לא מצליחה להתחבר למטפלת + מחפשת המלצות במבשרת

לא מצליחה להתחבר למטפלת + מחפשת המלצות במבשרת

אני לא יודעת אם אני רגישה מידי, או שמשהו לא בסדר. אולי כל המטפלות הן כאלה ואני צריכה ללמוד להסתדר עם זה?
אני מרגישה שבמשפחתון המטפלת לא דוברת אמת. היא עושה כל מיני דברים על דעת עצמה, כמו לתת לילד שלי לאכול מוצקים בלי שבכלל אישרתי לה שהיא יכולה להתחיל וגם לא סיפרה לי מיוזמתה שנתנה לו, אלא גיליתי את זה כי הפנים שלו היו מלוכלות ושאלתי ממה, להרטיב לו את כל הראש ולהשאיר אותו ככה במזגן (ולהגיד לי שהרגע הדליקה כשברור שזו לא האמת) היא משאירה אותו עם נזלת או לכלוכים אחרים על הפנים, אם הוא עשה קקי אצלה אני יודעת כי היא לא מנקה טוב, לא שמה משחה בטוסיק כל החתלה ואני כל יום מוצאת את עצמי מורחת משחות חזקות לאודם בטוסיק. היא גם לא אוהבת שאין לה הפסקה אם הילדים לא נרדמים כולם ביחד ונותנים לה שקט לשעתיים היא מתבאסת וגם מביעה את זה בקול רם מה עם ההפסקה שלה...
חוץ מזה כשהיא רוצה היא יודעת לדבר יפה מאוד, בדיבורים היא חזקה אבל במעשים בשטח רואים דברים אחרים וקשה לי עם זה.

כל כך קשה למצוא מישהי שלא תשקר ותסובב את ההורים?

אם אתם מכירים מנסיון משפחתון טוב לילדים בסביבות גיל חצי שנה במבשרת אזור הקסטל או כל מבשרת, אנא המליצו מנסיונכם האישי.
האם יש חיה כזו, מטפלת טובה שאפשר להיות מרוצים ממנה ותטפל בהוגנות בילד בלי לשקר להורים?

קחי מטפלת פרטית

בגיל הזה תינוק זקוק למטפלת פרטית. גם תאומים לא קל לגדל, והם לומדים להמתין בסבלנות למטפלת שתתפנה אליהם. בקבוצה זה מוגזם.

למעלה