לא יכולה להבין את משפ' שליט

לא יכולה להבין את משפ' שליט

נועם שליט אמר לאחר פגישה עם ברק ש"ברק רוצה אבל לא יכול, נתניהו יכול אבל חושש". שליט, איפה היית לפני הבחירות? הרי זה לא שמדובר במשהו חדש. הרי ידעת שברק סמוך ומוכן לסגור את העסקה, שלבני מתנגדת, שאולמרט הוא אפס מאופס ושנתניהו דווקא מאוד בעד אבל גם מאוד רועדת לו היד כשהוא זה שצריך לחתום. אתה והקמפיינרים שלך, לו רציתם, יכולתם לגרום לכך שברק לא רק ירצה אלא גם יוכל. במקום זה, כמו תמיד, בחרתם לשתוק. אם זה היה הילד שלי, והיו לי את כל הסיבות להאמין שהמועמד שאני הכי פחות רוצה כרה"מ יהיה זה שיהיה מסוגל לקבל את ההחלטה לסגור עסקה (וזה הרי לא המקרה שלהם, הם מצביעים עבודה ממילא...), לא הייתי חושבת פעמיים. אם זה היה אומר לתמוך בלבני שרק שלשום נתנה תזכורת לכמה שהיא איומה עם ה"כפיה דתית זה לא עניין למפלגות החרדיות, א-נ-י רוצה לעשות את זה!!!" ושמעוררת בי קבס בכל פעם שאני רואה אותה עד כדי כך שכבר התחלתי לחבב את נתניהו שהוא בעבר היה זה שמחליפים ערוץ כשרואים אותו, לא היה שום ספק שזה מה שאני הייתי עושה, ובכל הכוח. אז למה הם בחרו לשתוק? אני יכולה להבין מדוע ברק חשש להחליף את נתניהו בכמות המנדטים ולהרכיב ממשלה עם "מפלגת מרכז" עויינת - הוא הרי היה כבר בסרט הזה - אבל ממה הם בדיוק חששו? מה היה להם להפסיד? מאוד מאוד לא ברור.

לי היו מורים טובים

אבל אם אחרי כל זה את עוד מתפלאת על נועם שליט - אז אולי לא סיימת בית ספר עממי. במקום להפנות את תלונותיך למשפחת שליט תפני אותם לכנופיה המונהגת בידי שני אימפוטנטים קטנים - ביבי שקרניהו ואהוד ברח. ומכאן מובן שהכנופיה הזאת היא בת 33 חברים ומכונה בכמה כלי תשקורת "ממשלה"

למעלה