לא מבינה משהו

מצב
הנושא נעול.

mother3

New member
לא מבינה משהו

לא מבינה משהו
עברתי טיפולי פוריות לפני 8 שנים ללא צורך בתרומת ביציות והיום אני כבר אמא לשלושה אבל אני תרמתי בטיפול אחד 20 ביציות. מריפרוף בפורום זה שאליו הגעתי במקרה אני מבינה שלא מקבלים פה ביציות אלא יש צורך לטוס לחו"ל לשם כך. אז מישהו יודע לאן הלכו הביציות שלי???? אני שואלת ברצינות. מי ניתרם מזה?

סביון1

New member
הרבה מים זרמו בירדן מלפני 8 שנים

לא מבינה משהו
עברתי טיפולי פוריות לפני 8 שנים ללא צורך בתרומת ביציות והיום אני כבר אמא לשלושה אבל אני תרמתי בטיפול אחד 20 ביציות. מריפרוף בפורום זה שאליו הגעתי במקרה אני מבינה שלא מקבלים פה ביציות אלא יש צורך לטוס לחו"ל לשם כך. אז מישהו יודע לאן הלכו הביציות שלי???? אני שואלת ברצינות. מי ניתרם מזה?
הרבה מים זרמו בירדן מלפני 8 שנים
ועד עכשיו. אני מצרפת קישור להודעה של שיר שמפרטת מה קרה מאז פרשת הביציות הגנובות (לפני חמש שנים בערך) ועד עכשיו.

סביון1

New member
וחוץ מלענות לך על השאלה איך אפשר

לא מבינה משהו
וחוץ מלענות לך על השאלה איך אפשר
שלא להגיד לך תודה רבה וכל הכבוד בשם כל אותן נשים שקיבלו את הביציות שתרמת וזכו בפרי בטן בזכותך!

../images/Emo51.gifלא תדעי

לא מבינה משהו
לא תדעי
לצערנו אף פעם לא תדעי מי נתרם ואם ניתרם בארץ ובחו"ל .סביר להניח שבארץ .כל הכבוד על התרומה כן ירבו כך בעתיד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה