לא יודעת אם זה המקום

לא יודעת אם זה המקום

אבל לא מצאתי שום מקום הולם יותר. אני עדיין מרגישה בגיל ההתבגרות וכמו שזה נראה כרגע אני הולכת להיות בגיל ההתבגרות עוד איזה עשר שנים (אני בת 21), אז אני מקווה שתקבלו אותי פה בכל זאת
אני בדיוק עומדת להשתחרר מהצבא מה שאומר שאני הולכת לקבל סכום לא רע בכלל של כסף. מאז גיל 16, כשהבנתי שאני לא הולכת לגדול יותר, אלא אם כן מחשיבים גדילה לרוחב
, הבנתי שאני רוצה לעשות הגדלת חזה. ברור שבאותו זמן ההורים שלי אמרו שאין מצב ושאני יכולה לחלום על זה כי זה לא הולך לקרות והם בטח לא הולכים לעזור לי. אבל באיזה גיל 18 כשדיברתי עם אמא שלי על זה בקטע רציני ואמרתי לה שזה ממש לא קשור לכסף, היא אמרה שאם אני מרגישה שזה באמת מה שישנה את ההרגשה שלי לגבי עצמי, אז אני צריכה לעשות את זה. אבל היא גם אמרה שיכול להיות שאני אתחרט על זה. והאמת שבאתי לפה כי אני מרגישה שבעיות עם איך שאני נראית זה משהו שהייתי צריכה לעבור כבר לפני איזה חמש שנים למרות שלא נראה שזה הולך לקרות אי פעם. כי אני בחורה. כדאי לי לעשות? כי תמיד אפשר להוציא... אוף, אני כבר לא יודעת

MeWithoutU

New member
היי../images/Emo140.gif

אז קודם כל, הגדלת חזה זה דבר מאוד משמעותי, רציני ולפעמים גם מסובך. רק את יכולה להחליט אם דבר כזה מתאים לך או לא, ואם כן אז מה בדיוק מתאים לך - יש שתלים בגדלים שונים, יש סוגים שונים, יש דרכים שונות להשתיל אותם, וחשוב לבחור גם רופא מקצועי ומוסמך. אבל את צריכה לחשוב היטב אם זה הדבר הנכון לעשות, אם זה מה שאת רוצה. ברור שאחר כך אפשר להוריד, אבל לפני שמורידים זה עדין דורש ניתוח, ובכל ניתוח עם הרדמה מלאה יש סיכון כלשהו שיש לקחת בחשבון. את צריכה לחשוב האם זה באמת יגרום לך להרגיש יותר טוב עם עצמך. אני ממליצה לך לפני שאת מחליטה עם עצמך אם זה הדבר הנכון לעשות - לקרוא הרבה חומר באינטרנט. כל חומר אפשרי על הגדלת חזה, איזה סכנות יש בניתוח הזה, איזה סוגי שתלים יש, איזה מנתחים מומלצים יש וכו'... ככל שתקבלי יותר אינפורמציה בנושא, תוכלי להחליט בראש שקט אם שווה לך לעבור את זה, או פשוט לקבל את מה שהטבע נתן לך.

היי בחזרה ../images/Emo24.gif

אני יודעת שהגדלת חזה זה דבר מאוד משמעותי ולפעמים, כמו שאמרת, מסובך. ברור שלקחתי בחשבון גם את העובדה שזה ניתוח שכרוך בהרדמה ועם כל הרצון שלי לעבור אותו, אני מפחדת. אבל זה פחד טבעי ואם לא הייתי מפחדת, הייתי צריכה לדאוג. אני חושבת, עם דגש על חושבת, שזה מתאים לי אבל ברור שיש ספקות. ולגבי מה מתאים לי- התייעצתי עם כמה רופאים, גם פרטיים וגם דרך קופ"ח. השוויתי מחירים ופגשתי רופאים כדי לבדוק אם יש לי כימיה איתם ומה ה"סגנון" שהם ממליצים עליו. אני לא רוצה משהו שיראה לא טבעי אז נראה לי שאני גם אבחר שתל בצורה שנראית אמיתית וגם לא גדול מדי. אז הייתי כבר אצל איזה רופא פרטי שהציע לי לעשות משהו גדול יחסית ולא אהבתי את זה והייתי גם אצל רופא דרך הקופ"ח שלי בכללית אסתטיקה ושם הרופא אמר ש"נעשה מה שאני בוחרת" וזה יותר מצא חן בעיניי. אבל אני רוצה לראות קודם "עבודות" שלו. אני ממשיכה לחפש אינפורמציה וממש תודה על התשובה

DjALIEN

New member
בכל זאת אני נגד הגדלת חזה

לפי דעתי זה קצת מסוכן וגם הרגשה הזאת שיש לך משהו זר בפנים. לא מבינה נשים שעושות את זה, כי קשה לי להבין. גם אם היה לי חזה מאוד קטן אז לא הייתי בא לניתוח הזה.

second place

New member
תשמעי,

אני נגד הגדלות חזה מאוד. אני נגד ניתוחים פלסטים. בכלל, אני גם נגד יותר מדי איפור אני נגד דיאטות קסח אני נגד כל דבר שכרוך בסבל פיזי ונפשי רק כדי להתאים אותו לאיזה אידיאל יופי מחריד. ציצים גדולים נחשב הכי יפה, נחשב הכי טוב ותופס הכי הרבה תשומת לב. זה אידיאל יופי וזה מה שנחשב אבל אף אחד לא קבע שזה הדבר הכי יפה או הכי נכון. לציצים קטנים יש אלף ואחד יתרונות ואם את לא מסוגלת לחשוב עליהם אני יכולה למנות לך אותם: זה נוח יותר, הם לא נפולים, כשתהיה זקנה הם לא יגיעו לך לבטן, מבחינת הרבה אנשים זה יפה יותר, אנשים לא בוהים לך בהם בצורה מפחידה ולא נעימה, את לא מקבלת תשומת לך רק בגלל החזה שלך וכו'. יש אידיאל יופי נוראי של אישה רזה עם ציצים ענקיים שיושבת במטבח אבל היא גם חכמה ואסרטיבית, שהיא מלאך ותמימה אבל גם שטנית איתך במיטה. גברים מצפים מאיתנו ליותר מדי דברים ונשים נכנעות כל כך הרבה פעמים ועושות הכל כדי לעמוד בציפיות. אנחנו פאקינג מנתחות את עצמנו כדי לקבל עוד טיפה של תשומת לב. בנוסף, ניתוח להגדלת חזה זה קצת מסוכן, נורא כואב, נורא יקר והתוצאה יכולה להיות מאכזת. אבל! וזה אבל גדול, יש מצבים שהגדלת חזה זה דבר שיכול להציל לבחורה את החיים. כשאין לך ציצים בכלל ואת לא מסוגלת להרגיש נשית, אין לך ביטחון עצמי לא עם בנים אבל גם לא עם חברות, כשאת לא הולכת לים ולבריכה והדבר הזה מרסק לך את השנמה- אז כן, כדאי להגדיל את החזה. אלא אם כן את באמת באמת מרגישה נורא בגלל הדבר הזה, אני לא רק ממליצה לך בחום לא לעשות הגדלת חזה, אני גם מבקשת ממך. המון בהצלחה...

למעלה