"לא עוד"

"לא עוד"

עלה לי רעיון - שירשור שבו נרשום כל מיני דברים שממש לא אהבנו בצבא שאותם לא נעשה עכשיו כשאנחנו אזרחים. אז אני יתחיל ובבקש שיתוף פעולה... לא עוד קצינים צעירים יאמרו לי מה לעשות לא עוד יגידו לי באיזה שעה לקום בבוקר לא עוד אתלבט אם לכבס את המדי א' כדי לא לריב עם הסיכות לא עוד לנקות את הנשק לא עוד ללבוש מדים לא עוד ללכת ברגל - אלךא אם כן אני רוצה בזה לא עוד תלוש משכורת עלוב של 700 שקל מכאן הבמה היא שלכם

דווקא לא כזה ממורמר

סתם כיף להתרפק על זה ש"לא עוד" את כל הדברים האלו עכדיו כשהיזכרון עוד טרי...

IrIsH BaBe

New member
אממ

בוא נראה אם אתה בגבעתי, אתה לוחם = אתה נוב 4 = אתה בחפשש בכלל = עוד לא השתחררת. ואם סתם אמרת גבעתי אז חבל, זדיין

G COP

New member
אז זהו.. צר לי לבאס אותך

אבל חלק מהדברים האלה ימשיכו ללוות אותך באזרחות: לא עוד קצינים צעירים יאמרו לי מה לעשות- נכון, אבל מעכשיו יש בוסים/אחמ"שים פלצנים שיתייחסו אלייך חרא ויעשו לך פרצופים שתגיע חדש לעבודה (כי אתה חדש.. חלילה להתייחס אליך יפה!) למרות שזה די תלוי בעבודה עצמה.. לא עוד יגידו לי באיזה שעה לקום בבוקר - אתה תקום כמו ילד גדול אתה תקום בבוקר, וגם בשעות כמו 5:30-6:00 כדי להגיע למשמרות בוקר למניהן (במיוחד אם אתה עובד בתל אביב ואתה לא תל אביבי:/) לא עוד ללבוש מדים- שוב.. תלוי באיזו עבודה תעבוד.. אם תעבוד באבטחה (שזו סבירות גבוהה בשביל משוחרר-קרבי) יהיו לך מדים.. ברוב הפעמים הם יהיו יותר מכוערים/מגוחכים מאלה של הצבא טוב כל השאר אפשר לאמר באמת שנפטרת מהם פחות או יותר... ברוך הבא לאזרחות!

יש עוד...

הוא עוד צריך להסתפר ולהתגלח לעבודות מפגרות. שירותי הרפואה חרא בצבא? ברוך הבא לאזרחות... גם חרא! לא עוד לנקות את הנשק ? טוב במילואים באמת אף אחד לא מנקה את הנשק ... (ואז עושים תרגיל ויש מיליון מעצורים ומצטערים על זה, אבל עדיין לא מנקים לתרגיל הבא)... חוגר מאחור, איפה היית בגבעתי ?

אה את גם בפורום רוק מתקדם הא

יש לך תשובה בשבילי לשאלה ששאלתי שם בקשר לעוד אלבומים מומלצים?

למעלה