לא מאמינה שזה הולך לקרות בפעם השנייה

asuwish77

New member
לא מאמינה שזה הולך לקרות בפעם השנייה

ילד מקסים ובריא בן כמעט 4 תינוקת בת שנה ובין שניהם הפלה נדחית בשבוע 20 בגלל זיהום אצלי בדם.
אחרי הקטנה נקלטתי בנסיון ראשון ועכשיו שבוע 17.
עד עכשיו הכל היה תקין...
לצערי רק עד עכשיו...
חזרתי מסקירה מוקדמת ונפלו עלי השמיים,אני לא יודעת איך אני הולכת לעבור את השבת הזו...את הימים שאחרי.
הכבד לבן מדי השילייה עבה והעובר קטן בשבוע(כשבשקיפות הוא היה גדול ב5 ימים) נתנו לעובר שם:"עובר חשוד" ואני רק חיכיתי לברוח משם ולבכות בחוץ.
כ"כ הרבה מושגים ורק כשמשכתי אותו בלשון הוא אמר שהוא די מאמין שזה הולך להפסקת הריון.
עם כל האופטימיות שלי...לא מאמינה שאני הולכת ללדת עובר מת בפעם השנייה בחיי.
למי לעזאזל אפשר להתפלל,מה עושים???????
צריכה לקבוע תור לרופא שלי,לבקש הפנייה למי שפיר,לחכות בפחד גדול לטלפון שיגיע בעקבות בדיקת התבחין המרובע שבטח תחזור לא תקינה ולחכות 3 שבועות לאולטרסאונד נוסף...כל הזמן הזה להתפלל ו...לא בא לי לצאת מהבית,רואים את הבטן(מאוד רואים!!)...לא בא לי שיגידו מזל טוב וישאלו איזה שבוע אני וכל הכבוד לי שלא חיכיתי הרבה אחרי לידת הילדה...כי אני יודעת מה קורה שם בפנים.
אין לי מצב רוח

ספרקית

New member
שולחת חיבוק גדול

אני מצטערת שהסקירה לא עברה כפי שרציתם. אני מקווה מאוד בשבילכם שההריון בכל זאת יתפתח באופן בריא.
בדרך כלל אני לא מהמעודדות בכל מצב מכיוון שלהרגשתי עידוד שווא לא עוזר ואפילו מקשה יותר, אבל במקרים של בעיות בסקירה מוקדמת אני חושבת שכדאי לחכות לפני שמתחילים להספיד. שמעתי יותר מדי סיפורים על רופאים שהחליטו שההריון לא מתפתח כפי שצריך בסקירה מוקדמת ולאחר מכן חזרו בהם מהאבחנה. אני מחזיקה אצבעות שכך יהיה גם במקרה שלכם.
אצל מי עשית את הסקירה?
אני חושבת שאם הייתי במקומך, הייתי הולכת בעוד שלושה שבועות לרופא אחר (בשביל שעוד עין תראה את העובר) ובוחרת באחד מהמומחים לבדיקה זו.

המון כוח יקירתי

רותי66

New member
אוי אוי אין מילים הלוואי ויכולתי לחבק אותך

ולבכות איתך, מקווה מאוד שיצא בסוף תסריט אחר...

אוף קשה כל כך

המחשבה שאולי זה לא יסתדר בסוף קשה מנשוא.
מסכימה עם ספרקית לגבי לראות מומחה אולטר' בשביל לסקור שוב. לפחות תהיו עם תשובה ברורה יותר. כי החיים בחוסר ודאות כזו יכולים פשוט לחרפן.

מקוה שיגיעו בשורות טובות בקרוב
שולחת לך חיזוקים מרחוק

מקוםבלב

New member
היי יקרה,

כמה קשה לקבל ידיעה כזו שהכל נראה בסדר .
כמה קשה להיות בהמתנה הזו בכדי להחליט מה הלאה.
אני מקווה שהכל יסתדר ותוכלי להמשיך את ההריון בטוב.
שולחת לך המון אהבה.
תעדכני מה קורה
חיבוק גדול

asuwish77

New member
תודה לכולן!!

נכון שזה פורום שמח אבל לפעמים קורה ש"שובב אחד נפל"....קוראת את שאתן כותבות ובוכה,האמת בוכה מהכל כי בעיקר לא מאמינה שדבר כזה אכזרי יכול לקרות לאותו אדם פעמיים.
בבקשה תתפללו המון המון המון, תחזיקו אצבעות\ תעשו כל מה שאתן יכולות רוצה לחזור לכאן עם בשורות טובות וחיוך גדול!!!

תמרורים

New member
לא נתפס

זה כל כך אכזרי. קוראת את מה שאת כותבת והלב שלי איתך.
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק
והלוואי, הלוואי, הלוואי...

למעלה