לא יודע אם דברו על זה כאן...

easyJet

New member

+
או פתחו שרשור אופניים ברכבת החל מאתמול. הפיילוט יצא לדרך

Geistertreiber

New member
"ניתן להעלות עד חמישה זוגות אופניים בלבד"

צריך להקצות קרון שמיועד לאופניים וזה יתאפשר אחרי חשמול הרכבת. בינתיים, זה נחמד שהרכבת מאפשרת העלאת אופניים אבל מה, באמת מצפים שבנאדם שמחכה ברציף יביט לתוך הקרון ויספור כמה זוגות אופניים יש ואם יש חמישה, אז הוא יעמוד ויחכה 20 דקות להנאתו ברציף בתקווה שיהיה מקום ברכבת הבאה? זה לא קצת, אבל ממש קצת הזוי??

noga ke

New member
בדיוק באתי לעלות את זה. זה פיילוט, עוד נראה

צריך להקצות קרון שמיועד לאופניים וזה יתאפשר אחרי חשמול הרכבת. בינתיים, זה נחמד שהרכבת מאפשרת העלאת אופניים אבל מה, באמת מצפים שבנאדם שמחכה ברציף יביט לתוך הקרון ויספור כמה זוגות אופניים יש ואם יש חמישה, אז הוא יעמוד ויחכה 20 דקות להנאתו ברציף בתקווה שיהיה מקום ברכבת הבאה? זה לא קצת, אבל ממש קצת הזוי??
בדיוק באתי לעלות את זה. זה פיילוט, עוד נראה
מה ייצא מזה.

זה חמישה לכל נוסע

זה חמישה לכל נוסע

Ccyclist

Well-known member
מנסיוני בחו"ל 5 זה די נדיר.

מנסיוני בחו"ל 5 זה די נדיר.
לראות עוד זוג זה די נפוץ, לראות עוד 2-3 קצת נדיר אבל קורה. 4 או 5 זה ממש נדיר (אבל גם אז מסתדרים). אני מבסס את זה על שימוש מדי פעם בקווי האוברגראונד והקו לברייטון, אבל לא בארועי אופניים. אני רוכב שם ומשתמש ברכבת עם האופניים למעלה מעשור. כפי שאמרתי בשירשור אחר - אני יכול לרכב 40 קילומטר מלונדון לכל כיוון שארצה, לטעות קצת בדרך, ותמיד תהיה רכבת במרחק 10-15 דקות רכיבה שתחזיר אותי לעיר. אם יומם רוצה להשתמש באופניים באופן סדיר לאותה תחנת מוצא ואותה תחנת יעד עדיף שיקנה זוג זול לתחנת היעד.

נתנאל531

Well-known member
ברכות לפתיחת המיזם

ברכות לפתיחת המיזם
בתקווה שהוא יעבור גם לקו הראשי נהריה - תל אביב - באר שבע בהקדם. מה זה בדיוק רצועת עיגון שאיתה צריך לקשור את האופניים?

עלה13

New member
בשיחהעם המודיעין נאמר לי היום...

ברכות לפתיחת המיזם
בתקווה שהוא יעבור גם לקו הראשי נהריה - תל אביב - באר שבע בהקדם. מה זה בדיוק רצועת עיגון שאיתה צריך לקשור את האופניים?
בשיחהעם המודיעין נאמר לי היום...
כי יתכן שלאחר החודש יופסק הפיילוט, אך יתכן אף כי יורחב לקווים אחרים, בקשתי שבאתר יוספו המחשה בתמונה לחגורת רתימה שבלעדיה לא יאפשרו העלאת אופניים. רצועת עיגון היא רצואה שמקבלים ברכישת אופניים חדשות, (ממליץ להצטייד בגומי, לרתום את האופניים)העניין הוא שעכשיו צריך לרכוש ועדיין לא ברור אם הפיילוט ימשך או יתרחב בתום החודש. בכל אופן גם אם יתרחב והפיילוט יוגדר כמוצלח, מדובר רק בדבל דק, בעיקרון לדעתי אין בעיה להפוך לקבוע בקווים בהם הדבל דק פועל, מה שצריך כשהפיילוט יתרחב לקווים נוספים, שיהיה מצויין איזה כלי נוסע באיזה קו ואיזה שעה באתר כדי שיהיה אפשר לתכנן את הנסיעה, כי אני מאמין שגם אם הפילוט יתארך הוא יוגבל לפחות בשלבים הראשונים לדבל דק, אם כי אני מקווה שזה יתרחב לכל הדגמים.

easyJet

New member
נראה לכם ?

נראה לכם ?
שישראלי ייכנס לקרון וישים לב שיש שם יותר מ 5 זוגות אופניים הוא ירד מהקרון וימתין לרכבת הבא ? בחיים זה לא יקרה. רכבת ישראל לא עשתה שום אינדיקציה שהנוסע יוכל לראות כמה אופניים יש ברכבת הקרובה או הרכבת ההבאה. זה פשוט טמטום וכולם יצפצפו על ה"נהלים" האלה וימשיך לעלות אופניים גם בשעות המותרות אפילו כשיהיה עומס בנוסעים, הרי באתר הרכבת לא הודגר מה זה "עומס נוסעים" בשעות שניתן לעלות אופניים,

למעלה