לא !!! להגדרות של מוסיקה

modulo1000

New member
לא !!! להגדרות של מוסיקה

מהדברים השנואים עלי ביותר בדיונים על מוסיקה הם הנסיונות להגדיר מה כן ומה לא נכנס להגדרת פסיכדליה ....הרי הדבר העיקרי שאפיין את 1965-1973 היה הנסיון לצאת מן הגבולות וההגדרות ולכן התפלמסויות מסוג זה מיותרות והופכות בסופו של דבר לטריפ רע.....אז מה זה משנה אם מישהו יקרא לSOFT MACHINE פרוג כשבשבילי הם פסיכדליה. IS EVERYBODY IN....THE MUSIC IS ABOUT TO BEGIN

Jflyaway

New member
נעשה כל מה שאפשר בשביל

שלא יהיו פה התפלמסיות של סגרגציה. מצידי אפשר להכליל אפילו את סיד בארט בפסיכדליה..

melancholy man

New member
אני בעד

הפורום הזה לפחות התפישה שלי, לא אמור להתעסק בהגדרות ז'אנריות, אלא לקבל כל דבר, בכל סוג של אומנות, שמושפע מפסייח, הרעיון המרכזי של הפורום הוא אכן פסיכדליה (כי אחרת יכלנו לפתוח פורום כללי) אבל אישית גם בפורום הזה וגם בפורום השני אני מתנגד להגדרות ז'אנריות ולדיונים מה שייך ומה לא שייך לז'אנר מסויים. לי זה נראה מלאכותי לגמרי. אגב, כל הפרוג בהחלט מושפע מפסיכדליה וסוג של המשך לו, רק עם אידיאולוגיה מעט שונה...והנה אני פותח את קופת השרצים הזו שנגמרת בויכוחים משעממים על מהות האומנות והמוסיקה, יאללה מתחיל הרבע השני בכדורסל, נחזור אח"כ.

forever changes

New member
הגדרות נועדו

בשביל לעשות סדר שתדע פחות או יותר מה אתה שומע לא יותר ואיזה רבע שתי הקבוצות פשוט לא קולעות !

למעלה