לא מבינה בזה כלום! תעזרו לי

לא מבינה בזה כלום! תעזרו לי

רוצים לקנות לילדים קונסולת משחק חשוב שיהיו הרבה משחקים ולא לבזבז על זה הון תועפות... וחשוב שיהיה דבר כזה שמחזיקים ביד ומשחקים, לדוגמא טניס כאילו מחבט... מבינים? בבקשה תעשו לי סדר. מה זה Wii? Xbox? קינקט? פלייסטיישן?? תודה!

מישהו 2

New member
זה תלוי בילדים

משחקים עם בקר תנועה - כמו למשל המשחק של הטניס שמשתמשים בשלט כמו מחבט זה שייך לקונסולת ה- Wii.
כרגע קונסולת ה- Wii הכי מתקדמת בשוק נקראת Wii U, זאת הקונסולה של נינטנדו והיא מתאפיינת בסוג משחקים שהם יותר קז'ואל - משחקי ספורט, מריו, הרפתקאות ויש לה משחקים מצוינים וזה יכול להיות מעולה לילדים.
&nbsp
אבל אם הילדים כבר יחסית גדולים 12+ לדעתי הם יכולים להתאכזב, כי ה- XBOX וה- PS4 הן הקונסולות היותר חזקות ומתקדמות שיש כרגע בשוק והן מתעלות על ה- WII U מכל בחינה בנתונים טכניים (גרפיקה, חומרה וכו') ושלהן יוצאים כל המשחקים הפופולאריים והכבדים יותר.
גם לאקסבוקס ול-PS4 יש אפשרות לקניית אביזרים של בקרי תנועה עם משחקים מתאימים (הקינקט לאקסבוקס, או ה- PS EYE לפלייסטיישן) אבל התמיכה בהם מינימלית, זאת אומרת שכל העניין של התנועה הוא לא פיצ'ר עיקרי שהקונסולות האלה בנויות סביבו כמו שזה בקונסולת ה- WII.
&nbsp
אז לדעתי צריך לשאול את הילדים איזה סוג של משחקים הם מתכננים לשחק על הקונסולה, ואם לחברים שלהם יש קונסולה, אז כמובן יש עדיפות לקנות קונסולה זהה כדי שהם יוכלו לשחק ברשת.
&nbsp

פששש תודה על ההסבר. המשך....

הילדים לא גדולים עד גיל 9 והרוב בנות חחח לחברים שלהם אין. מה עדיף? אקסבוקס או פלייסטיישן? ואיזה אקסבוקס? הבנתי של one אין פריצה ומשחקים יעלו מלא. נכון? אני רוצה בעיקר שישחקו ויזיזו את עצמם. כמו ריקוד, אירובי, טניס. מה מותאם לזה?

מישהו 2

New member
אם כך, נשמע לי שה- Wii דווקא יכול להתאים

אפשר גם ללכת על ה- wii הישן והרגיל דווקא שיש לו הרבה משחקים ואני בטוח שאפשר להשיג אותו בזול.
אופציה נוספת - אפשר לקנות xbox360 (זה האקסבוקס של הדור הקודם, ישן יותר מ- one)
ביחד עם קינקט וזה מגיע בחבילה כזאת של משחקונים שקשורים בקינקט בידיוק כמו שיש ל- wii.
וממליץ על המשחק Just dance ביחד עם זה שמתאים בול לדרישות. (יש גרסה שלו גם ל- wii וגם לאקסבוקס)

אי אפשר לדבר כאן על פריצות כי זה נוגד את התקנון של תפוז, אבל מומלץ לבדוק לעומק את האופציות שכתבתי.

חשבתי לקנותxbox360 וקינקט.

יש מבצע בדיוטי 370 דולר יחד... מה בעצם ההבדל בין זה לבין wii

phoenix2000

New member
שתי קונסולות שונות לגמרי

ה-Xbox360 חזק יותר מבחינת חומרה (מה שאומר גראפיקה יותר טובה). אבל מה שאת מחפשת מתמקד יותר בפונקציית התנועה.
ה-wii משתמש בשני שלטים שהשחקן מזיז כדי לשחק (למשל כמו מחבט בייסבול).
הקינקט זו בעצם מצלמה שמצלמת את השחקן בזמן אמת ומפענחת את התנועות שלו. כלומר במקום להחזיק בשלט כלשהו ביד, כל הגוף שלך הוא השלט. אם את רוצה שהדמות שלך תקפוץ, *את* צריכה לקפוץ. אם את רוצה שהדמות שלך תרים יד, *את* צריכה להרים יד.
&nbsp
לדעתי הילדים שלך יהנו יותר מהקינקט. זה גם יותר כושר בשבילם (במקום לנופף בשלט ביד, את מפעילה את כל הגוף).

מהמם תודה. והמשך...

