לא מוצא ידיים ורגליים בפורומים החדשים

• פותח הנושא blzvi
  • פורסם בתאריך

Golden Eyes 1

New member
איך מוצאים פורום ? דרך גוגל לא ניתן ? למשל פורום שיפוץ ובנייה?

פעם היה פורום תחבורה ציבורית, נראה לי נעלם. מצד שני למטה הם רשמו אותו אבל כשלוחצים עליו , נאדה, אתה לא מגיע לשום מקום.

arseny92

Well-known member
מנהל
פעם היה פורום תחבורה ציבורית, נראה לי נעלם. מצד שני למטה הם רשמו אותו אבל כשלוחצים עליו , נאדה, אתה לא מגיע לשום מקום.
אקטואליה - על סדר היום - תחבורה ציבורית
יש לשים לב לשרשור הנעוץ ולא להקפיץ נושאים ישנים, אם יש דיון חדש, יוצרים נושא עבורו

מיכי 10

Member
יש לשים לב לשרשור הנעוץ ולא להקפיץ נושאים ישנים, אם יש דיון חדש, יוצרים נושא עבורו

ארסני, אולי אתה יודע איך אפשר להגיע באתרהחדש אל פורום גינון? (באתר הישן מספרו 465). חיפשתי אותו המון פעמים ב"דף החיפוש", ואני לא מוצאת בשום אופן.
(חיפשתי עוד פורום שלא מצאתי. נדמה לי שזה היה סלולרי - 117 באתר הישן).
בתודה, מיכל.

HelpSupport

Active member
ארסני, אולי אתה יודע איך אפשר להגיע באתרהחדש אל פורום גינון? (באתר הישן מספרו 465). חיפשתי אותו המון פעמים ב"דף החיפוש", ואני לא מוצאת בשום אופן.
בתודה, מיכל.
סלולרי
גינון

arseny92

Well-known member
מנהל
הו יופי, מתחילים ישר עם באגים
גינון - תצוגה מקרטעת ורשימת הנושאים לא מוצגת ואין דרך לראות אותה כלל, אפשר לעבור לקטגוריה תחביבים (1144) וברשימה של התת-פורומים לעבור משמאל לנושא האחרון שנכתב אלא שגם אז מגיעים לשגיאה כי הכתובת מסתיימת ב-post-0 מספר הודעה לא חוקית, גם אם מגיעים לנושא לאחר מחיקת post-0 ואז עוברים לדף הפורום בניווט המיקום מעל שם הנושא, מגיעים לאותה תצוגה מקורטעת

נראה קוליזיה בין שדות SQL בביצוע ייבוא, כפי שקורה בהרבה נושאים מתחת לשם הנושא עם הכיתוב של פותח הנושא ותאריך הפרסום

מיכי 10

Member
הו יופי, מתחילים ישר עם באגים
גינון - תצוגה מקרטעת ורשימת הנושאים לא מוצגת ואין דרך לראות אותה כלל, אפשר לעבור לקטגוריה תחביבים (1144) וברשימה של התת-פורומים לעבור משמאל לנושא האחרון שנכתב אלא שגם אז מגיעים לשגיאה כי הכתובת מסתיימת ב-post-0 מספר הודעה לא חוקית, גם אם מגיעים לנושא לאחר מחיקת post-0 ואז עוברים לדף הפורום בניווט המיקום מעל שם הנושא, מגיעים לאותה תצוגה מקורטעת

נראה קוליזיה בין שדות SQL בביצוע ייבוא, כפי שקורה בהרבה נושאים מתחת לשם הנושא עם הכיתוב של פותח הנושא ותאריך הפרסום

כן, ארסני, ראיתי את זה בפורום גינון. זה לא בסדר עדיין. אבל מודה לך מאד על ששלחת לי את הקישורים לשני הפורומים.
אגב, ניסיתי כבר כמה פעמים להודות לך על התשובה, גם כאן, באתר החדש, וגם מהמייל שלי, וכל הזמן היו הודעות שגיאה. טוב שעכשיו הצלחתי. 🌻 🌻

arseny92

Well-known member
מנהל
כן, ארסני, ראיתי את זה בפורום גינון. זה לא בסדר עדיין. אבל מודה לך מאד על ששלחת לי את הקישורים לשני הפורומים.
אגב, ניסיתי כבר כמה פעמים להודות לך על התשובה, גם כאן, באתר החדש, וגם מהמייל שלי, וכל הזמן היו הודעות שגיאה. טוב שעכשיו הצלחתי. 🌻 🌻
כדי לפתוח את הנושא תקין, יש למחק פרמטרים מיותרים בקישור בשורת הכתובת (page-2) או לעבור לנושא לא דרך שמו אלא דרך התאריך, אבל זה עדיין יצריך לגלול לאיפה שמוצגת ההודעה החדשה...
ולא אני נתתי את הקישורים, ראי שההודעה של @HelpSupport ואני עניתי עליה

מיכי 10

Member

ארסני, אולי אתה יודע איך אפשר להגיע באתר החדש אל פורום גינון? (באתר הישן מספרו 465). חיפשתי אותו המון פעמים ב"דף החיפוש", ואני לא מוצאת בשום אופן.
בתודה, מיכל.

