לא נגעתי

ayb1

Well-known member
אם שקרניהו -האיש העסוק בארץ- מקדיש זמן למני נפתלי סימן

שמני נפתלי פגע בו קשות בעדותו,בדבריו,בגילויי ההתנהלות והתנהגות, יותר מכך מני נפתלי כנראה יכול לפגוע בו עוד יותר קשה .

אדם כה עסוק כרוה"מ שקרניהו -במצב רגיל -לא היה מקדיש אפילו שניה למי שהיה מנהל משק הבית אצלו.

אגב כמה זמן הקדיש שקרניהו למנהל משק הבית הנוכחי שלו?
= אפס

הנאום

נאום נתניהו 30.8.17 הרמת כוסית:

"ומה עם האביר השני? הוא הודה במשטרה שהוא ביצע מעשים בלתי כשרים וביקש וקיבל חסינות מפני הפללה עצמית. איזה אבירים? איזה שלטון חוק? איזו מלחמה בשחיתות? איזו בדיחה! אבל התקשורת המגוייסת כמובן מפנקת אותם באינסוף ראיונות מלטפים. לא רק שאף אחד לא שואל אותם על עברם, תקשיבו טוב. אחד העיתונאים אפילו התעלה על עצמו וסיפר, כולו אחוז התרגשות, שאחד מהם הקים לאחרונה עמותה למלחמה בשחיתות. לא פחות!".
בהתייחסו למני נפתלי אמר נתניהו: "איך באורח פלא, כשהוא נכנס לתפקידו כאב הבית במעון רה״מ, הוצאות האוכל זינקו וכמעט הכפילו את עצמן. וכשהוא עזב את התפקיד, ההוצאות הללו צנחו. וכמובן שהתקשורת לא שאלה אותו, איך גם ההוצאות על חומרי הניקיון במעון זינקו בתקופת עבודתו ואיך גם הן צנחו לרמתן המקורית ברגע שעזב. אז אני רוצה לשאול אתכם - מי אכל את הכמויות העצומות של האוכל הזה? הוא בעצמו סיפר ששרה התלוננה בפניו, אמרה לו: למה אתה מזמין כל כך הרבה אוכל אנחנו לא אוכלים כל כך הרבה".
"אבל אם זה לא אנחנו, אני הולך לעשות לכם ספויילר. זה גם לא קאיה! יש לה אמנם תיאבון בריא אבל קודם כל היא מעדיפה לאכול מלפפונים, ושנית - היא לא הייתה אז כי לא אימצנו אותה באותה שנה. ומה עם חומרי הניקוי? איך ההוצאות עליהם התנפחו? מה, אכלנו את הסבונים? נו באמת. יש דברים שהתקשורת מעדיפה להסתיר. כמו למשל שיש מי שהתלונן במשטרה שהוא ראה את היו״ר העתידי של העמותה למלחמה בשחיתות פורק מרכבו מדי שבוע 5-7 ארגזים של מצרכי מזון וחומרי ניקוי ומביא אותם לגיסו. או את העובדה שגם עובדי המעון העידו שהוא הזמין את כמויות האוכל הגדולות לעצמו ולעובדים שהוא חפץ ביקרם".
[URL]http://www.kikar.co.il/244336.html[/URL]

סטילהוק

New member
לנתניהו איכפת אך ורק מאדם אחד: לנתניהו.

עוד לא היה במדינת ישראל ראש ממשלה כזה שחצן ומגלומן שפשוט מאוהב בעצמו ומוכן להקריב את כל המדינה, את אזרחיה ואת בטחונה, רק בשביל להישאר בשלטון. מתי ראיתם ראש ממשלה בישראל עורך לעצמו הפגנות תמיכה מגלומניות כאלה שבוע אחרי שבוע? ואת מי הוא שוב ושוב תוקף בנאומיו המתלהמים? כמובן את התקשורת, בדיוק כמו טראמפ המריונטה של פוטין מקבילו האמריקאי, שגילה שמי שתוקף את התקשורת שהפכה בשנים האחרונות לשק החבטות של הפוליטיקאים ובעיקר של הבוגדים והמושחתים שבהם, שהתקשורת מעזה לחשוף את שחיתותם ובוגדנותם, הופך מיד לגיבור ונערץ, בעיקר ע"י הניאו-נאצים, או יותר נכון הנאצים, בלי הקידומת ניאו. וביבי למד מטראמפ מושג חדש 'פייק ניוז' שהוא משתמש בו בכל פעם שאין לו מה לטעון להגנתו. כנראה שנתניהו שכח או שנוח לו להתעלם מול בוחריו מהעובדה שהוא חשוד בפלילים ונחקר חקירות פליליות. לא במשחקי קקי בארגז החול השכונתי.