בעלי רוצה את הone ואני רוצה 360... 1. הבדלי מחיר עצומים 2.עלות משחקים כשאין פריצה היא הזויה. כמה משחקים יש למכשיר פרוץ? 3. בעלי אומר שלא רוצה לקנות מכשיר ישן שכבר הרבה זמן קיים בשוק. השאלה היא מה ההבדלים באמת בין שניהם? למה אנשים קונים one ולא 360? המכשיר ישמש ילדיםעד גיל 9 כרגע להעביר קצת זמן פנוי ולהנות. לא משהו כבד

מישהו 2

New member
תשובות

ה- One יותר חזק ומסוגל להריץ משחקים מודרניים בגרפיקה טובה יותר. מעבר לכך הוא יכול לשמש כמכשיר מדיה לכל דבר - "הלב של הסלון"
אפשר להשתמש בו כדי לשלוט בטלוויזיה ע"י פקודות קוליות (באנגלית), להזרים סרטים באיכות גבוהה לטלוויזיה בסלון על הרשת הביתית כמו סטרימר, אפשר לחצות את המסך כך שבצד אחד תוצג את הטלוויזיה ובצד שני המשחק וכל מיני פיצ'רים דומים.
&nbsp
בשביל שימוש בקינקט ומשחקי תנועה לילדים, האקסבוקס 360 יצא הרבה יותר משתלם.. אבל אולי לבעלך יש מניע נסתר להתעקש על ה- xbox one ; )
במקרה כזה זה משנה דברים
&nbsp

חחחחח

אבדוק הערב... אנחנו לא חובבי סרטים וטלויזיה מי-יודע-מה... סתם רוצים לשחק קצת עם הילדים

PlayGirl3

New member
איך אני אוהבת את אלה שמגיעים לפה ואין להם מושג בקונסולות אבל

הדבר היחיד שהם איכשהו יודעים וחרדים ממנו הוא לאיזו קונסולה אין פריצה.

ואם הייתה לOne פריצה, היית יודעת איך להוריד משחקים, איך לעדכן אותם לפי גרסת הפריצה שלך ואיך לצרוב אותם כדי שיתאימו לקונסולה? זה עסק קצת יותר מסובך מלהוריד פרק של האנטומיה של גריי ודורש תוכנות וצורב מיוחדים.
האם את מודעת גם להשלכות של קונסולה פרוצה?

קונסולה זו הוצאה כספית וצריך להבין שמשחקים עולים כסף.

V Has Come To

New member
הלוואי ולדור הזה לא יהיו פריצות בכלל...

סיכוי נמוך מאוד שזה יקרה אבל בנתיים נראה לי שזה הזמן הכי ארוך שדור מסויים החזיק מעמד בלי שיפרצו אותו...

PlayGirl3

New member

גועל נפש של זלזול

ממש מיותר במקרה, אני עובדת בתחום תוכנה בחברה ממשלתית גדולה בתחומה... סביר להניח שהייתי מסתדרת בלהוריד משחקים!!! איך אני אוהבת את אלה שיודעים דבר או שניים ולוחצים על כמה כפתורים, אבל מזלזלים בכל השאר...

PlayGirl3

New member
עם כל הכבוד

הזלזול האמיתי הוא לשאול על קונסולות פרוצות, במיוחד אם את באה מחברה ממשלתית כפי שאת טוענת, דבר שפוגע בענף שאנחנו אוהבים.
מה גם שלפי הוראות הפורום שכתובות למעלה בענק אסור לדבר על הנושא.

וכמו שהעדת מספר פעמים בשרשור ונשקף מההודעות שלך, אין לך מושג בתחום. על כל מה ששאלת היית יכולה לקבל תשובה מיידית ע"י חיפוש קצר בגוגל. מה גם שהשאלות קצת מוזרות, לדוגמה, שאלה כמו "כמה משחקים יש על קונסולה פרוצה?", מראה על חוסר הבנה בסיסי ביותר. אז תרשי לי להמשיך לזלזל ולהאמין שלא היית מצליחה להוריד משחק בלי לפתוח כאן שרשור של 20 שאלות.

זה שאת מבינה גדולה בקונסולות משחק...

לא הופך אותך לגאון גדול... סהכ כנראה משועממת בטירוף.

CallMeCavanaugh

New member
כשאת מגיעה לבית של מישהו אחר

את מורידה נעליים ושמה את הרגליים על השולחן של הסלון?
&nbsp
כי זה בערך מה שעשית כאן עם השאלות על הפריצות.
&nbsp
וזה בלי שניכנס לסיבוך הטכני שבהורדת משחקים לקונסולה פרוצה, שהוא גבוה למדי.

PlayGirl3

New member
אני מבינה גדולה בהמון תחומים, אז לא משעמם לי, תודה.

הנה פנינת חוכמה לדוגמה- רצוי לא לבוא לפורום שבו כולם מבינים גדולים בקונוסלות ולקרוא להם משועממים בטירוף

עטלפוני

New member
זה קרב אבוד

אני מכיר אנשים סופר אינטיליגנטים שפשוט לא מצליחים להבין "למה לקנות אם אפשר להוריד בחינם". זו תפיסת מחשבה שונה לגמרי, ואי אפשר לתקוף אותה בהסברים רציונליים. זה נכון כמובן גם לתוכנות/סרטים/סדרות/מוסיקה, לא רק למשחקים.

למעלה