו על זה אני והיא יותר. לא הרגשנו צורך, או שהיא לא רצתה לפתוח שוב את העניין. אחרי חודשיים, לפני יומיים בערך, היא אמרה שהיא צריכה לספר לי משהו חשוב. היא סיפרה שבחופש היה לה קטע עם בחורה... התנשקו נגעו אחת בשניה. וזה היה פשוט מדהים כמו שהיא אומרת, היא כל כך התרגשה כשסיפרה כאילו התגלה לה משהו קסום (אולי באמת קסום). שנינו מכירות זוג לסביות שהם שנות 30 פלוס. באותו יום ראיינו אותם. והיא סיפרה לאחת מהם. ההיא כל כך התרגשה מזה... עכשיו הם כאלה לא בדיוק מנדדות אבל פחות מתייחסות (הם לא יודעות שאני נמשכת לבנות) הדבר לא כל כך מפריע לי, מפריע לי משהו אחר... אני לא יודעת איך ואם להגיב לזה... כשהיא אמרה לי את זה הרגשתי קצת נבגדת לא יודעת בדיוק איך לספר. כי היא כל כך שללה את הדבר הזה, שבוקשי גם רצתה לשמוע ממני דברים. היא לא הייתה מוכנה לעשות כלום עם בת היא הייתה סטרייטית לחלוטין. כמובן שהתעניינתי ורציתי לשמוע פרטים כי זה היה מעניין. שמחתי בשמחתה באמת שכן... אחר כך סיפרה לי גם שהיא שכבה עם מישהו בפעם הראשונה... והיה לה יותר כייף והרגישה יותר משיכה לבת מאשר אליו... לא יודעת מה לעשות? אנחנו רוב הזמן ביחד. לא שאנחנו עושות משהו, כי שוב אני רואה בה כחברה הטובה כמו הידיד הכי טוב שלא אוכל להיות החברה שלו, כך הרגשה איתה. ולמרותש אני כל כך רוצה לנסות ולראות איך זה... כי זה נורא מפתע אותי, לא אוכל לעשות זאת איתה. עד שגילתי מישהי שממש קרובה אליי... זה קצת מפריעה. מה עושים? לנסות, לא לנסות, לחכות, איך להגיב לזה...?

sarah

New member
לדעתי

שווה וכדאי לך לחכות להזדמנות אחרת שתהיה לך למערכת יחסים עם בת, כי אם משהו קורא ביניכן ולא עובד הוא הורס לכם חברות טובה חזקה ואולי החברות הכי חזקה שיש לך, אני לא חושבת ששווה להסתכן, גם המעבר בין חברות טובות לה... יותר מסתם חברות יכול להיות מאוד מוזר ומטריד לשתיכן. לדעתי כדאי לחכות, יש הרבה בנות בעולם-- חברות הכי טובות יש מעט מאוד. באעבה, שרה

זהו ש...

לא שאני רוצה איתה קשר... אני לא נמשכת אליה... פשוט היה קשה לי לשמוע שהיא ישר קפצה על זה... אני כבר קרוב לשנה חושבת על בנות, ויותר קשה לי לבצע, אני יודעת שאני מדברת ומדברת ולא מבצעת... אני רוצה יותר להתאהב במישהי מאשר לעשות את זה... וכל מה שהיא אומרת גורם לי לחשוב אחרת, היא הגיעה יותר מידיי רחוק עם ההיא, והיא מספרת לזה לכולם כאילו כבר מה היא עשתה... כאילו שזה מעשה גבורה. אני שמחה בשמחתה אבל עד לאן...?

I understand you a lot!!!

think about it, but don´t mind it too much. there´s nothing you can do about it right now, your´e you and she´s she. teo dofferent people. you will get there to, some day, you will see that in the end everything will be balanced. go and fall inlove
do it in your pace, in your way

TheHock

New member
אני לא בדיוק הבנתי מה הבעיה

מפריעה לך שהיא שכבה עם בת ואת לא? מפריעה לך שהיא לא קיבלה אותך (זה נרמז פה איפה שהו - בכל מקרה משום מה קיבלתי רושם שזה מה שאת חושבת)? או שמפריע לך שלא ניסית ואת רוצה לנסות איתה אפילו שאת לא רוצה אותה - או פוחדת שזה יהרוס תחברות שלכם...

למעלה