לא נעים לראות גן סגור

לא נעים לראות גן סגור../images/Emo124.gif ../images/Emo7.gif

ועוד יותר פורום עייף לכן אני מרשה לעצמי לפתוח במערכה חדשה של המשחק מצאיאת פירושים למושגי הפוריות . וקורא
להמשיך את המשחק הזה לפחות עד ל- 28 לחודש כאשר שוב אני מאמין שיהיה פעילות. אז אני אתן את יריית
הפתיחה למערכה שניה. IVF Incidental Victory For us לאחר שבנות המטה עבדו LH בועדות (Long Hours) על-מנת שנוכל לקבל FSH Fertility Soon Here

רחל5

New member
מלח, האתגר קשה מדי...

לא מזמן הזכירו לי חידון שערכתי בפורום פוריות לפני שנים רבות. אני מוציאה מהארכיון שוב את החידות מאז, כי יש המון גולשים חדשים. מבקשת מהותיקים שזוכרים את התשובות לא לענות. ותיקות שנמחק להן הזיכרון ע"י סינרל או דומיו רשאיות להשתתף...
נתחיל מהמובן מאליו - בדיקת הריון. זו לא חידה. זו קביעת עובדה. זה הבסיס לחידות הבאות.

מקל 30 %

מטיפולים מוצלחים, הלואי על כולנו. אגב, למיטב ידיעתי וע"פ משרד האוצר מקל בכזה מחייב פתור לילד השני

bapi

New member
בדיקת הריון.....

לשימוש חוזר?
יחסוך לנו הרבה כסף....

רחל5

New member
כל הכבוד למשתתפים!

מתברר שאין תשובה נכונה אחת. אני התכוונתי למקל המזהה הריון תאומים, אך מאחר שאנחנו ידועות באובססיה שלנו, וממילא קונות תמיד ערכה כפולה, זה רעיון לא רע לקנות מקל אחד שניתן להשתמש בו פעמיים. סקונד אופיניון? מעניין אם מכבי מחזירים על היעוץ הזה 80%. דרך אגב, אני חושבת שיש בעיה עקרונית בכל החידות שלי. החלפתי בין פס הבקרה לפס הבדיקה. פס הבקרה אמור להיות הפס הרחוק ממקל הספיגה, נכון? נראה לי שהפקק בצד ימין, לכן העיגול הוא פס הבקרה... בכל אופן - תדמיינו שהריבוע הוא פס הבקרה, והכל יהיה בסדר. אפשר להמשיך לתת תשובות לחידה הקודמת. אני מוסיפה חידה.

רחל5

New member
מה, לא רואים חידה חדשה?

במקל הקודם הקווים היו כחולים, וכאן הם ורודים.

אז אני מבין

מזה שאכשיו את עושה לנו מבחנים פסיכולוגים ובודקת את כושר ההבחנה שלנו בנוסף להפעלת התאים האפורים. הינה אחת משלי צרו משמונה גפורים 4 משולשים ישרי זווית ושתי ריבועים כך שאף גפרור לא עולה אחת על השני. תשובה יהיה בעוד יומיים

חידה יפה ../images/Emo70.gif ופתרתי אותה

אני לא אחשוף את הפתרון כדי לתת לעוד אנשים לנסות אבל אני כן אגיד מילות מפתח שיובנו רק למי שפתר "גדול" ו "קטן"

רחל5

New member
מלח, שלא תחשוב שלא ניסיתי לפתור

לפני כמה שבועות קניתי גפרורים מאיכות גרועה במיוחד. כשאני מדליקה נרות שבת, אני צריכה גפרור לכל נר, כי הם נגמרים בשניה. כשראיתי את החידה שלך שמחתי שסוף סוף הגפרורים האלה יעילים למשהו. פתחתי את הקופסה, והתברר לי שנשארו רק שבעה גפרורים... הייתי צריכה לדמיין גפרור נוסף, ובתנאים האלה מובן שלא הצלחתי לפתור...

shushtush

New member
נראה אותך...

פלפל נראה אותך פותר את זה עם גפרורים אמיתיים. בציור שלך לא כל הישרים באותו אורך -עם גפרורים בלתי אפשרי ליצור תמונה כמו שנתת בפיתרון.

למעלה