מיכי 10

Member
אגב הממשק הקודם היה הרבה יותר ידידותי למשתמש

נכון. ולכן רבים עזבו.
וגם הנמצאים, בקושי נכנסים לאתר, כי הלך הכיף שהיה פעם.
אני, לדוגמה, הייתי נכנסת באופן קבוע כמה פעמים ביום לפחות לפורום אחד, ואפילו לשניים עד שלושה. כיום, אותו פורום ראשון שלי, כבר לא מתפקד בכלל. שני האחרים פעילים, אבל מעט. ללא שום השוואה למה שהיה בהם באתר הקודם. ואני נכנסת פעם בשבוע, שבוע וחצי, וגם לרוב רק מציצה, ולא כותבת.

RonspotNL

New member
נכון. ולכן רבים עזבו.
וגם הנמצאים, בקושי נכנסים לאתר, כי הלך הכיף שהיה פעם.
אני, לדוגמה, הייתי נכנסת באופן קבוע כמה פעמים ביום לפחות לפורום אחד, ואפילו לשניים עד שלושה. כיום, אותו פורום ראשון שלי, כבר לא מתפקד בכלל. שני האחרים פעילים, אבל מעט. ללא שום השוואה למה שהיה בהם באתר הקודם. ואני נכנסת פעם בשבוע, שבוע וחצי, וגם לרוב רק מציצה, ולא כותבת.
לא בדיוק הרבה אנשים עזבו בגלל צנזור וחסימות ללא כל סיבה חוסר עניין בדיונים מעניינים או חשובים ( בעבר בהרבה מקרים הדיונים הגיעו לשרשורים ארוכים מאוד בגלל הדיונים האלה )וחוסר העניין של תפוז לתמוך בגולשים ובמקביל המנהלים בתפוז( וזה קורה גם מחוץ לתפוז כל הזמן בחיים של הרבה אנשים כולל שלי ) חשבו שאם יהרסו משהו טוב הם ירוויחו וזה לא המקרה בדרך כלל כי זה קל יותר להרוס וקשה מאוד לבנות מחדש ולהצליח באותה הצורה או באותו האופן

מיכי 10

Member
לא בדיוק הרבה אנשים עזבו בגלל צנזור וחסימות ללא כל סיבה חוסר עניין בדיונים מעניינים או חשובים ( בעבר בהרבה מקרים הדיונים הגיעו לשרשורים ארוכים מאוד בגלל הדיונים האלה )וחוסר העניין של תפוז לתמוך בגולשים ובמקביל המנהלים בתפוז( וזה קורה גם מחוץ לתפוז כל הזמן בחיים של הרבה אנשים כולל שלי ) חשבו שאם יהרסו משהו טוב הם ירוויחו וזה לא המקרה בדרך כלל כי זה קל יותר להרוס וקשה מאוד לבנות מחדש ולהצליח באותה הצורה או באותו האופן

מיכי 10

Member

שמעתי על הבעיה הזאת, אם כי לא ידעתי שהיא היתה נפוצה.
נכון שהרבה יותר קל להרוס, מאשר לבנות, או לבנות מחדש. גם לא קל להחזיר אנשים שהחליטו לעזוב. בעיקר שגם אם יש שיפורים טכניים לא מבוטלים, האתר באופן כללי לא ידידותי ולא מזמין, וצריך להיות ממש נלהבים מאד וסבלנים מאד כדי להתגבר על כל מה שמפריע ומעצבן באתר החדש.

RonspotNL

New member
לא ממש מחו"ל כמה חודשים טובים לא הייתה אפשרות להתחבר בכלל וקיבלנו דף לבן בכל פעם שניסינו להגיע לאתר (עכשיו במקרה בדקתי והייתה לי האפשרות סוף סוף להתחבר)ככה לא עובדים על ועם אתר או עם גולשים שנמצאים גם בחו"ל :confused:

למעלה