לא נעים בגלל שלא שמתי לב

NETA 012

New member
לא נעים בגלל שלא שמתי לב

שאלתי שאלה בפורום מסוים מישהי ענתה לי תשובה יפה עוד מישהו הוסיף עליה וכתבתי תודה לשניהם אבל בטעות העתקתי את השם של האחרון לכותרת של התודה כי לא שמתי לב שהיא והוא הם לא אותו אחד. בסוף יצא שלא הודתי לה . אני במצב לא נעים ואני מרגישה גרוע מזה כי מצד אחד אם אכתוב פתאום "סליחה תודה לה..." אז יחשבו שניזכרתי להודות לה רק אחרי שהעירו לי ויחשבו שזה מאולץ מצד שני אני לא יודעת איך להסביר איך זה קרה ובקיצור עדיף שתיראו אתם . אני יכולה להראות את זה בקישור http://www.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=834&msgid=32360071 target=_blank>הזה . פליז תאמרו לי מה עושים ואיך נכנסים לתמונה להודות לה אבל בצורה כזו שלא יחשבו שזה מאולץ . כי האחרון שכתב "הקרדיט הוא ל.." סיבך את הכל כי אם עכשיו אכתוב לה תודה יחשבו שזה בגלל האחרון. מה עושים ? זה מצב לא נעים בכלל. הנה הקישור : http://www.tapuz.co.il/forums/main/Viewmsg.asp?forum=834&msgid=32360071

NETA 012

New member
כמו שאתם יכולים לראות

הודתי בטעות רק לzappon וזה נובע מכך שלא שמתי לב ש zappon הוא לא roseorose שלמעשה התכוונתי להודות בעיקר לה וכשכתבתי את התודה אז העתקתי את השם של ההודעה שהיתה אחרונה zappon לכתובת התודה כי לא שמתי לב שהתגובה שלו והתגובה שלה נכתבו בשמות שונים (חשבתי שzappon כתב את ההודעה הקודמת ). אוף !! קשה לי להסביר את זה . בקיצור אני רוצה להודות לכולם כי כולם עזרו לי אבל מי שיסתכל טוב יבחין שנוצר מצב שמסובך להיכנס אליו ולהודות עכשיו כי אני עלולה לפגוע במישהו . מה לעשות ? מעצבן גם שאני לא יודעת גם איך להסביר את זה (זה ממש רק מחריף את העצבים ). תעזרו לי בבקשה

זה @שוט מאוד

יש מילת קסם "סליחה" וטעות היא דבר אנושי מאוד. אין לך מה לידוג
(הסברת טוב , למרות שיש עוד מגיבים חוץ מהשניים האלו
) והנוסח הוא בערך כזה : סליחה סליחה (או
), התכוונתי להודות לכל העונים ובטעות רשמתי רק את שמך מאחר והגבתי לך . אז הנה עכשיו אני מבקשת לתקן - המון תודה גם ל roseorose ולשאר המגיבים ושוב סליחה.

NETA 012

New member
שולה תודה לך את הצלת אותי

נכנסתי לשם והגבתי . כתבת את זה בצורה שממש מבטאת את מה שבלב רציתי ולא ידעתי איך לכתוב. את נהדרת ועזרת לי. תודה לך, חג שבועות שמח לך ושיתגשמו בו כל משאלות ליבך . תודה ושיהיה לך רק טוב. המון

למעלה