לא מוכנה לתת לילדה לחורר את עצמה

יואו עד שמצאתי את הפורמט החדש חחח

מחר הולכת עם אחותה הגדולה (24) לתל אביב לחור רגיל באוזן לסמוך?

לא מוכנה לתת לילדה לחורר את עצמה

את הטארגוס באוזן. מוכנה לעגיל רגיל לא לכזה. אז תירו בי. לא אכפת לי. לא מסכימה וזהו. כן יש לה כסף משלה. כן היא יכולה לעשות ולהציב אותי בפני עובדה אני מקווה שהיא לא תבדוק את רמת הזעם שלי (ושל בעלי). בגיל 18 אם עדיין תרצה. סבבה. לא עד אז.

פונדיצ'רי

Active member
זה לא הכי נורא שיש

אני הייתי נעמדת על הרגליים האחוריות רק כשמדובר בעגיל העגול בתנוך, שהולך ומתרחב. זה מזעזע.

כמובן שזה לא הכי נורא שיש

ומסכימה איתך לגבי הזוועה שתיארת.... בנתיים היא השתכנעה או ויתרה וכנראה תלך עם אחותה הגדולה (25) לעשות עגילים רגילים. היא יודעת שנכעס נורא אם תנסה לעשות מה שלא הסכמנו לו. &nbsp ממתי לעזעזאל הורים שאומרים לא צאיכים לנמק להסביר לסבר את האוזן?!?!?!

אנחנו תמיד מנמקים ומסבירים,

וגם תמיד מוכנים לפתח דיון, ואולי אפילו להשתכנע. זאת הדרך החינוכית שהחלטתי עליה, בעקבות הדרך ההפוכה בה חונכתי. אנחנו תמיד אמרנו לילדים שכל אופנת הפירסינג דוחה בעינינו, וללא ספק לא נממן ניקוב חורים חוץ מהסטנדרטיים באוזן. אמרנו גם שאנחנו מאוד מקווים שהם ימנעו מלחורר את הגוף במקומות שונים ומשונים. ווטו הטלנו רק על פירסינג בלשון ובשפתיים. הם גורמים לנזקים לשיניים, שילוו אותם לטווח ארוך. לשמחתנו אף אחד לא חורר כלום, חוץ מהקטנה שהולכת עם עגילים רגילים.

למעלה