להקריב את המדינה, אמרת?

על זה מגיע לך פרס 'הבדיחה של המדינה'. בזכותו אתה חי ומפזר את שטויותיך חופשי-חודשי.

סטילהוק

New member
אף אחד לא חי בזכות הפחדן מוג הלב המושחת הזה

אם המדינה בתחילת דרכה היתה תלויה בו וב'אומץ' ליבו היא בכלל לא היתה קיימת.
כך שמי שטוען שבזכותו מישהו חי במדינה הזאת הוא בדיחה מהלכת, בדיחה עצובה, אך בהחלט בדיחה. ולא פלא כלל שהיא מגיעה דווקא מטרול מקלדת בתשלום של ביבי. אם כבר, רק טרולי המקלדת הבוגדניים שלו חיים בזכותו ומתפרנסים על חשבון קופת המדינה, כי ביבי אף פעם לא מוציא כסף מכיסו לשלם על שום דבר, גם לא על משכורותיהם של טרולי המקלדת בתשלום שלו.

באמת ? רבין נשען על גוש חוסם ערבי

והקריב את מדינת ישראל יום יום בשביל להשאר בשלטון
ונתניהו לא זילזל במפגינים כמו רבין שאמר "שיסתובבו כמו פרופלורים "

ספי111

New member
אכן אמת. רבין היה יכול להישאר בשילטון אם לא היה מתעקש

ללכת עם אמונתו הפוליטית. הרי על זה הוא נרצח.
לעומתו,נתניהו משמיץ את המפגינים ומשקר שהם מקבלים מימון.

תקרא קצת עיתונים, אולי תשכיל - רבין הוא האסון הגדול שהיה

ויש לך בעיה עם עדשות מגע הפוכות, כמו לעמיר.

ספי111

New member
הבעיה שלך היא עיוות המציאות.

רבין היה ראש ממשלה מצוין שקידם כאן הרבה דברים. הוא גם היה אחד שמחליט ומבצע.
היום יש מי שכל ההחלטות הביטחוניות שלו מכוונות לטובת העורך דין הפרטי.

ספי111

New member
אסון כזה שממשלות הימין שומרות עליו מכל משמר.

אתה עוד חי על המרפסת של כיכר ציון.

אנחנו לא שומרים על שום דבר

אלא עדיין משלמים את המחיר של ההחלטות של רבין
אי אפשר להרוג ממזר אחרי שהוא נולד.

אני לא יודע למה אני לא מובן פה

כי אני הרי כותב בעברית פשוטה
רבין ופרס הולידו ממזר ועכשיו מדינת ישראל צריכה לשלם לו מזונות

ספי111

New member
אתה מובן ולא צודק.

גם באנלוגיה שלך,עברו 20 שנה ואפשר כבר לתת לו ללכת.
אם מישהו היה חושה שהיה טוב יותר לחזור למצב הקודם,זאת לא היתה בעיה.

אם נמשיך באנלוגיה שלי אני לא כתבתי

שאי אפשר לתת לו ללכת אני כתבתי שאי אפשר להרוג אותו יש הבדל
ואין אחד שלא חושב שצריך לחזור למצב הקודם
רק מה זה כמו הרבה זוגות שרוצים להתגרש אבל לא יכולים מכול מני סיבות
ומעדיפים להמשיך לחיות יחד למרות שרע להם.

תספר את למשפחות של 1700 ההרוגים

מה"קידום" שלו
ועל מה ? אפילו שלום זה הביא לנו .
שלום רגיעה זה לא הביא לנו

למעלה