לא ממש קשור אבל -
צ'יק מחפש

ecomedia

New member
לא ממש קשור אבל - ../images/Emo107.gif צ'יק מחפש ../images/Emo82.gif

צ'יק נמצא לפני מספר חודשים משוטט באזור בית הקברות של בת ים מחפש את הדרך הביתה מבולבל, רעב ותשוש....גם אותו נטשה משפחתו אחרי שנים שהיה אצלה. הייתי בדרכי לארוחת יום שישי אצל המשפחה וראיתי אותו מטייל על הכביש בין המכוניות הנוסעות. לצ'יק הייתה רצועה לכן עצרתי את רכבי וירדתי בכדי לראות האם יש מספר טלפון או כל פרט מזהה אחר בו אוכל להשיג את המשפחה ולחזירו הביתה בשלום. צ'יק הוא רועה גרמני יפה ובעל אופי מקסים, כשניגשתי אליו הוא קשקש בזנבו וזרק אלי מקל אותו אסף קודם לכן, נעמד בעמדת מוצא ונבח לי שנשחק. בחור נוסף שעצר לברר את פשר הדבר עשה מספר טלפונים ומצאנו מרפאה פתוחה שבה ניתן יהיה לבדוק האם לכלב יש צ'יפ ופרטים מזהים על הבעלים. התנדבתי לקחת את הכלב למרפאה שם באמת גיליתי שיש לו צ'יפ אך את הפרטים לא ניתן למסור אלא דרך הרשויות (במקרה של צ'יק – עריית בת ים). את הלילה הוא עשה אצל דודי שיש לו חצר ביבנה ובבוקר למחרת בשבת, חזרתי לאסוף אותו, ונסענו ל"תנו לחיות לחיות" אך התברר שלא כל כך פשוט הדבר – הם לא הסכימו לקבל אותו ולכן בלב כבד נסעתי ל"צער בעלי חיים" בתל אביב. שם הסתכלו עליו וכמובן שקיבלו אותו – הודיעו לי שבמידה והמשפחה נטשה אותו וחתמה על טופס ויתור הכלב יומת – "הוא זקן וחולה, אין הרבה בררה" אמרו לי שם "מקרה קלאסי של המתת חסד". השארתי פרטים ודרשתי מהם שבמידה ואין קונים אקח אותו אני ואנסה לחפש לו בית. חודש עבר ובינתיים ביררתי בדקתי שאלתי אך לשווא – גם משפחתו לא רצתה אותו. לאחר חודש התנדב דודי מיבנה להחזיק בו עד שימצא פיתרון טוב לכלב. בלעדיו צ'יק כבר מזמן היה מצטרף לרבים אחרים שמזלם לא שפר עליהם. לקחנו את צ'יק למרפאה ושם גילינו שהוא זקוק לטיפול ממושך. עם המון מאמץ, נסיעות מתל אביב ליבנה, וביקורים אצל הוטרינרית. הוא מחלים וכבר נראה טוב ומרגיש טוב. הוא שמח קופצני ורק דבר אחד יש לו בראש – לשחק. צ'יק הוא כלב מיוחד שוחר שלום עם הסביבה אפילו עם החתולים. אך לצערינו זה לא יכול להמשך כך, לעיתים קרובות צ'יק נשאר כל היום לבד בחצר. דודי עובד שעות רבות מחוץ לבית בנסיעות ואני סטודנט שמגיע מתי שרק מתאפשר לי בכדי לצאת איתו ולטפל בו. היינו רוצים למצוא לצ'יק בית חם ואוהב, למרות גילו (כבן 7 או 8) ולמרות הטיפול שהוא צריך לקבל, יש בו כל כך הרבה אהבה ורצון לשחק ובעיקר לחיות. אין בכוונתנו לברוח מאחריות כך שלפחות להתחלה היינו מעוניינים למצוא לו משפחה אומנת באזור תל אביב עם חצר, בכדי שאוכל לטפל בו ליד ביתי במקום לנסוע ליבנה כל יום. במידה והסיפור של צ'יק נגע ללבכם נשמח שתחזרו אלינו - – אם ידוע לכם, מכירים אנשים טובים שמוכנים לעזור או אפילו אתם. כל מידע בנושא יעזור. לפרטים ערן 0509225546 יורם 0522734696

למעלה